Autor Tema: Legenda ~ ArcticLFC  (Pročitano 2545 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ArcticLFC

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« poslato: 17. oktobar 2008, 15:26:24 »
Ime : Nemanja Novakovic
Age : 17
Club : Sporting
Nationality : Serbian
Position : AMF
Game Level : Top Player
Camera : Player

U prvoj utakmici sam igrao za ekipu Babilayna-u, solidno je krenulo, doduse gubili smo 0-1, pri kraju utakmice napravio sam dva zuta kartona i morao sam da napustim igru uz krajnju ocenu 5.0 :namig:

Evo i slicica :





Zatim sam dobio ponude od De Grashafa i veoma nenadano, Sportinga.Odlucio sam da se okusam u jacem klubu, i prihvatim rizik dugog sedenja na klupi...



Na prvom trening mecu sam uspeo da postignem pogodak, i to veoma lep sa 16-17 metara sto me je iznenadilo.Nazalost izgubili smo 2-1.U sledecoj smo pobedili istim tim rezultatom, a ja sam postigao pobedonosni pogodak u 88. minutu :clapping:

 

ArcticLFC

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #1 poslato: 21. oktobar 2008, 02:40:09 »
Treninzi su se nastavili a mali Novakovic je rastao, i porastao dovoljno da moze da udje u prvi tim kluba iz Lisabona.Doduse bilo je to u 78. minutu sa klupe ali bilo je dovoljno.Posle toga sa klupe nije ni silazio, sto je ubrzo doprinelo tome da udje u prvi tim sto se moze i videti na sledecim slikama :




Mali u akciji :D :



Ubrzo posle toga dolazi i prvi ulazak u startnih 11, doduse protiv dosta slabog Volendama, ali i to je nesto...



Na pogodak se jos ceka, bilo je precki i stativa, mada nista 100%-totno, za svaku sansu sam morao da se izborim, dosta su sebicni saigraci!

Ocene su ok, a na mecu protiv Heraclesa sam cak bio najbolji pojedinac Sportinga...

Toliko za sada, uskoro update, ako neko ovo uopste i cita ::D:
 

jiggy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #2 poslato: 21. oktobar 2008, 12:07:05 »
Lepo, lepo, samo napreduj
 

ArcticLFC

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #3 poslato: 22. oktobar 2008, 01:52:23 »
Nastavila se igra Novakovica sa sve vecim poboljsanjima, ali se zato igra Sportinga svela na vrlo slab nivo i Sporting je pao na 7 mesto.Ubrzo je dosao i prelazni rok, tj. zimska pauza.Na adresu Sportinga stizale su ponude od Utrehta, AZ Alkmara i Sparte iz Roterdama za Novakovica, ali on  je odabrao da ostane gde jeste i usavrsi svoju igru.Tako je i bilo, i dalje je napredovao ali Sporting nikako do prepoznatljive igre i rezultata kao sa pocetka sezone.

Novakovic je konacno dobio i zvanje igraca utakmice :



Naravno nikako jos da postigne taj gol, bilo je precki, odlicnih suteva sa distance i iz blizine ali se golman nekako uvek isprecio, da bi konacno protiv Spartaka iz Moskve, iz solo akcije i nekoliko driblinga po sesnaestercu Novakovic ubacio loptu u mrezu.Na zalost na kraju nije bilo puno razloga za slavlje jer je Sparta uspela da postigne dva gola i odnese pobedu.

Evo dveju slicica sa te utakmice, naravno obe se vezuju za pogodak Sportinga :



 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #4 poslato: 22. oktobar 2008, 01:56:24 »
Koja ti je sezona, nedelja i koje su ti ocene, moze neki SS toga?
 

ArcticLFC

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #5 poslato: 22. oktobar 2008, 02:42:10 »
Naravno, evo :









 

ArcticLFC

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #6 poslato: 23. oktobar 2008, 01:59:00 »
Igre Sportinga su se nastavile po principu toplo-hladno.Bilo je i po 2 poraza vezanih, pobeda, remija...svega.Sto se tice moje individualne igre oscilirao sam od 6.0 do 7.5.Usao sam u startnih 11 i tu sam ostao, sem sto sam uvek bio zamenjivan u 70. i nekom minutu, verovatno zbog veoma slabih fizickih mogucnosti tj. stamine.I dalje sam stajao na tom jednom golu i u medjuvremenu zabelezio jos jednu asistenciju.Onda 3 kola pred kraj, gostovali smo Rodi gde sam imao odlican solo prodor i zaustavljen sam u sesnaestercu i sudija je pokazao na belu tacku a ja sam dobio tu cast da pokusam da pogodim.Sutirao sam po sredini jer nisam bas bio siguran u svoje suterske sposobnosti ali srecom golman je otisao u desno i to je bio moj drugi pogodak :)





Ubrzo posle toga sezona se zavrsila i pocelo je sa glasinama.Oglasila su se dva kluba.Fejenord, prvak lige i AFC Ajax, treci na kraju sezone.Sporting mi je ponudio da nastavim saradnju.



Ponudu velikog Ajaksa, jednog od mog najomiljenijih klubova nisam mogao da odbijem tako da sam se tamo nasao.






Sada sam opet u rezervnom timu i ceka me borba za klupu  a potom i za prvi tim.Nadam se da ce sve proci ok i da cu ubrzo zaigrati na Amsterdam Areni.

Evo mojih ocena na pocetku nove sezone :



 

Ajzakova Beba

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 807
    • Pogledaj profil
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #7 poslato: 23. oktobar 2008, 12:36:10 »
Kolko si tekmi odigrao za Sporting?Koji ste na tabeli bili?Prosecna ocena koja ti je bila i za koju cifru si presao? :)
 

alen_petrin

  • Partizanovac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1244
    • Pogledaj profil
    • http://www.pcforce.top-forum.net
Legenda ~ ArcticLFC
« Odgovor #8 poslato: 23. oktobar 2008, 14:24:36 »
Bravo :ave:
▀▄▀▄▀ PARTIZAN ▀▄▀▄▀