Autor Tema: Taktika  (Pročitano 12184 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #30 poslato: 31. oktobar 2007, 15:48:56 »
kod mene nema ima samo taj igrac mozda mora da bude ukljucena taktika cb overlap
 

stibli

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #31 poslato: 31. oktobar 2007, 16:27:12 »
Moguce. Prestao sam da ga duboko studiram. Igram dve utakmice dnevno cisto zbog zaraze jer me nervira seckanje. Cekam original. Primetio sam da taktika sa velikim brojem igraca na sredini mnogo dobro prolazi. Treba samo realno igrati (dobacivati se malo duze sa midfielderima) i uvek ce se osloboditi neki dobar pas.   :pesoholichari:
 

Karan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #32 poslato: 31. oktobar 2007, 22:26:46 »
"Players to go up" stvarno daje shmek. Pogotovo kad posle kornera izgubis loptu, pa ti potrce u kontru, a sacekaju ih srednjaci koji izigravaju shtopere - jako doprinosi utisku.

CB overlap jos nisam provalio... CB kao Central Back? I overlap sta?? Da se poduplaju stoperi ili...?

Sto se taktika tice, primetio sam da se polje koje igrac pokriva u kretanju bez lopte jako razlikuje nego u PES6, i to se najvise vidi kod duplih pozicija kao sto su stoperi i spicevi - Ferdinand recimo ima samo do ivice shesnaesterca, a Vidic skroz do centra skoro; Runi igra maltene kao vezni a Tevez kampuje kod gola.

Danas sam probao gomilu varijanti, cini se da se mnogo vishe isplati napadati. Bez obzira na postavu, dovoljno je pomeriti sve malo napred i razvuci, jer mi se cini kao da je teren veci, pa ima vise mesta za trchanje. A shutevi su nenormalni, lete kao komete.
 

stibli

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #33 poslato: 31. oktobar 2007, 22:40:31 »
Citat: Karan;253912
"Players to go up" stvarno daje shmek. Pogotovo kad posle kornera izgubis loptu, pa ti potrce u kontru, a sacekaju ih srednjaci koji izigravaju shtopere - jako doprinosi utisku.

CB overlap jos nisam provalio... CB kao Central Back? I overlap sta?? Da se poduplaju stoperi ili...?

Sto se taktika tice, primetio sam da se polje koje igrac pokriva u kretanju bez lopte jako razlikuje nego u PES6, i to se najvise vidi kod duplih pozicija kao sto su stoperi i spicevi - Ferdinand recimo ima samo do ivice shesnaesterca, a Vidic skroz do centra skoro; Runi igra maltene kao vezni a Tevez kampuje kod gola.

Danas sam probao gomilu varijanti, cini se da se mnogo vishe isplati napadati. Bez obzira na postavu, dovoljno je pomeriti sve malo napred i razvuci, jer mi se cini kao da je teren veci, pa ima vise mesta za trchanje. A shutevi su nenormalni, lete kao komete.



Delimicno si upravu. Definitivno strategija i formacija mnogo vise utice na igru nego u 6ici. Sto se tice suteva slazem se da su jaci ali isto tako i golmani ih hvataju kao da su normalne brzine. Vise puta sam imao vrlo jak shut u stranu (po zemlji ili u polu visu) i bio ubedjen da je gol a ono....  ziva lopta by goalkeeper..    Treba se samo navici. Mnogo uticu strelice za napad i odbranu!!!!      :closedeyes:
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #34 poslato: 1. novembar 2007, 15:26:36 »
Jel moze neko da mi kaze da li moze da se u toku tekme menja strategy plan A ili B i na koje dugme.
 

quaresma

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 187
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #35 poslato: 1. novembar 2007, 18:36:41 »
Nesto slicno ovome  

                     VALDES

   THURAM    PUYOL    MILITO    ZAMBROTTA

                        INIESTA

                                           DECO

                 MESSI

                                 RONALDINHO
         
                     ETO        
                                             HENRY
 

stibli

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #36 poslato: 1. novembar 2007, 23:05:15 »
Citat: Milos011;254249
Jel moze neko da mi kaze da li moze da se u toku tekme menja strategy plan A ili B i na koje dugme.


