Anketa

Koliko sabijam?

nogo
16 (53.3%)
eoma
14 (46.7%)

Ukupno glasova: 25

Autor Tema: Legenda~Ajzakova Beba  (Pročitano 12386 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« poslato: 21. oktobar 2008, 19:55:08 »
Buduci da sam zavrsio jednu sezonu vec sada cu vam samo ukratko ispricati kako je sve islo i kako sam zavrsio.Dakle,kako mladi defanzivni vezni odigrao sam utakmicu koju su posmatrali skauti iz celog sveta.Na njoj sam uspeo da asistiram kod prvog gola i moj tim je slavio sa 2:0.
Dobijam ponude Bolonje,Kaljarija i Lečea.Iako mi je Leče nudio najbolje uslove trazili su da igram kao CMF sto mi se u tom trenutku nije ucinilo kao najbolje resenje za mene.Odlucujem se za Bolonju.

U Bolonji su me odlicno docekali.Igram 5-6 trening utakmica.Na jednoj me trener isprobava kao centralnog veznog,ali nakon ocajne partije(rating 5.5) vec u sledecoj tekmi me vraca na moju prirodnu poziciju.Time potvrdjujem da je bilo dobro sto nisam isao u Leče.Nakon tih nekoliko trening utakmica,dobijam priliku u inter-squad mecu na kom sam prosto briljirao i time uspeo da se domognem klupe.Posle dve utakmice sa klupe dobijam priliku da se pokazem od samog starta utakmice.Tu priliku sjajno koristim i najavljujem jos mnogo dobrih partija u dresu Bolonje.
Start sezone je bio vrlo dobar za Bolonju,nalazimo se na sredini tabele i odlicno igramo u kupu(iz kog kasnije ispadamo u cetvrtini finala).Kako se blizi polusezona forma nam opada i nalazimo se na pretposlednjem mestu na tabeli.
U zimskom prelaznom roku dobijam razne ponude,izmedju ostalih i ponudu Torina.Dugo sam razmisljao da li da je prihvatim.Na kraju odlucujem da odbijem njihovu ponudu,mnogo sam bio potrebniji svom timu u borbi za opstanak i nije bilo u redu da ih tada napustim.
Nakon pauze polako pocinjemo da se budimo.Iako ispadamo iz kupa evropskih sampiona imamo novu priliku u evropskom mastersu(al sam ga preveo xD).Dugo nam treba da izadjemo iz zone ispadanja ali nekako smo uspeli da se iscupamo,krucijalne su bile pobede protiv Katanije i Sampdorije koje smo poslali iza(ispod) sebe.Kako u ligi sjajno nam je islo i u evropi.Sjajnim partijama uspevamo da stignemo do finala!Kako smo se osigurali za opstanak u ligi,opusteni i puni samopouzdanja ulazimo u taj mec.Okser nam je bio rival,ali uopste ga se nismo plasili.Hrabro krecemo utakmicu i stvaramo veliki broj sansi,a nasem rivalu ne dozvoljavamo prilaz ka nasem golu.Nedostatak koncentracije i srece i rezultat je 0:0 u regularnom delu meca.Trener me izvodi iz igre i ubacuje jos jednog napadaca,isli smo na pobedu u produzecima,nismo racunali na penale.U prvom delu produzetaka krecemo u potpunu ofanzivu,postizemo gol i vodimo sa 1:0.Rival je do kraja bezopasan i ja i Bolonja osvajamo titulu!

Kraj sezone i mnoge ponude stizu na moju adresu,a isto tako i Bolonja je zelela da me zadrzi u svojim redovima.Ipak,stize jedna ponuda koju nikako nisam mogao da odbijem.Bila je to ponuda Fiorentine koju momentalno prihvatam,bez razmisljanja.

Stizem u novi klub u kom me opet ceka novo dokazivanje.Da vidimo kako ce to da ispadne...

