Autor Tema: ONLINE CHEATER List  (Pročitano 12849 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki

  • Gost
ONLINE CHEATER List
« poslato: 27. februar 2008, 00:18:42 »
Mozda ce nekom koristiti...

- 9Q
- ming
- zansten
- giusepe
- psolarhis
- Mr. Zoso
- raidenfuna
- t-allen-UK
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #1 poslato: 27. februar 2008, 00:52:20 »
E sad sta sve spada pod cheat, editovanje timova i...??
 

Dev1LchE

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #2 poslato: 6. mart 2008, 22:26:58 »
speed hack naprimer,massivni lag.ne znas na sta sam naletao, strasno kolko ih ima...
 

Data

  • Abducted
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 839
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #3 poslato: 7. mart 2008, 14:30:54 »
'i jos dodajte c.ronaldo_1985 ja mislim da se tako zove lik,e lik uzme bayern,i lag je uzasan,ne da se igrat,svaki mu je napad gol,prodje ti igraca ko da su tvoji duhovi,,prijasnji online je bio sto put bolji nego na ovoj 2008...
 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #4 poslato: 7. mart 2008, 17:33:33 »
A kako oni to rade,jel koriste neke programe ili sta?Nemojte misliti da za sebe pitam jer ja i ne igram nego iz radoznalosti.
 

Baniran1987

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #5 poslato: 13. mart 2008, 09:01:59 »
tek sam on-line pocetnik...
igrao sam jucer malo on line..
i jedan frajer je u PSG-u imao carlosa, adriana, puyola, gerarda trezegea itd itd...
da li on vara i kako se to moze namjestit??
pitam jer bi ja s rijekom htio igrat?? je to moguce?
govorim o pes6
 

stefanACM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1511
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #6 poslato: 13. mart 2008, 09:44:12 »
Ovo nije tema o PES 6 ali da ti odgovorim.
To nije moguće obični ljudima (čitaj: smrtnicima) :arabia:
PES SERBIA LEAGUE V2 [WIP]
-novi sistem prikaza tabela (10-30 ms za učitavanje čitave tabele)
-totalni HD redizajn redizajn
-poboljšani prikaz izveštaja
 i još mnogo toga (predložite novi dodatak OVDE)
 

PES_Manijak

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #7 poslato: 13. mart 2008, 17:16:26 »
sve utakmice što sam izgubio bile su radi lagova to je strahota kakve golove primam i kako mi prolaze kraj igrača...fkt mi ide na Ă…Âľivac više...i levati uzimaju samo barcelonu i brazil...FUJ
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #8 poslato: 13. mart 2008, 17:25:23 »
ljudi bezvezna vam je tema, ima ljudi koji namerno prave lag, ali pes2008 je inace mnogo zahtevan sto se tice protoka tako da verujte da i vi lagujete drugima dok igrate !


Citat: Baniran1987;313514
tek sam on-line pocetnik...
igrao sam jucer malo on line..
i jedan frajer je u PSG-u imao carlosa, adriana, puyola, gerarda trezegea itd itd...
da li on vara i kako se to moze namjestit??
pitam jer bi ja s rijekom htio igrat?? je to moguce?
govorim o pes6
kako da imas te igrace u timu pa ili ukljuci master ligu i skupi ih tu sve ili neki editor pa ih sam prebaci u koji hoces tim
 

Lampard8

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #9 poslato: 29. april 2008, 21:23:16 »
Ljudi http://www.esl.eu i samo picite igrate sa pro likovima koji nemaju cheat i gluposti verujte mi ! Nabacite mirc i na serveru quake.org ima dosta kanala od mnogo igara pa naravno i PES 2008 ! Mislim da se kanal zove #esl.pes !  

