Autor Tema: Padovi kvota  (Pročitano 6789 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vrsac PFC

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1030
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« poslato: 31. maj 2008, 15:33:42 »
Ovde cemo pisati samo o onim parovima gde se desavaju padovi kvota...

Italija B

Pjacenca-Mantova (pad kvote na 1 sa 2.55 na 2.30)

Prijateljske utakmice

Madjarska-Hrvatska (pad kvote na 2 sa 2.15 na 1.90)

Slovacka 1

Trnava-Slovan B. (pad kvote na 2 sa 3.65 na 3.25)
Zl.Moravce-Zilina (pad kvote na 2 sa 1.85 na 1.61)

Island 1

IA Akranes-Filkir (pad kvote na 1 sa 1.95 na 1.70)

Kvalifikacije za SP (Azija)

Turkmenistan-Severna Koreja (pad kvote na 2 sa 2.00 na 1.75)

*eto to sam uspeo da izdvojim za sada(inace kvote su iz kladionice "Zona srece")
 

Vrsac PFC

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1030
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #1 poslato: 1. jun 2008, 04:00:21 »
Jbg Slovaci dosli...Obratite paznju na Slovan B.(kvota 3.65)...Hrvati sa druge strane nisu dosli...Videcemo sutra...
 

BrYaNt

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 843
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #2 poslato: 1. jun 2008, 11:23:12 »
pad kvota ne mora nista da znaci,neke kladionice to rade da bi zavarale igrace.ako je veliki pad kvote onda to znaci nesto ali ovako mali pad ne znaci nista.


PADOVI KVOTA

Kada na tiketu pored kvote vidite tarabu (npr. 1.75#) to znači da je kvota na tu utakmicu pala. Zašto i kakve to veze ima?

Kvota može padati iz raznoraznih razloga. Najčešći razlog za pad kvote je velika uplata na taj meč(ili neka druga značajna okolnost). Time kladionica balansira, kako ona ne bi pukla ako svi dobiju na toj utakmici(smanjuju kvotu kako bi ona ponovo odražavala realnu verovatnoću ishoda). Često se desi da kvota toliko padne da postane bezvredno igrati taj meč ili čak bude blokiran.

Kada je kvota velika (npr. 4-5 i više) , pa padne (npr. na 3-4) obično se ne radi o ničemu značajnom, odnosno obično se radi o korekciji kvota. Ponekad kladionice malo pogreše pa prevelike kvote za neku utakmicu, pa kasnije vrše korekciju.

Pad kvota ponekad može da posluži da bi namamio igrače da igraju baš tu utakmicu i baš taj znak tako da se toga treba paziti. Ako ne znate ništa o utakmici sem da je kvota pala to vam ne znači ništa i takve utakmice ne treba igrati.

Dešava se da se na dan utakmice sazna da za domaću ekipu igra druga postava za koju se očekuje da će izgubiti. Ovo je slučaj kada kladionice reaguju i spuštaju kvotu. Ovakvi padovi kvota u kombinaciji sa informacijama koje ste saznali o toj utakmici mogu biti izuzetno korisni i takve utakmice treba igrati pod obavezno.

Moje lično iskustvo je da kada kvota drastično padne u oko 70-80% utakmica dođe znak na koji je kvota pala.





mislim da treba da postavim odakle je a to je sa [http://bettingblog.wordpress.com/2008/01/25/padovi-kvota-i-njihovo-znacenje/
posetite ovo ima mnogo korisnih informacija za kladionicare
 

Vrsac PFC

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1030
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #3 poslato: 1. jun 2008, 16:32:27 »
Slazem se Bryante da pad kvota ne mora nista da znaci,posebno kad je mali pad u pitanju...Ali, ipak ae da pokusam da pomognem i na ovakav nacin ljudima sa ovog foruma da "ucare" nesto...:yes: Postavio sam sest parova ovde, videcemo koliko ce proci od toga...Iz mog iskustva, ja dosta obracam paznju na te padove kvota izaberem par utakmica i uglavnom budem dosta uspesan...Dakle, ko zeli neka izabere nesto od ovoga, svako na svoju odgovornost...Pozz!
 

Vrsac PFC

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1030
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #4 poslato: 10. jul 2008, 16:38:58 »
 

Zveki

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #5 poslato: 11. jul 2008, 11:51:54 »
Citat: Vrsac PFC;347892
Sundsvall - IFK Göteborg

Pad kvote na keca...


http://www.betexplorer.com/soccer/sweden/swedish-cup-2008/nextmatch.php?matchid=6383962



I dodje dvojka 2-3...
 

Vrsac PFC

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1030
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #6 poslato: 11. jul 2008, 16:09:27 »
Citat: Zveki;348030
I dodje dvojka 2-3...


Sumnjivo nesto, vodili 1-0 i 2-1 a na kraju 2-3...jbg...


Ti padovi kvota ne mora da znace nista mada meni licno je dosta puta to koristilo...
 

Zveki

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Padovi kvota
« Odgovor #7 poslato: 12. jul 2008, 12:17:25 »
Citat: Vrsac PFC;348081
Sumnjivo nesto, vodili 1-0 i 2-1 a na kraju 2-3...jbg...


Ti padovi kvota ne mora da znace nista mada meni licno je dosta puta to koristilo...


Jbg druze kako kad, onaj jebeni meridijan vecito ima punu tablu promena kvota e sad jebem ga, kad bi svaka prosla mogli bi da stave katanac na kladionicu a meni licno se uglavnom dogadjalo da uplatim tiket pa tek onda skontam neku promenu kvote i uglavnom su te prolazile tekme ali to su smanjenja tipa sa 1.8 na 1.6 i tako...