Autor Tema: maremas golovi  (Pročitano 11957 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas golovi
« Odgovor #15 poslato: 27. april 2008, 20:54:22 »
Mislio sam na post #11 u ovoj temi e na taj video a ja ne znam sta su neobicni golovi ako to nisu rabona, makazice, hidden lob i drugi jer su to ipak golovi gde trebas malo da se pomucih i da se uvezbas ako ih vec ne postignes slucajno, ipak oni nusu uobicajni...

EDIT:
Pa i gol Superpippa nesto i ne hvalim, snimo sam ga da bi ga vi hvalili ili kudili inace to mi je prvi snimljen gol za PES2008!
 

vojvodaodzarđalogdžojpeda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #16 poslato: 27. april 2008, 21:01:05 »
mislim(siguran sam) da se nismo razumeli. neobicni golovi nastaju iz neobicnih pozicija tj situacija a ne pritiskanjem uvezbanih kombinacija. po meni neobicni golovi nastaju kada igrac igra da tako kazem kako igra ne ocekuje tj kako programeri nisu predvideli. nije bas lako objasniti. podrazumeva se koriscenje manuelnih dodavanja itd. da ne duzim.
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #17 poslato: 27. april 2008, 21:57:52 »
e ovako maremas moram nesto da prokomentarisem al nemoj pogresno da me shvatis,
iskreno ne spadas u vrh pes igraca koje ja znam, igras solidno ali ne vrhunski, ali zato znas da napravis video svaka ti cast ja sem glupe plave pozadine u win movie makeru nista ne znam da uradim, ti super ukomponujes muziku i par efekata i onda i akcija i go i obican dribling izgledaju  extra, a inace kompilacije koje si pravio za pes6 su imale stvarno bruka golove
 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #18 poslato: 27. april 2008, 22:21:17 »
To uvezbano pretiskanje odredjene kombinacije je skill,a neobicne golove koje ti gotivis daju najcesce amateri jer im se posreci neki bezveze sut.Oni koji znaju da igraju naprave akciju,4 dodaje iz prve ili prosevaju 3 igraca.To je samo moje misljenje.
EDIT:Kao sto shone rece,maremas igra atraktivno i ima lepu igru i cesto daje dobre golove dok neki dobri igraci mogu da napune nas koji pravimo kompilacije ali retko kad daju dobar gol.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas golovi
« Odgovor #19 poslato: 28. april 2008, 00:31:02 »
Citat: shoninho111;327501
e ovako maremas moram nesto da prokomentarisem al nemoj pogresno da me shvatis,
iskreno ne spadas u vrh pes igraca koje ja znam, igras solidno ali ne vrhunski, ali zato znas da napravis video svaka ti cast ja sem glupe plave pozadine u win movie makeru nista ne znam da uradim, ti super ukomponujes muziku i par efekata i onda i akcija i go i obican dribling izgledaju  extra, a inace kompilacije koje si pravio za pes6 su imale stvarno bruka golove
Ne, meni je bila cast da igram sa vrhunskim igracima, pogotovo na onom online turniru, skroz je druga stvar igrati pravi mec "online" i igrati da das sto lepsi gol iz sto lepse akcije a sa sony vegasom napravim da to sto lepse izgleda;)
 

srbijanac

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #20 poslato: 28. april 2008, 00:56:13 »
Ne znam ljudi ja sam pogledao dosta Maremas-ovih golova i svi su bili lepsi od lepseg,majke mi...stvarno je cudo Mare sta radis sa PES-om svaka cast... ;)
Mada je ponekad na nekom turniru pametnije odigrati pametno nego leprsavvo!
 

nydza986

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #21 poslato: 28. april 2008, 21:38:56 »
Citat: 777stefan;327511
To uvezbano pretiskanje odredjene kombinacije je skill,a neobicne golove koje ti gotivis daju najcesce amateri jer im se posreci neki bezveze sut.Oni koji znaju da igraju naprave akciju,4 dodaje iz prve ili prosevaju 3 igraca.To je samo moje misljenje.
EDIT:Kao sto shone rece,maremas igra atraktivno i ima lepu igru i cesto daje dobre golove dok neki dobri igraci mogu da napune nas koji pravimo kompilacije ali retko kad daju dobar gol.

Hocu da kazem da 100% delim Stefanovo mishljenje i samo da se nadovezem kratko na njega:

Svi koji misle da su makaze, voleji, nizanje tri ili vishe igracha, golovi iz akcija koje podsecaju na pravi fudbal, "kombinacija dugmica", grdno se varaju...
nishta od toga nije lako uraditi jer je svaki igrach gledan prema svojim atributima, i specijalnim potezima - pricha za sebe...

:rockon:
Beauty Of PES
[/URL]
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas golovi
« Odgovor #22 poslato: 15. jun 2008, 22:19:24 »
Nakon duzeg vremena opet sam snimio jedan gol, nije bas neki ali je sa R2 pa ga cini koliko toliko lepim  8-)

Benni McCarthy
[DM]x5p3bw[/DM]
 

Edinejter

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #23 poslato: 1. jul 2008, 16:53:54 »
Odličan gol maremas
 

DezurnaBudala

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #24 poslato: 1. jul 2008, 17:11:55 »
svaka cast, odlican gol
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas golovi
« Odgovor #25 poslato: 6. jul 2008, 16:13:46 »
Evo ga jos jedan gol, slobodni udarac :cool2:
[DM]9866727[/DM]
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Online golovi
« Odgovor #26 poslato: 8. jul 2008, 19:56:46 »
Evo i online golova, do sada sam odigrao svega 3 tekme ali sve 3 pobede, jbg mnogo vise igram PES6 online.
Rusija 3-1 Engleska
[dm]9881951[/dm]
Milan 6-2 Francuska
[dm]10176529[/dm]

 

Ra1deN

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
maremas golovi
« Odgovor #27 poslato: 10. jul 2008, 00:26:19 »
Odlicni su ti golovi Mare!Bas mi je krivo sto ti se obrisali video klipovi za kompilaciju,sad moram da cekam dugo da bi je video,skroz je dobro izgledala.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas golovi
« Odgovor #28 poslato: 2. avgust 2008, 11:17:17 »
Evo SS iz moje kompilacije koja je u planu, kvalitet videa ce biti na najvisem nivou ali ce u tezina fajla biti velika nazalost, trazim resenje da bude sto manje ali jos nemam, ako ne nadjem resenje fajl nece biti ispod 300MB a video ce biti u rezoluciji 800x450.

 

°Longi°

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
    • http://samonasneborastavitmoze.blog.hr/
maremas golovi
« Odgovor #29 poslato: 2. avgust 2008, 12:14:14 »
E a kada možemo očekivati kompilaciju????

A to što se tiče smanjivanja fajla!

Ima jedan program Total Video Converter koji konvertira i muziku i filmove!
Ja samo uvik prije smanjivao pjesme sa npr. 6 megabajta na 1 megabajt i onda bi ih na mobitelu imao hrpu!
Vidi sa tim programom skini ga možda ti pomogne!
Evo ti ss šta sve možeš sa tim programom!