Autor Tema: Naj Klub  (Pročitano 27487 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

_ILKE_

  • =Probation=
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #150 poslato: 30. maj 2009, 23:27:08 »
Citat: kole993;491731
figo i krespo oni su totalno nepotrebni... ja igram non stop s interom 3-4-3 u napadu i gazim sve redom, necu budziti maicona ne volim to budzenje valjda ce ga u 2010 oceniti kako i treba, cak i Ibru su lose uradili sut treba da ima mnogo jaci i precizniji i dribling treba da ima za nijansu bolje, a umesto Adriana dolazi Diego Milito i Balotelli ce biti mnogo bolji u 2010 nego sto je sad :D, ali Inter nece biti isti bez Adrijana ipak je on Imperator :D...


Konacno neko pametan :ave::ave: Figo i Krespo su potpuno nepotrebni,koliko im je mali top spid...3-4-3 i ne forsiram toliko,to je ipak mnogo ofanzivna formacija,vise volim 4-4-2 sa isturenim krilima(mancini i stankovic),Ibru su uradili solidno,mada je to da mu nisu bas dobro odradili sut tacno.Baloteli je na 2009 ocajno napravljen,nadam se da ce biti bolje u 2010.
The Vinjak,RamaPFC.
 

Коле

  • L\'Imperatore
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1576
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #151 poslato: 31. maj 2009, 00:53:34 »
probaj 3-4-3 odma prva a-1 igras u napadu levo Adriano sredina Ibra i s desne strane Quaresma otkidaju kako dobro kombinuju :D, a krila stavis da ti budu mancini i ako oces mozes staviti Zanettija na drugo krilo jako zahvalan igrac :), i nadam se da ce Santon biti fino odradjen :)...
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #152 poslato: 2. jun 2009, 23:51:55 »
Citat: MONTENEGRO;491659
Nijesi me shvatio. Oni više nijsu članovi Intera. Kapiraš? Adriano, Figo, Krespo.

To da ali ne igraju bas svi fudbal sa updateovanim transferima, patchevima itd, nazalost :rulet:
Mene stvarno muka hvata neki put kad igram protiv Inter-a ( mada u principu izbegavam da igram protiv jakih ekipa po cenu da ne igram uopste ) Takav timski rad imaju, takvo kretanje, to je neverovatno. Njih uvek i svuda ima, igraci se idealno otvaraju i krecu, napadaci su uvek za korak ispred odbrane i uvek se bolje postavljaju u 16M itd. Stvarno su napucani zestoko.
Ma...osecam da ce u 2010 biti jos gore pogotovu sa Barsom. Tek ce oni da pletu po terenu :thumbdown: :)
 

Dzabu

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #153 poslato: 26. jun 2009, 22:43:55 »
Citat: ilke2009;491758
Konacno neko pametan :ave::ave: Figo i Krespo su potpuno nepotrebni,koliko im je mali top spid...3-4-3 i ne forsiram toliko,to je ipak mnogo ofanzivna formacija,vise volim 4-4-2 sa isturenim krilima(mancini i stankovic),Ibru su uradili solidno,mada je to da mu nisu bas dobro odradili sut tacno.Baloteli je na 2009 ocajno napravljen,nadam se da ce biti bolje u 2010.


Daleko od toga da su nepotrebni, nije sve u brzini, Crespo ima fantastican shoot accuricy znaci extra je suter

A figo za kornere i za slobodnjake do 25 metara nema greske! Stim sto ih treba koristiti kada su na random raspolozenju crveni pun pogodak!
http://www.myspace.com/bigbossbeat
-------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/bigbossbeatz
 

Dzabu

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #154 poslato: 26. jun 2009, 22:46:21 »
A sto se tice teme

Najaci su defintivno Barca i Manchester United
i to preterano su uradjeni dobro

odmah posle njih su
Inter, Milan, Juventus, Real Madrid


Iskreno ja volim sa medium timovima da igram
UDINEZE I BENFICA :2guns:
http://www.myspace.com/bigbossbeat
-------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/bigbossbeatz
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #155 poslato: 27. jun 2009, 23:29:16 »
Liverpool (torres, gerrard, babel, xabi, ....)
Fiorentina (mutu, gilardino, montolivo, melo,...)
Benfica (nuno, suazo, aimar, reyes,...)
 

Petar062

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1272
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #156 poslato: 1. avgust 2009, 18:49:34 »
najbolji ko je,to neznam,verovatno real madrid sa novim igracima kaka,c.ronaldo,benzema...

Ali po meni premier liga i francuska 1. , zakon!

a i manchester city poceo da se siri!
 

Bilbao

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Naj Klub
« Odgovor #157 poslato: 5. avgust 2009, 16:39:19 »
Volim Juve ali u Pesu nije dobro odradjen.
ManU, Inter i Barsa su preterano napumpani u igrici.
Ibrahimoviæ mi je dao gol glavom sa ugla šesnaesterca i svaki šut Intera je ili gol ili korner.
Ja volim da igram sa manjim klubovima, Bilbao i Fener, i poceo sam Inter da dobijam redovno, sa Barsom se koljem ali ManU je skoro nemoguæe dobiti.
Èeh je na golu Èelsija prosto nesavladiv, svaki direktan šut brani.
Moguæe mu je dati gol samo iz odbitka.
 

Dimmy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 191
    • Pogledaj profil
    • http://www.spbtoponica.rs/
Re: Naj Klub
« Odgovor #158 poslato: 17. jul 2010, 22:29:07 »
Definitivno tim za koji nikada necu da prestanem da navijam FC Liverpool
MS Paint Master