Autor Tema: Legenda~Silja  (Pročitano 1750 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Šilja

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3737
    • Pogledaj profil
Legenda~Silja
« poslato: 25. oktobar 2008, 20:22:11 »
Evo,i ja sam krenuo Become a Legend...
Sad sam valjda u 28. nedelji,al posto nisam imao fraps,slike sa potpisivanja ugovora necete dobiti.Posle prve utakmice,prihvatio sam ponudu Napoli-a.Trenirao sam dobro,proigravao igrace,cak dao 2 gola,al na klupu nisam se sve do 11. nedelje.Jednom sam imao priliku (to je ono kad igrate sa prvim timom prijateljsku), al sam dobio na toj tekmi crveni u 42. minutu.
U 12. nedelji dobijam prvu priliku da se proslavim.Usao sam u igru oko 60. minuta i odigrao solidno preostalo vreme.Do kraja prvog dela sezone,stalno sam igrao drugo poluvreme.Na pauzi sam odbio ponude 3 kluba.U prvom kolu drugog dela nisam igrao (ne shvatam zasto),u drugom samo 20-tak minuta dok sam u trecem igrao opet drugo poluvreme.I konacno,dobijam priliku u prvih 11 protiv Fiorentine.Asistiram kod drugog gola za pobedu i otad svaku pocinjem u prvoj postavi.Igram prosecno 70 minuta...Malopre sam igrao i postigao 3 gola.A Napoli igra dobro,kad i ja igram dobro.U zadnjih 6 utakmica 4 pobede i 2 poraza.Zaglavili smo na 13. mestu...

Evo nekih slika...




















Inace stavio sam da igram AMD,al me trener stavlja na klasicnog srednjaka....
a primecujete da sam se sjebo sa slovima kod prezimena....XD