Autor Tema: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу  (Pročitano 170688 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
:slap:
 

Deki

  • Legenda
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1686
    • Pogledaj profil
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider, Toja, bogdandelija, Dzeki, Коста

EL SeLe

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 392
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1007 poslato: 24. oktobar 2012, 15:57:59 »
Тим из мог села игра у предпоследњој лиги Србије.... А ја играм за град поред, Бечеј, за пионире... Друга лига Србије, односно, прва лига Војводине!
Факуц ЦЗБГ
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Avenger, NikolaJgd

Pero91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1008 poslato: 24. oktobar 2012, 21:00:58 »
Citat: EL SeLe;1068192
Тим из мог села игра у предпоследњој лиги Србије.... А ја играм за град поред, Бечеј, за пионире... Друга лига Србије, односно, прва лига Војводине!
:clapping:
\'\'Неко сања прошлост у прашњавом кутку,ми смо главни данас у овом тренутку.\'\'
ДУШКО РАДОВИЋ
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

ackomd

  • Zvonko Mihajlovski
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1009 poslato: 24. oktobar 2012, 23:07:03 »
Citat: EL SeLe;1068192
Тим из мог села игра у предпоследњој лиги Србије.... А ја играм за град поред, Бечеј, за пионире... Друга лига Србије, односно, прва лига Војводине!

Ako pričamo o istom Bečeju,taj je nekad 95,96 igrao u Prvoj A ligi Jugoslavije.Čak su i sa Zvezdom jednom odigrali neriješeno koliko se sjećam....
 

Жиле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 516
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1010 poslato: 27. oktobar 2012, 02:37:40 »
Pošto nema adekvatne teme primoran sam da postam ovde.

Zanima me ima li na forumu neko ko igra, ili možda zna nekog ko igra za kadete FK Čukaričkog? (96. godište)
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1011 poslato: 5. februar 2013, 10:57:16 »
Tinejdžer na klupi Slobode



Srbija je dobila najmlađeg prvog trenera u istoriji. Zdravko Rauković sa svega 18 godina i 320 dana preuzeo je Slobodu iz Novih Kozaraca, ekipu koja se takmiči u Zoni, grupi Vojvođanska ligi Istok

Iako mlad i sa ne tako puno iskustva Rauković je dobio priliku da se dokazuje i uči od starijih kolega. Ali postavlja se pitanje da li će i starije kolege učiti od ovog mladog i perspektivnog stručnjaka.

- Posle godinu ipo dana rada u Slobodi iz Novih Kozaraca gde sam vodio brigu o svim mlađim kategorija i gde sam bio pomoćnik prvog tima, odlučio sam se da pređem u Kikindu gde sam radio kao pomoćni trener prvog tima. Posle nepunih mesec dana provedih u Kikindi, Sloboda iz Novih Kozaraca je ostala bez trenera i usledio je poziv predsednika Miroslava Đenića da preuzmem prvi tim.

Sa 18 godina i 320 dana mladi stručnjak postao je najmlađi trener prvog tima u istoriji srpskog fudbala.

- U prvi momenat mi je izgledalo neverovatno da preuzmem prvi tim sa nepunih 19 godina u Vojvođanskoj fudbalskoj ligi. Poziv sam bez razmišljanja prihvatio, znajući kakva je odgovornost voditi brigu o seniorima jednog kluba u ovom rangu.

Nema vremena za slavlje i nevericu jer Rauković mora da organizuje tim koji zauzima 11 mesto u ligi.

- Ekipa je dosta slabija nego što je bila u prvom delu sezone. Ekipu je napustilo 5 igrača. U nedelju sam izvršio prozivku igrača. Očekujem pojačanja na pozicijama koje su nam prioritet, a to je vezni red. Ako se dobro spremimo u šta ne sumnjam i uz dobar raspored mogu samo da budem optimista pred nastavak takmičenja.

I na kraju, iako vreme brzo prolazi, drugi deo sezone će uskoro početi, pitali smo Zdravka, da li je sada lakše graditi karijeru.

- Sa nepunih 19 godina sam ostvario ono što veliki broj trenera sanja ceo život, ne vidim to kao neki uspeh već kao podstrek da nastavim dalje i da ne odustajem od svog zacrtanog cilja… - staloženo govori Zdravko.
Prima squadra della capitale !
 

Petko15

  • Barak Obama
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2540
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1012 poslato: 6. februar 2013, 19:35:13 »
Jel igra neki tim na Arkanovom stadionu?
 

Клошар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1698
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1013 poslato: 6. februar 2013, 20:07:02 »
Citat: Petko15;1122459
Jel igra neki tim na Arkanovom stadionu?

Pa Rad.
"Рибе кад ме виде гађају ме с' говна!" :ave:
 

Petko15

  • Barak Obama
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2540
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1014 poslato: 6. februar 2013, 20:18:07 »
Citat: KloshaR;1122471
Pa Rad.

Jel sve ili samo visokog rizika?
 

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1015 poslato: 6. februar 2013, 21:09:02 »
Visokog, ove ostale se igraju na Kralju Petru.
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1016 poslato: 6. februar 2013, 21:10:24 »
Ajde kad ste se već dotakli tih tema,zašto forsi bojkotuju utakmice na Vračaru?
 

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Re: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1017 poslato: 6. februar 2013, 21:17:59 »
Prosto njihov stav je da sve utakmice trebaju da se igraju na njihovom stadionu, a ne na Vracaru.
Ovo je nesto najludje:
http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/Fudbal/1002100/Sr%C4%8Da+na+terenu+Obili%C4%87a.html
 

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Odg: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1018 poslato: 6. avgust 2013, 04:14:36 »
Aca Lukas imenovan za predsednika FK Timok!

Popularni estradni umetnik na sednici Upravnog odbora Zaječaraca izabran za novog predsednika kluba koji je pre nekoliko sezona ostvario najveći uspeh izbacivanjem Partizana iz kupa

Poznati folk pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji pod pseudonimom Aca Lukas, imenovan je za novog predsednika fudbalskog kluba Timok iz Zaječara.

Klub koji se takmiči u Prvoj ligi Srbije imenovao je Lukasa za predsednika na sednici Upravnog odbora što bi verovatno trebalo da mu zamrzne članstvo u Skupštini Crvene zvezde koje je član od prošlih izbora u klubu.

Lukas bi vrlo brzo mogao da se nađe ”oči i oči” sa voljenim klubom iz Ljutice Bogdana ukoliko Timok obezbedi plasman u Superligu sledeće sezone što je glavni cilj Zaječaraca čiji je najveći uspeh prvo mesto u Srpskoj ligi istok, kao i pobeda protiv Partizana na JNA u okviru Kupa Srbije.

Podsetimo, Lukas nije prvi muzičar koji se nalazi na čelu nekog fudbalskog kluba s obzirom da je posle Arkanove smrti mesto predsednika Obilića preuzela Ceca Ražnatović.

Telegraf
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kuzma

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Прва, друга и ниже лиге Србије у фудбалу
« Odgovor #1019 poslato: 6. avgust 2013, 12:15:16 »
Citat: Dzeki;1180703



Podsetimo, Lukas nije prvi muzičar koji se nalazi na čelu nekog fudbalskog kluba s obzirom da je posle Arkanove smrti mesto predsednika Obilića preuzela Ceca Ražnatović.

Telegraf


Drzi i Ljuba Alicic Borac iz Sapca.