Autor Tema: Pes 2008 Defence!!!  (Pročitano 14394 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

6apa6a

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 160
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #45 poslato: 11. jul 2008, 17:31:53 »
Citat: Toza Car;347735
Sad prvi put procitah ovu temu, i nije mi jasno sta je problem sa odbranom?!
Ja igram formaciju 3-4-3

 i super mi funkcionise, ili skoro super, povremeno mi neki pobegne, ali ne dugo, jer imam dobrog zadnjeg uvek a i bekovi su jako dobri, a najveca je poentau u sredjem redu i uopste znaju fudbala ko igre, ne mislim na fudbal u igrici, nego na pravi fudbal. A jedini problem mi je slobodni udarac kad mi neki indijanac tipa, Ronaldo i sl. sutiraju, u 80% slucajeva primim gol i to je jedini veliki problem.


covek zna sta govori... ja igram 3-4-3 diamond i imam vrlo malo problema sa odbranom... eh sad jos kad bih mogao da ne primim svaki slobodni udarac... sto kaze zlax ne moze slobodni udarac i slobodno bacanje da bude isto...
 

mario_legenda

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #46 poslato: 11. jul 2008, 18:27:19 »
jao danas sam primjetio da kad jedan protivnicki ide sam prema golu(ja radim udvajanje) ovaj drugi seljak ide pravo na centar igralista...katastrofa
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #47 poslato: 17. jul 2008, 13:28:51 »
i meni je sranje kad igram sa nekim i on vodi igraca kroz sredinu a moji bekovi beze u stranu i otvaraju mu put
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

zlac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #48 poslato: 17. jul 2008, 17:38:30 »
Problema s inteligencijom k'o u prici, na zalost, ali i tu ima kakvog-takvog lijeka. Jeste probali igrati s modificiranim OF-ovima? Kod vecine takvih OF-ova su poprilicno srezani "kriticni" atributi igraca, bas oni atributi koje PES2008 engine taaako arkadno tumaci (body balance, speed, FK accuracy, itd.)

Evo npr. http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=45624 - tu ima dosta razlicitih varijanti tweaknutih OF-ova za EvoPatch II (ali samo za pocetnu verziju EvoPatch II OF, nema za noviji OF s transferima).

S Euro2008 Gaming Access modom (od verzije 1.5 nadalje) opet dolazi i tweaknut OF za repke sa Eura (http://www.pesoholichari.net/vb/showthread.php?t=8876)

Uzeo sam jedan od onih OF-ova za EvoPatch i ... skoro pa da se ne sjecam kad sam zadnji put popio gol iz slobodnjaka :)

I da ... imati komp koji moze izgurati igru bar na medium ... na low je sve skupa prestrasno i besmisleno :death:
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #49 poslato: 2. avgust 2008, 01:51:47 »
Citat: 6apa6a;348098
covek zna sta govori... ja igram 3-4-3 diamond i imam vrlo malo problema sa odbranom... eh sad jos kad bih mogao da ne primim svaki slobodni udarac... sto kaze zlax ne moze slobodni udarac i slobodno bacanje da bude isto...


hehe .. stvarno igrash sa ovom formaciom...:) sto ti je na slici ...
... ma daj.. zar se mozes odbraniti.. hehe ..
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Pes 2008 Defence!!!
« Odgovor #50 poslato: 14. avgust 2008, 11:02:52 »
slazhem se da je puno tezhe igrati obranu u PES2008 nego shto je bilo u PES6, ali dechki moji, tako i treba biti....PES je uvijek tezhio simulaciji nogometa (na ovom nastavku su fulali) i normalno je da se treba truditi igrati....nije sve samo iks+iks+trokut+R1 (ko manijak da mi sjebesh joystick) i na kraju kvadratic :) igraju tak moji neki frendovi pa im se smijem i pokushavam ih uchiti da igraju nogomet, ali uzalud :)
vidim da se neki zhale na povratne lopte shta se odigravaju u 16m.....to su tzv easy golovi, i pravi haler ce to izbjegavati tu shablonu i igrati nogomet....
osobno sam na ovom PES2008 odigrao preko 1000 tekmi i pobijedio sam samo 5-6 tekmi kada na povratne....sve druge igram nogomet i isti gol je stvarno rijetkost kod mene vidjeti....
ako trebate savjet za obranu, vratite se koji nastavak prije....igram PES od ISSa i tamo sam se uchio obrani, a kroz svaki nastavak saznash neku novinu koja ti pomazhe kada to ukomponirash sa svime shto si prije nauchio....u PES2008 mi je osobno najveci izazov igrati obranu jer treba znati uzeti loptu Ibri, Adrianu ili Drogi ( :) ) bez faula i uklizivanja ;)
mozhda je malo pametovanje, ali tak je kak je...tak sam ja nauchil, dao Bog da ovo nekome pomogne...