Autor Tema: Monitori  (Pročitano 110314 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

AiN

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #570 poslato: 9. oktobar 2019, 21:48:47 »
Ako mozes malo bolje da objasnis kako ti igra radi na tom Samsungovom monitoru? U kom smislu radi bolje na Soniju?
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #571 poslato: 9. oktobar 2019, 22:16:31 »
U smislu da imam bolju kontrolu igrača .   Nekako na tv ko da je meksa i lopta i teren i sve ide tečnije , a na monitoru osecaj ko d igram sa loptom kamenom naduvanom na 22bara .
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #572 poslato: 12. oktobar 2019, 01:56:50 »
Izgleda da sam se istripovo to za monitor, jel pes je izgleda lutrija .   Malopre sam odigrao pes na pc , radilo je nikad bolje, puna kontrola  ,  tako ni na ps4 mi neradi , znači da ipak nije do njega.  Ipak je tu internet na prvom mestu krivac za los pes, pa onda mozda bi stavio ruteri ,na  pc pozadinski procesi ,  i neznam i jos kolko mogu taktike i uslovi na terenu isto da uticu  na tu klizavost i neupravljivost igračima,  mada kasnjenje je kasnjenje .
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Monitori
« Odgovor #573 poslato: 17. oktobar 2019, 11:35:15 »
Evo preporuka za jedan brutalan gejming monitor koji sam dobio od BenQ, drugari su mi radili recenziju

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #574 poslato: 17. oktobar 2019, 14:25:45 »
Evo preporuka za jedan brutalan gejming monitor koji sam dobio od BenQ, drugari su mi radili recenziju



Odlična serija monitora. Imao sam prilike da radim malo na njemu, mogućnost setovanja odnosno podešavanja samog monitora, ponašanje tokom igranja i slično je fantastična. Sad, koliko su ljudi spremni da izdvoje na dobar gaming monitor, je neko drugo pitanje.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

shvabo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #575 poslato: 17. oktobar 2019, 17:16:16 »
Ovako na brzinu, nisam uspeo da ga nađem u maloprodaji kod nas? I koliko bi koštalo to zadovoljstvo?
Razmišljam o nekom monitoru, malo sam čitao o trenutnim sweet spotovima cena/kvalitet i meni prihvatljiv budžet, i video da ljudi dosta hvale i AOC Q3279VWFD8 IPS, oko 25, 26k rsd.



 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #576 poslato: 17. oktobar 2019, 21:31:25 »
Brat malo da radi na dikciji, ne znam da li je govorna mana ili navika da naglašava kao Milojko Pantić :-)
Ovako na brzinu, nisam uspeo da ga nađem u maloprodaji kod nas? I koliko bi koštalo to zadovoljstvo?
Razmišljam o nekom monitoru, malo sam čitao o trenutnim sweet spotovima cena/kvalitet i meni prihvatljiv budžet, i video da ljudi dosta hvale i AOC Q3279VWFD8 IPS, oko 25, 26k rsd.




oko 440€
« Poslednja izmena: 17. oktobar 2019, 21:34:17 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral

Stefkoni

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Monitori
« Odgovor #577 poslato: 29. februar 2020, 20:45:53 »
ljudi posto sam malo zaostao sa monitorima(imam 1280x1024,VGA) da li se ipslati ovako nesto:
https://www.tehnomedia.rs/it-uredjaji/monitor/philips-248e9qhsb-00-mva-4ms-curved-75hz-.html#data
,
https://www.tehnomedia.rs/it-uredjaji/monitor/philips-278e9qjab-00.html#data
ili
https://www.tehnomedia.rs/it-uredjaji/monitor/philips-243v7qjab--00-ips-vga-hdmi-dp-zvucnici.html#data
treba mi da pikam pes i editujem nesto sta vi mislite?!?
ne mora da bude tehnomedia iskljucivo, bilo sta sto mislite da se za te pare do 200$ isplati dajte link.Ne treba mi nista skupo samo da imam neki full hd monitor,radice poso.
Hvala u svakom slucaju.
« Poslednja izmena: 6. april 2020, 00:20:00 od strane Stefkoni »