----------------------------------------------------------------------

Aj sad malo prokomentarisite ako hocete,titula ovo ono xD
Posle vam kacim ocene,statistiku iz Bolonje,golove i jos ponesto ako hocete. ;)
 

Zizou

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1393
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #1 poslato: 22. oktobar 2008, 01:46:08 »
bravo
reci kakvo je sad stanje sa violom
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #2 poslato: 22. oktobar 2008, 12:44:25 »
Evo ide fino.U prve dve trening utakmice i nije islo najbolje,cak su me i ovde probali kao centralnog veznog i naravno opet se nisam pokazao.Ni na prvoj kao defanzivnom nije islo,tu smo izbubili sa 2:0.Zajebano je nadmetati se sa ovakvim igracem sa jednim Mutuom,Kuzmanovicem itd...Znaci te dve sam lose odigrao ali zato sam se na trecoj preporodio.Uspeo sam da dam dva gola i donesem nam pobedu.Evo ga moj ucinak s tog meca:

Zatim dobijam priliku u inter-squad mecu u kom konkurisem za klupu.Nisam igrao nesto posebno ali sasvim dovoljno izgleda(ocena 6) jer sam uspeo da se domognem klupe:

Sto se tice lige tek je pocela,izgubili smo prvu od Lacija u gostima ali smo dobili sledece 3 i nalazimo se na petom mestu.Sada sledi mec protiv Milana na kom i ja treba da udjem sa klupe.

Posnimao sam golove i sranja pa cu to pokaciti posle.Evo sada ocene i strenghten kaki su:
 

Александар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #3 poslato: 22. oktobar 2008, 12:46:52 »
kako ti tako porastu ocene?
kod mene beda sve :S
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #4 poslato: 22. oktobar 2008, 12:50:35 »
Pa agility sam dobio toliki,vidis da se nije menjao.I vidis kako sam rasporedio strengthen.A takodje sam dosta igrao za Bolonju,cak 44 meca:
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #5 poslato: 23. oktobar 2008, 13:35:23 »
Kao sto sam rekao trebalo je da udjem u igru protiv Milana,dobio sam sansu od 60og minuta.Do tada je tekma bila jako dosadna,malo prilika a rezultat je bio 0:0.Mojim ulaskom ucvrstili smo se u odbrani ali opet nikako nismo mogli da pripretimo protivnickom golu.Na kraju nereseno,0:0.Prandeli je bio zadovoljan mojom igrom i dobijam sansu sa klupe i protiv Palerma.Tu na neki nacin prvi put kiksiramo i nakon sto smo poveli sa 1:0 zavrsavamo sa neresenim rezultatom.Protiv Milana i Palerma sam pruzio sasvim solidne partije,ali protiv Redjine gde sam usao od starta drugog poluvremena igram odlicno,moj tim pobedjuje a ja dobijam sansu u startnih 11 protiv Sijene koju pobedjujemo u gostima.Ta pobeda nam mnogo znaci.

Sledi i mec protiv Katanije koji dobijamo a za njim utakmica sa Romom u gostima.Ocekivala me je strasna bitka na sredini terena i sa njihovim najvecim pojacanjem,Kristijanom Ronaldom.U mec ulazim pun motivacije i zeljom da pobedimo u sred Rima.Prvo poluvreme je moglo da ode na bilo koju stranu,ali ipak zavrsava sa 0:0.U drugom totalno novo lice mene i moje ekipe,idemo svom snagom i nagrada dolazi na samom pocetku poluvremena,gol za 0:1.Do kraja Roma ima inicijativu ali nikako ne uspeva da probije do samog kraja i stigne do pogotka,jos jedna moja sjajna partija nagradjena pobedom i titulom igraca meca:

Ovom pobedom stizemo vodece na tabeli i uz ovakvu igru i malo srece lako mozemo do prvog mesta.Evo tabele i kalendara:


Evo one asistencije na prvom mecu,golova za Bolonju i na treningu Viole i jos malo statistike sto se tice Man od the match i most impressive player nagrada:


------------------------------------------------
Ja se nadam da je ok da ja ovako postavljam slidze posto ih smanjujem pa su ove manje sve oko 15,20KB a ove vece(kao tabela npr) mi imaju svega 50.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #6 poslato: 23. oktobar 2008, 13:48:27 »
Citat: Ajzakova Beba;389235



Sta je massiv match?


