Autor Tema: Legenda ~ MISKO  (Pročitano 4566 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sharlin

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 477
    • Pogledaj profil
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #15 poslato: 16. oktobar 2008, 19:00:25 »
E predlozio bih ti da napravis "skandale".
Recimo:

Misko iz kluba Bologne se potukao u kaficu zbog toga jer mu je jedan huligan rekao da je sugavi Srbin :D .Izmisljaj,ubacis malo humora i tako to.Uglavnom videcete kako cu ja napraviti cim skinem PES. :)
 

stefan b

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #16 poslato: 16. oktobar 2008, 19:02:12 »
otkud znam....nemam pojma uopste kako lik izgleda
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #17 poslato: 16. oktobar 2008, 19:23:08 »
Citat: sharlin;385452
E predlozio bih ti da napravis "skandale".
Recimo:
 
Misko iz kluba Bologne se potukao u kaficu zbog toga jer mu je jedan huligan rekao da je sugavi Srbin :D .Izmisljaj,ubacis malo humora i tako to.Uglavnom videcete kako cu ja napraviti cim skinem PES. :)

da da misko vec na naslovnoj skandala :XD:
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #18 poslato: 16. oktobar 2008, 19:40:18 »
jooj i mode je ekstra a i ti si misko,svaka cast kolko si ovogfa postavio...bravo
PES-SERBIA I\'m back!
 

ExoduS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
    • http://www.fun-zone.org
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #19 poslato: 16. oktobar 2008, 19:40:24 »
E misko, mene zanima koju kameru koristis. Meni je ona wide vertical kamera jako nezgodna za driblanje, a  sa WIDE koju koristim jos od 99te, nekako nezgodno pratiti akcije. I tesko je pratiti sta se desava recimo u odbrani.
Uglavnom ja igram jako lose taj legend. Moj igrac na treningu crkne pre 80tog minuta.
Uglavnom ja sam izabrao da igram "center midfielder" a izgleda to je najteze igrati, isto kao sto je to jedna od najtezih pozicija i u stvarnosti.
Najvise se iznerviram kad sam na centru i cekam loptu, a ovi moji drmnu loptu U PM!!!!!!! Poludim od dugih lopti. hehe.
Za sad moje iskustvo je da se mnogo vise nerviram nego sto uzivam :D
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #20 poslato: 16. oktobar 2008, 19:43:30 »
Citat: ExoduS;385466
E misko, mene zanima koju kameru koristis. Meni je ona wide vertical kamera jako nezgodna za driblanje, a  sa WIDE koju koristim jos od 99te, nekako nezgodno pratiti akcije. I tesko je pratiti sta se desava recimo u odbrani.
Uglavnom ja igram jako lose taj legend. Moj igrac na treningu crkne pre 80tog minuta.
Uglavnom ja sam izabrao da igram "center midfielder" a izgleda to je najteze igrati, isto kao sto je to jedna od najtezih pozicija i u stvarnosti.
Najvise se iznerviram kad sam na centru i cekam loptu, a ovi moji drmnu loptu U PM!!!!!!! Poludim od dugih lopti. hehe.
Za sad moje iskustvo je da se mnogo vise nerviram nego sto uzivam :D


Igram wide - player, jos nisam navikao na widescreen ;) zajebano je
 

ExoduS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
    • http://www.fun-zone.org
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #21 poslato: 16. oktobar 2008, 20:51:59 »
Ne pricam za widescreen, nego za wide-vertical kameru.
Ta kamera je mnogo laksa da pratis gde je lopta i sta se odvija na terenu kad kontrolises samo jednog igraca, ali je jako teska da kontrolises igraca. Recimo ja ocu da skrenem 45 stepeni, igrac skrene 90 stepeni, i te fore.
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Legenda ~ MISKO
« Odgovor #22 poslato: 17. oktobar 2008, 01:05:41 »
Citat: joco23;385418
bravo, bravo misko... i ja sam dobio iste te ponude kao ti... sto znaci da ce se uvek dobijati ta tri kluba, ma da ce biti malo monotono

sigurno se nece dobijati isti klubovi evo uporedi moju englesku sa engleskom ligom jos neko je napisao ne znam tacno i nemamo iste...on je dobio mnogo bolje ponude :)