Autor Tema: ~Ultimativna Taktika~  (Pročitano 4769 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« poslato: 10. februar 2008, 15:29:26 »
Hajdemo napraviti jednu univerzalnu taktiku obradjenu do svakog detalja.Svi mogu doprinjeti nesto ali je vazno da na kraju to ispane jedna logicna taktika.
PES-SERBIA I\'m back!
 

herceg playa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 449
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #1 poslato: 10. februar 2008, 15:41:03 »

Evo nesto od mene:iran:
PES-SERBIA I\'m back!
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #2 poslato: 10. februar 2008, 17:05:17 »
Kod mene taktika zavisi od kluba, odnosno od sposobnosti igracha.
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #3 poslato: 10. februar 2008, 20:21:13 »
Takodje, zavisi sa kojim klubom igram i sa kakvim igracima raspolazem, najvise igram sa Macesterom i igram 4-2-1-2-1 ofanzivna taktika,a ujedno i dosta cvrsta.....
 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #4 poslato: 10. februar 2008, 22:00:07 »
Ja obicno igram 4-2-2,ne mogu sa tri napadaca nikako.I tu mi se uvek podele da mogu na prvu da dodajem.
 

srbijanac

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #5 poslato: 10. februar 2008, 22:01:55 »
po meni je najjace kada igram sa 4-1-2-1-2 (jednim polu spicem,dva klasicna,i  dvojica extra brzih po bokovima..!!)
 

zmajjj

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #6 poslato: 12. februar 2008, 13:36:03 »
ma nema do igre s 3 napadaca. stavis 2 defenzivna 1 offenzivnog veznog i izvuces 3 napadaca izvan 16 metri golova ka na traci.4-2-1-3 rules
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #7 poslato: 12. februar 2008, 14:00:07 »
Najbolja taktika na igrici je DEFAULT znaci 100%,ja kad igram protiv nekog zivog protivnika,samo promenim raspolozene sa neraspolozenim igracima,i stavim dva stopera da idu na skok...i eventualno stavim flastere kad su protivniku raspolozeni terminatori poput Ronaldinja,Ibrahimovica itd.
PSN ID : blackwhite985
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #8 poslato: 12. februar 2008, 14:31:58 »
evo mog tajnog recepta: 4-4-2, na sredini romb sa krilima koji imaju strelice napred-nazad, dva napadaca u liniji na ivici sesnaesterca (malo van) sa strelicama levo-desno
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #9 poslato: 12. februar 2008, 15:19:32 »
evo moje taktike sa MAN UTD vrlo vrlo retko gubim(naravno zivi protivnici):
--------------------------Van der Sar-------------------------------

Silvestre(RB)---------------Ferdinand(CB)----------Vidic(CB)-----------------Evra(LB)

---------------------Kerik(DMC)----------------Park(DMC)----------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------Gigs(SMC)--------------------------------

-------SAHA(AMC.R)-------------------------------------------C.Ronaldo(AMC.L)----

---------------------------------Runi(FC)-------------------------------


Stavite Vidica i Ferdinanda da idu na skok, Gigsa stavite,na kornju tranu kruga na rub, CRonalda i Sahu povucete gore dok su god AMC da nisu ST znaci na granicu izmedju AMC i ST, izaberete MARK KEY PLAYER, onda koristite Pressure,Centar Atack,Left Atack i Right Atack, odbarnu mentaliti stavite na C tako i ofsajd zamke, C.Ronaldu,Sahi i Runiju stavite LOW vracanje u odbranu,Gigsu normal,svima ostalima HiGHT. Odbranbenim svima strelice za napad u nazad, zadnijm veznima nazad i napred, Gigsu gorelevo i goredesno to je /(ovako ukoso), C.Ronaldu napred i gore desno, Sahi napred i gore levo, Runiju samo napred...... To je to!
 

B.M.K.

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #10 poslato: 12. februar 2008, 15:56:05 »
Najbolja taktika je 4-1-2-1-2 ali dobra je i 4-3-3 ali sve zavisi sa kakvim klubom se igra negde imas dobar napad a negde dobru odbranu....
 

Odzdzalan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #11 poslato: 14. februar 2008, 10:59:15 »
probajte 4-4-2 "A2" , tako da vam ta dva u sredini koji su jedan iza drugog dobiju pozicije cmf i dmf

ovu dvojicu na stranama pomjerite do granice napada i veznog reda tako da im mozete promijeniti Role u RWF i LWF kad to uradite nema tog koji vas pobijedi u PES-u

dva spica, dva vezna na stranama koji bi trebali biti sposobniji  i koji se pretvaraju u dodatna 2 napadaca i imate 2 u sredi koja sve napade protivnike razbijaju. dobro dodju 2 CB koja znaju dodavati jer brza transformacija bocnih veznih u krila u napadu dozvoljava vam da ih uposlite ladno sa CB-om....

ako nedate gol na utakmici s ovom formacijom trebate razmisliti o vasim igracim vjestinama...hahahahahahahaha
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
~Ultimativna Taktika~
« Odgovor #12 poslato: 14. februar 2008, 11:17:23 »
Evo ja u posledjnje vreme praktikujem ovu fromaciju 3-3-1-3 samo ovo su SS iza CF... oni koji vise igraju na prvu tj. duple pasove ova formacija je odlinca za njih :chef: