Autor Tema: TURNIRI!!! (generalna rasprava)  (Pročitano 125527 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« poslato: 3. oktobar 2007, 13:29:20 »
Evo ova tema je namenjena turnirima u soniju koji se odrzavaju uglavnom kod Vukovog spomenika...
 
Meni je receno da ce se tamo od ove nedelje pa nadalje svake druge nedelje organizovati turnir u fudbalu... Ne znam samo sta ce biti kad izadje pes 2008 ali to je njihov problem.
 
Sa ovog sajta je vec prijavljeno nekoliko clanova medju kojima smo ja, sale, deki, njegov sin, liverpoolovac i njegov ortak Stefan...
 
Ucesce na ovom turniru je 300 dinara. Vidimo se u nedelju...
 
P.s. Samo da naznacim da ja sa organizacijom nemam nista, samo radi druzenja i dobre volje sam okacio post
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #1 poslato: 3. oktobar 2007, 14:41:05 »
Ne serem, stvarno su mi to rekli, mozda da bi decko one devojke sto radi u igtaonici imao vise sansi, ali videcu da dodjem u nedelju barem da gledam. Ako bude bio gazda tu, kao prosli put razgovaracu sa njim, a vi cete biti tu pa cemo videti da li cu moci da se prijavim. Prosli put je bilo 29 prijavljenih pa smo cekali da se jos neko pojavi, ali ovaj put ce izgleda biti popunjeno sve prenego sto mi dopuste da igram. Stavite se u moju kozu, da neko od vas pobedi pa da ceka da prodju 3 tura da bi na 4 mogli da ucestvuju!!! Poz
 

Mishkin

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #2 poslato: 3. oktobar 2007, 14:42:29 »
Citat: vukodlak1;241052
Ne serem, stvarno su mi to rekli, mozda da bi decko one devojke sto radi u igtaonici imao vise sansi, ali videcu da dodjem u nedelju barem da gledam. Ako bude bio gazda tu, kao prosli put razgovaracu sa njim, a vi cete biti tu pa cemo videti da li cu moci da se prijavim. Prosli put je bilo 29 prijavljenih pa smo cekali da se jos neko pojavi, ali ovaj put ce izgleda biti popunjeno sve prenego sto mi dopuste da igram. Stavite se u moju kozu, da neko od vas pobedi pa da ceka da prodju 3 tura da bi na 4 mogli da ucestvuju!!! Poz

Ajde bre sta vise prdis, doci cu ti jedan dan da te oducim pa ti nece vise padati na pamet da se prijavljujes za turnire :lolabove:
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #3 poslato: 3. oktobar 2007, 18:14:26 »
Mishkin, mojne seres mislice ljudi da si ozbiljan.
Hvala ti sto si pokusao za prijavu.
 

Gibanko kralj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #4 poslato: 3. oktobar 2007, 18:20:10 »
ja dolazim garant
 

super cancel

  • Marko Van Basten
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 516
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #5 poslato: 3. oktobar 2007, 18:26:30 »
Citat: Gibanko kralj;241167
ja dolazim garant
kinez e zaebant
 

AnF1elD

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #6 poslato: 3. oktobar 2007, 22:57:23 »
Neznam gde da pitam! Ali moze li mi neko reci kako se igra turnir! Gledao sam tabele! Ali mi nije jasno kako se to igra???:player:
Covek moze sve,samo ako hoce...
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #7 poslato: 4. oktobar 2007, 14:20:32 »
Bilo bi lepo kad bi se svi slozili i trazili da ja ucestvujem, jer sutra se moze ovo desiti nekom od vas, nije lepo diskriminisati ljude pa i u ovom pogledu, koliko god to meni inponovalo!
PLZ
Hocu da igram, da se zezam, smaram se vec danima...


EDIT: Jos jedan offtopic i dobijas zuti karton!!!!!!!!!!!
 

Kure

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1588
    • Pogledaj profil
    • http://subliminal-clan.forumotion.com/
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #8 poslato: 5. oktobar 2007, 23:11:03 »
Momci danas sam isao da igram sa ortakom 1 v 1 i kad samo zavrsili ja pitao onog lika jer ima patch on kaze ma kakav patch igra se WINING ELEVEN 11 bez patch-a jer nijedan fudbal nije izasao sa novim transferima tako da...... jbg
 

Pozz svima pa se vidimo u nedelju
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #9 poslato: 5. oktobar 2007, 23:29:37 »
I recice vam da raspolozenje mora da bude na zeleno, a onda ce da ukrsta grupe i ispasce da ces igrati u 4-finalu sa svojim iz grupe, smesno.
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #10 poslato: 5. oktobar 2007, 23:33:38 »
ja nemam nista protiv ni default-a ni protiv toga da svi budu zeleni... bolje da budu zeleni nego da mi crveni ballack daje sa pola terena golove :ne:
 

Kure

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1588
    • Pogledaj profil
    • http://subliminal-clan.forumotion.com/
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #11 poslato: 5. oktobar 2007, 23:48:27 »
Slazem se Djuka ali mislim da je najrealnije igrati po default-u i ako te usere usere ako ne jbg sta ces ali mislim da je tako najrealnije,misljenja su razlicita ali ja mislim da je ovo sto sam napisao ipak najrealnije i kolko sam video vi ste svaki turnir pravili na random raspolozenje :D A lik me je do jaja iznervirao danas jer osecam da on nije vezbao sa patch-om i onda kao ma 11-icu igramo i cao . Kao da sam ga pitao da mi da ne znam sta a ne da li se igra sa patch-om ..... zz
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #12 poslato: 5. oktobar 2007, 23:58:40 »
ma ja sam ti prilagodljiv svim podlogama kao ona riba sa bilborda sto je gola pravila musku spagu na reklami za one gume :ave:
 
sorry za mali off
 

super cancel

  • Marko Van Basten
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 516
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #13 poslato: 6. oktobar 2007, 00:16:05 »
meni je we11(pes6pech)najgori fudbal do sada tako da mi se i neshto ne ide na tur
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
TURNIRI!!! (generalna rasprava)
« Odgovor #14 poslato: 6. oktobar 2007, 15:30:49 »
Dobar je fudbal, samo sto je na turu 2vs2 islo sporo, ne znam zasto. Kad se igra 1vs1 ide mnogo brze i sve je ok.
Necu igrati sutra, jer mi ne daju, ali cu mozda iduce nedelje jer je zainteresovanost velika. Sutra ce biti preko 32 ucesnika. Odoh kuci. Poz