Inace kad pre u Fiorentinu nakon prve sezone, zar si toliko dobar? :crazy:
Verujem da je dosta lakse da igras kad si AMF ili CMF jer ako si CF kao ja od tebe se ocekuje da dajes golove :no:
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #7 poslato: 23. oktobar 2008, 14:07:18 »
Massiv je bio protiv Sijene u gostima xD

Pa ne znam koliko sam dobar ali u toj prvoj sezoni kada sam usao u prvu postavu nisam izbijao iz nje,dao sam te sezone 2 gola,44 meca,prosek mi je bio 6.36 i tako...a trazio me je i Betis koji je te sezone igrao finale lige sampiona :S,meni nije jasno kako su oni tamo,cak je i moja Bolonja igrala...

EDIT:Pa verovatno zato sto sam odigrao mnogo meceva pa su mi ocene skocile vise nego vama,ne znam koji bi drugi razlog mogao a bude.Jer evo gle kolka je meni plata:
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #8 poslato: 23. oktobar 2008, 14:23:04 »
skacu zato sto igras u fiorentini :yes:
 

alen_petrin

  • Partizanovac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1244
    • Pogledaj profil
    • http://www.pcforce.top-forum.net
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #9 poslato: 23. oktobar 2008, 14:23:44 »
Svaka cast :clap2:
▀▄▀▄▀ PARTIZAN ▀▄▀▄▀
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #10 poslato: 23. oktobar 2008, 14:24:58 »
Ja sam pitao sta znaci to massiv  :crying: a ne protiv koda si ga igrao :sly:
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #11 poslato: 23. oktobar 2008, 14:28:58 »
Ma de znam sta je :crying:,obicna ligaska tekma u gostima,dobili smo 0:1.Nisam gledo tabelu tada,moguce da smo tad skocili u prvih pet posto smo bili 8 valjda...
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #12 poslato: 24. oktobar 2008, 21:24:16 »
Ja i Viola trenutno rasturamo,odigrao sam prva dva kola u drugoj polovini sezone.Oba smo dobili i nalazimo se na prvom mestu sa 2 boda vise od drugoplasiranog Juventusa.Pre zimske pauze imali smo derbije protiv Intera i Juvea i interesantno ni na jednoj tekmi nisam bio starter(ipak sam ulazio sa klupe)iako sam do tada bio redovan i igrao odlicno,ko zna koja je to fora.Kako god nisam se nesto preterano obazirao i iskoristio sam ono vreme koje sam imao najbolje sto mogu.Inter smo dobili 1:0 dok je s Juventusom bio X i to jedva posto smo gubili 0:1.U medjuvremenu sam dao 2 gola i imao jednu asistenciju(kacim posle),takodje sam vise puta(7) proglasen za igraca utakmice.Sto se tice zimskog roka,nista zanimljivo,ponude Udinezea,Palerma i Bolonje...
 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #13 poslato: 25. oktobar 2008, 19:14:15 »
Ja(retard) napravio sam maestralnu glupost.Unistio sam OF,nema vise sejva xD.Smorio sam se ko ker,nista mi ne govorite.Uskoro krecem da izvestavam o novoj karijeri.
 

millans666

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Legenda~Ajzakova Beba
« Odgovor #14 poslato: 25. oktobar 2008, 20:02:27 »
Eee...brate...a tako ti je lepo krenulo... Jbg., sad sve ispocetka, mada utrostruci vreme igranja BAL-a u odnosu na to koliko si dugo igrao do sada, pa ces ubrzo stici tu gde si stao :player: