Autor Tema: Konami ID registracija  (Pročitano 31549 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #15 poslato: 15. oktobar 2008, 16:35:02 »
cekajte znachi ako sam vas skapirao KONAMI je "dozvolio" ovima sa piratskim igrama da igraju online za sada???
 

Cristiano23

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 188
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #16 poslato: 15. oktobar 2008, 16:35:26 »
meni se nemoze registrirat
Pise
This KONAMI ID is unavailable.
 

Red Devil

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 560
    • Pogledaj profil
    • http://www.manutd-serbia.com
Konami ID registracija
« Odgovor #17 poslato: 15. oktobar 2008, 16:39:00 »
Pa koristi samo brojeve za GAME ID password, ne mogu slova.
 

Cristiano23

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 188
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #18 poslato: 15. oktobar 2008, 16:42:33 »
E napravia sam to ali sad izbacio opet gresku
This KONAMI ID is unavailable.
 

Shevcenko1991

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #19 poslato: 15. oktobar 2008, 16:45:49 »
to znaci da ti je taj id trenutno zauzet....tj da ga neko vec koristi....probaj dodati mu jos par brojeva,onda ce moci.
 

Pro_Evolution_Montenegro

  • Srbin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 469
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #20 poslato: 15. oktobar 2008, 16:46:47 »
Nisam bas naj sa engelskim,i ne razumijem se bas naj u ove stvari itd,takoda pitam strucnu bracu :)


Thank you for registering for your KONAMI ID.
You will be receiving an email shortly, containing your registration information (KONAMI ID and GAME ID).
Please read the email completely, and click on the URL found within this message.
You will then review our "Terms and Conditions for Online Payment", to complete the registration process.
By agreeing to the "Terms and Conditions for Online Payment", you will be able to purchase online game monthly tickets, etc. with your credit card.
If you have not received an e-mail, please login with your KONAMI ID. Then, confirm that your registered e-mail address is correct from "View/Edit registered information".
If your registered e-mail address is correct, please click "Resend confirmation e-mail" from the Login Menu, and a confirmation e-mail will then be resen

Ovo se pojavi pri kraju registracije,i moje pitanje je da li je citava registracija besplatna i da li se pomocu ovog i sa pirata moze igrati online?Hvala!
 

Shevcenko1991

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #21 poslato: 15. oktobar 2008, 16:51:33 »
Nakon te poruke otvori svoj msn tj. mejl na koji si se registrovao..oni ce ti na njega poslati link za zavrsetak registracije.....sad za igranje ja ti licno ne mogu tvrditi licno sada posto jos nisam skinuo pes i isprobao...maremas kaze da moze pa pretpostavljam da moze....a i koja bi svrha bila njihovog sajta sem ako nije ono za sto se predstavlja.....mozda je to zbog onoliko loseg 2008 multiplayer sistema pa su ove godine odlucili da bude besplatna usluga...u svakom slucaju nama se isplati.
 

Pro_Evolution_Montenegro

  • Srbin
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 469
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #22 poslato: 15. oktobar 2008, 16:54:46 »
Citat: Shevcenko1991;384891
Nakon te poruke otvori svoj msn tj. mejl na koji si se registrovao..oni ce ti na njega poslati link za zavrsetak registracije.....sad za igranje ja ti licno ne mogu tvrditi licno sada posto jos nisam skinuo pes i isprobao...maremas kaze da moze pa pretpostavljam da moze....a i koja bi svrha bila njihovog sajta sem ako nije ono za sto se predstavlja.....mozda je to zbog onoliko loseg 2008 multiplayer sistema pa su ove godine odlucili da bude besplatna usluga...u svakom slucaju nama se isplati.

E extra,jer negdje procitah da pise "payment" a to je nekakvo placanje :D tako da eto ja da pitam :D
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Konami ID registracija
« Odgovor #23 poslato: 15. oktobar 2008, 16:58:36 »
Citat
"Although PC Version PES 2009 Online is free of charge, the network charge and internet provider charge necessary for an internet connection will be charged."

:cool2:
Citat: Chopa

evo ja uletio bez orginala, samo trebate regat KONAMI i GAME id i proci ce

prva tekma je bilo warpa, lopta se gubila, ali je protivnik imao crvenu vezu

druga je bila skoro pa lagless, ja imao zelenu zarulju, protivnik zuto/crvenu (ona spreha iz 08 je, na gornjem dijelu ekrana su te zarulje)

mislim da cemo mi imat vezu skoro pa bez laga

prva prava tekma je zavrsila Dinamo-Tunis 3-3, lik me iskontrirao ka majmuna nakon mojih 3-0, bilo je mjesta na bokovima, doduse i ja sam sa njima isao gore, pa valjda zato rupe

dosta tesko je ufatit nekoga ako ti ufati prednost po boku

al ok, gameplay treba istestirat, zasad mi se cini online vrlo ok

:cool2:
 

Shevcenko1991

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #24 poslato: 15. oktobar 2008, 17:00:19 »
Citat: grobar;384886

You will then review our "Terms and Conditions for Online Payment", to complete the registration process.
By agreeing to the "Terms and Conditions for Online Payment", you will be able to purchase online game monthly tickets, etc. with your credit card.


evo vidim.....iskreno neznam za sta im je ovo,pretpostavljam da je to za kasnije da se moze preko neta kupovati dodaci itd.Da se registracije online profila naplacuje...logicno bi bilo da su to odmah ubacili tamo u pocetku registracije nego da puste da se registruje milion likova koji nece platiti a zauzete nickove za registraciju....tako da stvarno mislim da je ovaj put besplatna online igra,i to zbog lose online igre na 2008.
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #25 poslato: 15. oktobar 2008, 17:15:31 »
Mislim da je velika greska ako puste da se igra bez originala jer ce serveri biti prebukirani !

Sta im fali da vrate kao sto je bilo na pes 6, lepo imas servere i sobe i uvek ima mesta :ave:
 

Shevcenko1991

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #26 poslato: 15. oktobar 2008, 17:18:59 »
Mislim da su ovo uradili jer su dozivjeli potpunu propast multiplejer igre u PES 2008,vjerujem da su zato ove godine stavili besplatno,da bi vratili sve ljubitelje multiplayera ponovo da igraju,pa ce onda najvjerovatnije dogodine ponovo vratiti na staro.
 

alen_petrin

  • Partizanovac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1244
    • Pogledaj profil
    • http://www.pcforce.top-forum.net
Konami ID registracija
« Odgovor #27 poslato: 15. oktobar 2008, 17:27:53 »
Evo upravo sam se registrovao jos samo da mi stigne igrica i odma opaljujem preko neta
▀▄▀▄▀ PARTIZAN ▀▄▀▄▀
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #28 poslato: 15. oktobar 2008, 17:32:37 »
Citat: maremas;384878
A zar za ovaj registrejsn kod ne treba da imas crtice izmedju slova/brojeva?

Ne mogu se uneti crtice, ima mesta taman za ove znakove. Izgleda da se neko vec registrovo sa ovim kodom, pa zato ja ne mogu.
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Konami ID registracija
« Odgovor #29 poslato: 15. oktobar 2008, 17:33:10 »
Naravno da ce trebati original, sada su pustili jer zvanicno tek sutra (16-og) uvece krece prodaja originala!