Autor Tema: ~~Vesti iz IT sveta~~  (Pročitano 37941 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #90 poslato: 31. januar 2013, 17:27:23 »
teret rada flesa se moze prebaciti sa browsera na graficku karticu

Ocekujte ovakve stvari uskoro
[video]http://www.unrealengine.com/flash/[/video]
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: had111

Фантом

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3412
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #91 poslato: 1. februar 2013, 14:17:14 »
Очекивано. Много је почео да штуца флеш у последње време.
А људи слабо памте, то је овде главни проблем...
 

zokigunner

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 488
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/portal/
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #92 poslato: 11. jun 2013, 18:21:38 »
Predstavljen PS4, 100 evra jeftini od Xbox One, ne blokira polovne igre!

Sony i Microsoft održali su svoje veliko konferencije prvog dana E3 sajma u Los Anđelesu, a nepodeljeno je mišljenje da je japanska kompanija odnela veliku pobedu i imala možda i svoj najbolji nastup u istoriji!

Noćas nešto posle 3h ujutro po našem vremenu počela je Sonyjeva prezentacija. Očekivano, odmah je predstavljen i dizajn konzole, koja je po dimenzijama znatno manja od Xbox One. Dizajn ne bismo preterano hvalili, ali sistem definitivno deluje privlačnije od retro izgleda Microsoftove konzole. Ipak, nezapamćene ovacije čule su se pred sam kraj šoua, kad je Sonyjev direktor Jack Tretton izašao na scenu i objavio kako igre za PS4 neće zahtevati onlajn verifikaciju da bi radile! Konkretno, to znači da će stvari ostati iste kao na PS3. Ako kupite igru na disku, uopšte nije potrebno da je registrujete ili da kao na Xbox One, konzolu makar jednom na svaka 24 časa povežete na net! “Igra neće prestati da radi ako ne izvršite autentifikaciju za 24 časa”, podrugljivo je rekao Tretton, što je izazvalo smeh. Naravno, sve to znači da sopstvene igre možete pozajmljivati prijateljima ili ih prodavati.

Ova informacija izazvala je pravo oduševljenje u publici a još jedan ogroman plus za Sony jeste to što će PS4 koštati 399 evra u Evropi, dakle čitavih 100 evra manje od Xbox One! Kad uzmemo u obzir da je Sonyjeva konzola hardverski nesumnjivo jača, ovaj podatak postaje još impresivniji. Stiče se utisak da je Sony ovakvim nastupom definitivno privoleo sebi igračku populaciju i da sad ima sve adute u svojim rukama. Čak i mediji koji su bili ubeđeni kako će Sony morati da sledi negativne primere Microsofta priznaju da je konferencija japanske kompanije bila pun pogodak.



 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #93 poslato: 21. novembar 2013, 07:47:41 »
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: had111

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #94 poslato: 21. novembar 2013, 08:14:20 »
Ako je, nikad mi se nije ni svidjao.
Jedino ne znam kako ce sad oni Winamp DJ-evi sad da funkcionisu po zurkama.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

had111

  • You will
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2984
    • Pogledaj profil
    • http://www.fksmederevo.com
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #95 poslato: 22. novembar 2013, 15:02:44 »
Metnem ih na ... daj preporucite neku zamenu za winamp.
 

stefboy202

  • 04. X 1945.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1526
    • Pogledaj profil
Odg: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #96 poslato: 22. novembar 2013, 15:10:24 »
AIMP или foobar2000.
Песма нека ори се, никада не престаје,
Црно-бела армија за те бори се
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: had111

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #97 poslato: 22. novembar 2013, 15:36:08 »
Aimp majka i otac. A ako ti je gadan skin onda ima custom.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: had111

stefboy202

  • 04. X 1945.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1526
    • Pogledaj profil
Odg: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #98 poslato: 22. novembar 2013, 17:14:14 »
Citat
Source: Microsoft In Talks To Buy Shoutcast And Winamp From AOL

http://techcrunch.com/2013/11/21/source-microsoft-in-talks-to-buy-shoutcast-and-winamp-from-aol/
Песма нека ори се, никада не престаје,
Црно-бела армија за те бори се
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: had111

Фантом

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3412
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #99 poslato: 24. novembar 2013, 19:38:13 »
Citat: had111;1218651
Metnem ih na ... daj preporucite neku zamenu za winamp.

Фубар шљака као лептир.
А људи слабо памте, то је овде главни проблем...
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #100 poslato: 26. novembar 2014, 12:51:13 »
Internet mogul Kim Dotkom (rođen kao Kim Šmic), koji je optužen da  je piraterijom filmova, muzike i ostalih sadržaja preko Megaupload-a  zaradio više od 200 miliona dolara objavio je da je bankrotirao, a  očekuje ga i nova zatvorska kazna na Novom Zelandu.

U obraćanju javnosti i publici na “UnBound Digital” konferenciji u  Engleskoj, preko video linka iz njegovog novozelandskog doma, biznismen  nemačkog porekla rekao je da je ostao bez novca i da više ne može da  finansira svoju odbranu pred saslušanje u Oklendu koje odlučuje o  njegovom daljem boravku na slobodi i koje je zakazano za četvrtak, prenosi ABC.

 "Nemoćan sam i bez sredstava da se branim i oni to koriste da mi  uskrate pravo da se branim sa slobode uz kauciju i to me očekuje sada.  Ovo mi moglo da bude moje poslednje javno obraćanje," rekao je Dotkom,  koga očekuje i ekstradicija u SAD.

 Dotkom je nedavno ostao bez  svojih novozelandskih pravnih zastupnika, a tvrdi da je potrošio 12  miliona dolara na njih od dramatičnog hapšenja u januaru 2012. do danas.  

 "Oni su baš uspeli da me isisaju do kraja," rekao je Dotkom.

 Posle svega Kim Dotkom najviše žali što se uplitao u politiku, pošto je  investirao nekoliko miliona dolara u novu političku partiju koja na  opštim izborima u septembru nije uspela da uđe u skupštinu.

  "Pre mog političkog angažovanja bio sam izuzetno popularan na Novom  Zelandu. Svi su navijali za mene i radovali se pobedi na sudu. Ali,  posle toga, sve se promenilo, premijer me je divlje napadao, rekli su za  mene da sam nacista i taj lov na veštice je očigledno uspeo...”

 Ministarstvo pravosuđa SAD i FBi utvrdili su da je Megaupload na  nelegalan način ostvario zaradu od preko 204 miliona dolara i da je  pored toga naneo štetu veću od 585 miliona dolara vlasnicima prava na  piratizovane filmove, tv serije i druge sadržaje.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Фантом

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3412
    • Pogledaj profil
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #101 poslato: 20. februar 2015, 15:44:49 »
Дропбокс је опасно почео да се глупира са простором, па сам мало чачкао по нету и нашао да се појавио нови играч у трци за клауд сториџ - Дегу.
За почетак дају 100 гигабајта бесплатног простора. Ту су и 2 гигабајта бонуса за све који се региструју преко овог линка: https://degoo.com/g/GZ4Z3yx
Десктоп апликација им ради као сат, а кажу да ће ускоро бити још бонуса. Препорука за све оне којима Дропбокс гаси бонус простор добијен током оне Спејс рејс промоције пре 2 године.
« Poslednja izmena: 20. februar 2015, 18:51:53 od strane Фантом »
А људи слабо памте, то је овде главни проблем...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #102 poslato: 4. mart 2015, 19:52:55 »
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: ~~Vesti iz IT sveta~~
« Odgovor #103 poslato: 26. oktobar 2015, 15:25:35 »
Prima squadra della capitale !