AE GL HF
 

neki tamo levi

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #10 poslato: 25. maj 2008, 23:46:26 »
I dalje niko nije odgovorio kako protiv cheatera, ima li tu uopste leka. Primetim da neko s vremena na vreme napravi sobu sa nazivom cheatera i tako na neki nacin obavesti druge.
 

nattydread

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #11 poslato: 26. avgust 2008, 01:34:14 »
Nema tu leba sine, evo bas malopre izazovem lika (--Eclipse-- oko 790 poena (ja sam tad imao skoro 700)) fino se ispricamo pre tekme (sve po PeS-u:rofl:) -inter vs chelsea(ja), napatim se ko konj i dobijem bukvalno u poslednjem minutu 2. produzetka 1-2 da bi se shapke diskonektovao sekund posle i naravno on dobio 3-0 a mene unazadio na 680pts koliko sam imao pre dve krvavo zaradjene pobede, realno j€besh poene ali neki ljudi su svarno jadni...
Nezgodno je i kad sa konektujes sa nekim ko igra na medium(graphic)details, tad padaju golovi s` pola terena, iz kornera...golmani su ultra retardirani a igraci ocajno primaju loptu(odbija se od njih)..i takou...
:slap:
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #12 poslato: 26. avgust 2008, 10:38:33 »
E to meni nije jasno, i meni se to desavalo. Lik gubi i diskonektuje se, ja pomislim "jbg, al dobro, bar je 3:0". Kad ono 3:0, al za njega. To mi se samo jednom desilo, al ne znam kako je moguce tako.

Ima jos jedan zanimljiv lik, smislio lukav nacin da zajebe ljude. Igram ja s njim i vidim zadnjih 5 timova Inter. Ima oko 650 poena, rekoh dobar je, uzecu i ja jak tim. I uzmem i ja prvo Inter i cekam da on izabere, kad on ne bira. Ajd rekoh mozda nece da igra protiv istog tima, uzmem ja Brazil, on i dalje ne bira. A ono on stao na Lorijen, a pre toga je ceprko oko Intera. Skontam ja da on ceka da izaberem neku krs ekipu da bi bilo posle toga brzo R2+dodavanje i tako izabere Inter. He he. Jos na chatu mi napisao kao "Uzmimo slabe timove. Evo ja cu uzeti slabasni Lorijen." Rekoh "Jeste. Bas sam sad mislio." Na kraju je ipak uzeo Inter.
 

neki tamo levi

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #13 poslato: 28. avgust 2008, 00:16:05 »
Citat: cdjole;363978
E to meni nije jasno, i meni se to desavalo. Lik gubi i diskonektuje se, ja pomislim "jbg, al dobro, bar je 3:0". Kad ono 3:0, al za njega. To mi se samo jednom desilo, al ne znam kako je moguce tako.

Ima jos jedan zanimljiv lik, smislio lukav nacin da zajebe ljude. Igram ja s njim i vidim zadnjih 5 timova Inter. Ima oko 650 poena, rekoh dobar je, uzecu i ja jak tim. I uzmem i ja prvo Inter i cekam da on izabere, kad on ne bira. Ajd rekoh mozda nece da igra protiv istog tima, uzmem ja Brazil, on i dalje ne bira. A ono on stao na Lorijen, a pre toga je ceprko oko Intera. Skontam ja da on ceka da izaberem neku krs ekipu da bi bilo posle toga brzo R2+dodavanje i tako izabere Inter. He he. Jos na chatu mi napisao kao "Uzmimo slabe timove. Evo ja cu uzeti slabasni Lorijen." Rekoh "Jeste. Bas sam sad mislio." Na kraju je ipak uzeo Inter.



  aj mi objasni kako chatujes pre utakmice. Nisam video tu opciju, mozda treba neki programcic?
 

nattydread

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
ONLINE CHEATER List
« Odgovor #14 poslato: 28. avgust 2008, 00:20:34 »
Stisnesh T  ... tako otvarash i zatvarash chat screen...

"E to meni nije jasno, i meni se to desavalo. Lik gubi i diskonektuje se, ja pomislim "jbg, al dobro, bar je 3:0". Kad ono 3:0, al za njega. To mi se samo jednom desilo, al ne znam kako je moguce tako."

pa imas srece sto ti se desilo samo jednom, inace nemam pojma kako to rade ali se razlikuje u odnosu na obican disconnect tako sto traje nekih 10sec. pritom ping "luduje" raste i pada na 0 i neradi chat sto je i najveci bummer jer nemozes da mu pominjes familiju u tim poslednjim nezaboravnim trenutcima.