Autor Tema: Oficijalni Patch 1.10  (Pročitano 39532 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zoll

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #165 poslato: 6. januar 2009, 11:47:10 »
Ljudi, imam sledeči problem:
počeo sam da igram 5 liga, i u svakoj sam došao do 10-og kola i ne mogu dalje jer kad probam da pokrenem tekmu i dođem do odabira dresova, kako pritisnem enter tako mi izleti onaj famozni "Send error report" prozor i mogu da se slikam! E sad, sve druge tekme mogu da igram. Znači, exibition, champions league, sve sve drugo radi, ali ovo neče.
Inače, ja od patch-eva i ostalih stvari imam samo Akonami instaliran i ni jedan više, nemam nikakve option fajlove niti išta, jedino sam menjao mreže kad mi se čefne... ali kako mi sve ostalo osim tih liga radi, kontam da to nije izazvalo ovaj problem koji imam. Da li bi meni ovaj 1.10 patch rešio problem? Ako ne, može li neka pomoč, savet, bilo šta... mnogo me nervira što puca igra i što ne mogu da nastavim ovo. Hvala puno unapred!
 

BugA

  • Freelance Programmer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1006
    • Pogledaj profil
    • http://www.MalamutKlub.com/
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #166 poslato: 6. januar 2009, 11:58:05 »
Citat: Zoll;425654
Ljudi, imam sledeči problem:
počeo sam da igram 5 liga, i u svakoj sam došao do 10-og kola i ne mogu dalje jer kad probam da pokrenem tekmu i dođem do odabira dresova, kako pritisnem enter tako mi izleti onaj famozni "Send error report" prozor i mogu da se slikam! E sad, sve druge tekme mogu da igram. Znači, exibition, champions league, sve sve drugo radi, ali ovo neče.
Inače, ja od patch-eva i ostalih stvari imam samo Akonami instaliran i ni jedan više, nemam nikakve option fajlove niti išta, jedino sam menjao mreže kad mi se čefne... ali kako mi sve ostalo osim tih liga radi, kontam da to nije izazvalo ovaj problem koji imam. Da li bi meni ovaj 1.10 patch rešio problem? Ako ne, može li neka pomoč, savet, bilo šta... mnogo me nervira što puca igra i što ne mogu da nastavim ovo. Hvala puno unapred!


Da, patch 1.10 bi trebalo da ti resi problem, s tim sto uvek postoji verovatnoca da ti nakon patch-ovanja save-game nece raditi, nego ces morati da pocnes iz pocetka. Ne mora da znaci, ali tek da znas, desava se. Ipak, kad pocnes novu ML, vise ne bi morao da brines oko izbacivanja iz igre.

... naravno, ovo sve vazi ukoliko imas original, ako ne, potrebno je jos malo se snaci :)
 

Zoll

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #167 poslato: 6. januar 2009, 12:07:41 »
Hvala puno!
Da, naravno nemam original več ovu, kako je zovu, "narodnu verziju". Ĺ ta još treba da uradim tj. kako da se snađem? I video sam ovde da se pominje i izvesni "lekič"... pa pošto sam ja među novopečenim pesoholičarima -  nemam pojma o čemu je reč! Ako može neko objašnjenje i za to... I hvala još jednom unapred :)!
 

Dule 93

  • Čovek sa prostatom
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2162
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #168 poslato: 18. februar 2009, 21:37:04 »
Zasto mi trazi da ubacim cd kad ocu da instaliram??
 

elmackinho

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #169 poslato: 26. mart 2009, 13:32:38 »
meni nece da se instalira ni jedan patch,pocevsi od ovog 1.10... nece da mi se pokrene instalacija... otvori se installwizard i pise update,ali se zabode i ne mogu da kliknem nista nego samo da ga ugasim... jeli mi neko moze reci sta se desava???
 

BugA

  • Freelance Programmer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1006
    • Pogledaj profil
    • http://www.MalamutKlub.com/
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #170 poslato: 26. mart 2009, 13:54:42 »
Citat: elmackinho;464864
meni nece da se instalira ni jedan patch,pocevsi od ovog 1.10... nece da mi se pokrene instalacija... otvori se installwizard i pise update,ali se zabode i ne mogu da kliknem nista nego samo da ga ugasim... jeli mi neko moze reci sta se desava???



Pokreni instalaciju, ostavi kompjuter da radi a ti idi rucaj, gledaj televizor, spavaj... Kad se vratis sve ce biti kako treba :)

Potrebno je malo (vise) vremena da se instalacija "odbode", bitno je da je ne prekidas ;)
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #171 poslato: 26. mart 2009, 14:21:51 »
potpuno si u pravu, ali samo da se nadovezhem (nisam siguran da je spomenuto, ali cu spomenuti)....

to trajanje ovisi o mjestu instaliranja, tj, ako instalirash na neku drugu particiju od one preporuchene (recimo umjesto na C: ti stavish na D:), dulje ce trajati taj proces instaliranja...

meni je takodjer tako bilo, ali nakon reinstalacije Windowsa i instaliranja PESa na defaultnu particiju odmah mi se instaliralo, kao i pri svakoj drugoj instalaciji bilo kojeg patcha...
tj, nije bilo tog 'smrzavanja' ;)
 

elmackinho

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #172 poslato: 29. mart 2009, 20:22:39 »
e puno vam hvala ovo sa cekanjem je upalilo... nisam dugo ceko :DD
ali sada nastaje drugi problem... install sam taj 1.10,i kada kliknem na ikonicu pes-a,on mi kaze da ubacim original cd i nece da miradi pes uopste ://///// ... 'bem mu lebac sta sad da radim :@@@@@@@@@@
xDDDDDDDD
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #173 poslato: 4. april 2009, 22:43:44 »
Pomoc !!!


Ne mogu da instaliram patch...zna neko u cemu je problem

igra mi zauzima 5,5 gigabajta a imam SP3
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #174 poslato: 5. april 2009, 10:43:29 »
Citat: kepakg;468615
Pomoc !!!


Ne mogu da instaliram patch...zna neko u cemu je problem

igra mi zauzima 5,5 gigabajta a imam SP3


a jel imash original instaliran?
tako mi je kod frenda jucher bilo, pa sam donio svoj primjerak i kod njega instaliral....
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #175 poslato: 5. april 2009, 13:21:46 »
Citat: Chille_HR;468730
a jel imash original instaliran?
tako mi je kod frenda jucher bilo, pa sam donio svoj primjerak i kod njega instaliral....


Немам оригинал диск
 

frenkyto

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #176 poslato: 16. maj 2009, 14:43:31 »
instalirao sam ovaj konamijev patch,da li ce sada da mi radi JLS PATCH kada ga instaliram,posto se jos skida !!!
33 STIL-33 NACINA
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #177 poslato: 16. maj 2009, 15:17:02 »
Citat: frenkyto;484434
instalirao sam ovaj konamijev patch,da li ce sada da mi radi JLS PATCH kada ga instaliram,posto se jos skida !!!


oce zato sto je JSL posebna instalacija
 

frenkyto

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #178 poslato: 16. maj 2009, 17:17:22 »
Jel mi se cini ili je malo ubrzano ovde,igrao sam sa zvezdom,ne moze pas da se spoji. . .mnogo je tesko da se igra !!!
33 STIL-33 NACINA
 

killer_SRB!N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Oficijalni Patch 1.10
« Odgovor #179 poslato: 2. avgust 2009, 01:56:55 »
Meni nece da instalira patch...stalno mi "NOT RASPORTING" sta da radim?