Autor Tema: Master liga  (Pročitano 33850 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

_ILKE_

  • =Probation=
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Master liga
« Odgovor #180 poslato: 21. avgust 2009, 17:09:22 »
Citat: Mr.Craber;533741
nakon koliko utakmica imam mogucnost kupovanja


Imas mogucnost na prelaznom roku.Udji u kalendar pa vidi jos koliko meceva ti je ostalo do prelaznog roka.
The Vinjak,RamaPFC.
 

Trezeguet

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 545
    • Pogledaj profil
Master liga
« Odgovor #181 poslato: 21. avgust 2009, 17:13:49 »
Pa na polusezoni ili na kraju sezone. Videces pise Negotations.
 

Mr.Craber

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Master liga
« Odgovor #182 poslato: 2. septembar 2009, 14:07:22 »
Ja igram sa Aston Villom , popularnost tima največa "S" . Dovedeni u tim : Utaka,Klose,Breno,Benaljo,Cleyton,Mesut Ozil,Pranjič, prodati : S.Taylor,S.Petrov , A.Young (pokusat cu njega da vratim na polusezoni) .  

Kad sam igrao 2. ligu osvojio i kup i prvenstvo , usao u prvu ligu i opet osvojio i prvenstvo i kup  , sada igram sezonu 10/11 i trenutno sam 4. ali je razlika u 3 boda izmedju mene i prvog a u minusu sam nekih 20 000 sto cu sigurno nadoknaditi do  52. tjedna i jos zaraditi za jos jedan transfer . Posto igram trecu sezonu , pokusat cu prodati ili zamjeniti za mladje ove malo starije igrace poput Carewa , Harewooda , Heskeya , Klosea , a eventualno i veterane Laursena i Friedela . Jer im vec polako odzvanja , a mozda ostanu jos sezonu - dvije mada mislim da im je sad najbolje vrijeme za razmjenu za mlade igrace uz moju nadoplatu xD ,posto imaju 30-31 godinu .

Dakle svima preporucavam da igraju ML sa Aston Villom jer nisu prejaki i nece vam bas dosaditi igranje . Imaju dosta mladih igraca . Agbonlahor (speed 97-98 , šut oko 90 , a prebrzo napreduje ) A. Young (nemojte ga prodavati sto sam ja ucinio  ) , Osbourne (mladi zadnji vezni), Young ( mozete dosta zaraditi na njemu i dovesti slicnog igraca za duplo manje novce) Milner (rijeci su suvisne ), Delfouenso (solidan napadac a ima samo 18 godina) ... te igraci u najboljim godinama Bouma , Reo-Cooker, Saliofu ...

Nadam se da ce se netko odluciti za Villu i usput preporucujem formacije 4-3-3 (dovedite jos 2 kvalitetna napadaca , 1-2 stopera i zamjenite friedela ili guzana za nekog mladjeg golmana i imate sve ) Druga formacija klasika 4-4-2 ;)
 

LBJ '23

  • Gost
Odg: Master liga
« Odgovor #183 poslato: 1. oktobar 2009, 16:55:57 »
Igram Valencijom cetvrta sezona, popularnost mi je S, sad na novom prelaznom roku mislim dovesti, Caceresa, Fabregasa i nekog golmana, uvek su mi golmani problem bili :( a evo i ekipe : formacija : 4-1-2-1 ( silva i villa su na poziciji SS )

                                dida
     fabio           pique            ivanovic       rafael
                                   
                                    reo cooker

valbuena                                                    lavezzi

                 silva                                          villa

                                       dzeko


I zanima me da li je najveca popularnost tima S ?
 

sharkeynoyz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Master liga
« Odgovor #184 poslato: 21. oktobar 2009, 06:58:29 »
Citat: TrueBlue;466300


tim:

Mladen Bozic
Ivanovic
Mancienne
Valeny
Ruskin
Minanda
Espimas
Castolo
Schachten (pojavio se u patchu)
Gutierezz
Lazovic

Izmjena:

Zimermann
Liberman
Jaric
Giersen
El Hobardi kako se vec zove
Ximenez
Iolga
Burchet
Macco
Hyigens

Slabo nema sta :surrender:


Хаха, неуништиви Рускин!!!! :clap:

Ови њихови пајсери су углавном лоши током целе каријере али издвојио бих Ел Мубаркија, који постане фантастичан дефанзивац, Гутијерез, који је права циганштура, увек је на правом месту у право време, Јарић, одличан извођач слободњака и наравно мој омиљени кепец Рускин, има га свуда! :)

Постоваћу свој тим другом приликом, сад касним на пос'о. :D
 

sharkeynoyz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Master liga
« Odgovor #185 poslato: 21. oktobar 2009, 08:47:17 »
E, da, zaboravio sam i Huylensa, i on je dobar samo šteta što več ima 36 godina započnete ligu. :(
 

turner

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
    • http://asg-cs.tk/
Re: Master liga
« Odgovor #186 poslato: 28. novembar 2010, 13:45:45 »
Ma ja sam uzeo stoke city...Tuncay sanli je bomba...jes da je mator al lik kida...i onaj etherington....al najbolje bi bilo da dovedete kolarova i one iz arsenala...ja nikog ne kupujem...retko al zato koga god zovem od dobrih igraca dodje na pozajmicu...imo sam ronalda mesia i vidica xD :D igram na top player i u 2.lgi ladno dupla kruna..u 1. isto..al sam u drugoj sezoni ispo odma posle grupne faze lige sampiona :D  Al preterana je MSL
THE GAME OF LIFE!!!!
 

turner

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
    • http://asg-cs.tk/
Re: Master liga
« Odgovor #187 poslato: 28. novembar 2010, 13:51:12 »
Sorensen
huth
shawcros
wilkinson
kolarov
medo kamara
krasic
etherington
penant
gudjohnsen
cleo

Izmene:
Simonsen
collins
delap
kenwyne jones
faye
diao
fuller
sidibe
macheda
THE GAME OF LIFE!!!!
 

gilence

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Re: Master liga
« Odgovor #188 poslato: 20. decembar 2011, 12:06:06 »
je l neko naleteo na onog schwarza??...napadac,newcomer..on i onaj shaw su najjaci
 

azra_man

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Master liga
« Odgovor #189 poslato: 22. decembar 2011, 22:14:35 »
Ja jesam. Prvi je mislim napadač, drugi je krilo. Ovo krilo je postane najbolji igrač u igri.