Autor Tema: Legenda ~ Mario  (Pročitano 1931 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
Legenda ~ Mario
« poslato: 18. oktobar 2008, 22:47:23 »
UVOD

"Babylayna CF?, koji k***c?!" pomislio sam u prvom trenutku kada mi je trener spomenuo tu utakmicu.Medutim odmah je dodao kako ce tu biti cak i najbolji europski skauti.Pomislio sam kako to moze biti idealna prilika da se probijem iz ove balkanske "rupe" i konacno zaigram kao i moji nogometni idoli!Odlucio sam igrati najbolje sto mogu,maksimalno se usredotociti na tu utakmicu...
Dosao je i taj dan: Babylayna protiv Salsabie naizgled beznacajna utakmica,ustvari je bila moj kljuc ka mojoj nogometnoj karijeri!
Moje tjelesno i duhovno stanje je bilo na maksimumu,slusao sam svaki savijet trenera i nekih iskusnijih igraca i krenuo...
Utakmica je pocela na najbolji moguci nacin,jedanaesterac i naravno GOL!Vodili smo 1:0 i sada je cilj bio vjerovali ili ne sacuvati to vodstvo...tako nisam imao bas nekih prilika i "izgubio" sam se u toj formaciji...Ta tvrda utakmica je konacno zavrsila i nisam bio zadovoljan,pomislio sam kako sam spiskao mozda i najbolju sansu u mom zivotu,ali nakon utakmice se to i promjenilo!
Zovnuo me trener i kazao kako me ocekuju "neka" 3 gospodina...Naravno znao sam tko su ti ljudi,to su bili skauti koji su vjerovatno prepoznali moj trud i talenat,i sad sam s nestrpljenjem ocekivao ciji su skauti bili???
Nakon predstavljanja i razgovora sa skautima,trebao sam samo izabrati...
Svi putevi me vode na Otok,mjesto,gdje se po meni igra i najbolji nogomet na svijetu,klubovi su bili Hull,Wigan i WBA...Ista placa mi je olaksala ionako lak odabir...I tako sam izabrao Hull,klub pun ambicija,zeljan i spreman se boriti cak i za onaj vrh tabele!
Sada je samo jos ostalo snaci se,boriti se i izboriti  za ekipu!





Znaci ovaj uvod sam nekako poetski napisao xD
Ostatak cu pisati "normalno" i svakih 5 tjedana!
PES-SERBIA I\'m back!
 

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
Legenda ~ Mario
« Odgovor #1 poslato: 19. oktobar 2008, 12:12:24 »
1. tjedan - 5.tjedna :






PES-SERBIA I\'m back!