Autor Tema: Legenda ~ Kreka  (Pročitano 2150 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Legenda ~ Kreka
« poslato: 17. oktobar 2008, 01:01:52 »
Ime : Kreka
Visina : 188
Tezina : 87
Klub : West Bromwich Albion

Nakon prve probne utakmice koji smo pobedili sa 1-0 (nista nisam uradio :) ) sledile su ponude od hull-a,west bromwicha i wigana...prihvatio sam west bromwich (imaju najlepsi grb :) ). Nakon 7 utakmica sa rezervama domogo sam se klupe i poceo da dobijam sanse uglavnom u zadnjih 15 minuta...sve zive utakmice smo gubili a onda odjednom BLJESAK 3 pobede za redom bromwicha i SJAJ Mladog Kreke u dresu istog tima :) Golovima protiv mancestera,evertona i asistencije na mechu sa aston vilom obezbedile su mu titulu Igraca Utakmice 3 puta za redom i mlada nada srpskog fudbala je sad lider napada west bromwicha :)

Polusezona ponude: Newcastle,Middlesbrough i Hull
Ponude odbijene,Razlog: Ljubav prema klubu! ( ne salim se stvarno sam ih odbio sve)...
Toliko od mene za sada :)
 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Legenda ~ Kreka
« Odgovor #1 poslato: 17. oktobar 2008, 15:19:22 »
Ajd javi da li ti je skochila cena posle odbijanja, ili chesh proci kao Zhiga kad nije teo u Arsenal...:namig:
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Legenda ~ Kreka
« Odgovor #2 poslato: 17. oktobar 2008, 16:33:35 »
Citat: superandrea;385806
Ajd javi da li ti je skochila cena posle odbijanja, ili chesh proci kao Zhiga kad nije teo u Arsenal...:namig:


gde da vidim svoju cenu?

P.S. sezonu nastavljam u losem ritmu vec 3 utakmice bez pogotka ali i dalje zabetoniran u prvoj postavi :)