Naravno da moze. Isto ti je kao u 6ici. Namestis za strategy a ili strategy b neko dugme  (  :kvadrat: :krug:     :trougao:   :x:  )   i onda u toku igre stisnes  L2 i jedno od tih dugmeta koje si namestio! Nadam se da ti je jasno!
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #37 poslato: 2. novembar 2007, 08:21:27 »
Citat: stibli;254632
Naravno da moze. Isto ti je kao u 6ici. Namestis za strategy a ili strategy b neko dugme ( :kvadrat: :krug: :trougao: :x: ) i onda u toku igre stisnes L2 i jedno od tih dugmeta koje si namestio! Nadam se da ti je jasno!

Ok hvala. Ali provalio sam u medjuvremenu. Nikako da se naviknem na glupave XBox dugmice.
A inace, da li kombinujete vise taktika u igri?
 
I jos jedna stvar koja bas i nema logike. Kako je moguce da ti istovremeno mogu da budu ukljucene dve ili tri taktike? Sta znaci namestim da mi strategy A bude totalna ofanziva, a strategy B bunker - i onda ih ukljucim istovremeno - APSURD.
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #38 poslato: 2. novembar 2007, 13:04:54 »
pa nije vec kombinuju za odbranu bunker a kad krene kontra svi u napad sta je tu apsurd
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #39 poslato: 2. novembar 2007, 13:55:15 »
Citat: quaresma;254405
Nesto slicno ovome  

                     VALDES

--THURAM---PUYOL---MILITO---ZAMBROTTA

------------------INIESTA

-------------------------------DECO

------------MESSI

------------------------RONALDINHO
         
---------------ETO        
-------------------------------HENRY


mislis ovako???
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #40 poslato: 2. novembar 2007, 14:23:34 »
Ima li neko dobru taktiku sa 3 odbrambena za man und?
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #41 poslato: 2. novembar 2007, 14:30:07 »
Citat: FXGT;254816
pa nije vec kombinuju za odbranu bunker a kad krene kontra svi u napad sta je tu apsurd

Apsurd je ako ti je jedna taktika potpuna ofanziva, a druga bunker i ukljucene su istovremeno. A da ne pricam o varijanti sa tri taktike ukljucene istovremeno. Koju ce tim da igra?
 

srdjanNS

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 380
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #42 poslato: 2. novembar 2007, 15:52:02 »
------------------Van Der Sar----------------
--------Ferdinand-----Vidic--------Silvestre---
----------------------Park--------------------
-------Scholes-------Carrick------Giggs-------
-------------Ronaldo----------Saha-----------
----------------------Rooney-----------------


Od skoro sam poceo da igram ovu taktiku i jos nisam izgubio nijednu tekmu i postizem minimalo 2-3 gola po tekmi......
 

stibli

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #43 poslato: 2. novembar 2007, 19:29:31 »
Citat: Milos011;254872
Apsurd je ako ti je jedna taktika potpuna ofanziva, a druga bunker i ukljucene su istovremeno. A da ne pricam o varijanti sa tri taktike ukljucene istovremeno. Koju ce tim da igra?


OK, ali prvo ne mozes da aktiviras tri taktike vego dve. Ja mislim (ali nisam siguran) da je aktivna samo prva taktika koju aktiviras a da se druga aktivira kada prvu iskljucis. Proveri, prostudiraj pa vidi sam. Pozdrav!!   :devil2:
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Taktika
« Odgovor #44 poslato: 3. novembar 2007, 02:29:33 »
Citat: srdjanNS;254931
------------------Van Der Sar----------------
--------Ferdinand-----Vidic--------Silvestre---
----------------------Park--------------------
-------Scholes-------Carrick------Giggs-------
-------------Ronaldo----------Saha-----------
----------------------Rooney-----------------


Od skoro sam poceo da igram ovu taktiku i jos nisam izgubio nijednu tekmu i postizem minimalo 2-3 gola po tekmi......
[/SIZE][/B]

Blago tebi...:bored:
PSN ID : blackwhite985