Autor Tema: ОФК Београд  (Pročitano 37579 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« poslato: 5. jul 2007, 22:28:43 »
Ima li ovde romanticara?
 

terry

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 670
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #1 poslato: 5. jul 2007, 22:38:08 »
Ja i ako sam Zvezdas bas gotivim OFK!!Tesko da ima koga ovde da je bas vatreni navijac ali mozda ima nekoga!!

marconi

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #2 poslato: 6. jul 2007, 15:44:02 »
ja obozavam OFKU kao klinac sam igrao za njih u petlicima kod cice Laleta posle sam dosao na Maltu i nisam vise ni igrao fudbal ko covek od tada! :sad:
 

Taban

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 235
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #3 poslato: 6. jul 2007, 20:36:29 »
posto zivim na Karaburmi,a nekad sam trenirao u OFK Beogradu,mogu da vam kazem da volim taj klub na neki nacin...
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #4 poslato: 5. avgust 2007, 23:33:37 »
Bez golova u mecu sa Kipranima

U sestoj kontrolnoj utakmici na pripremama u austrijskom Ajhgrabenu plavo-beli igrali su nereseno sa kiparskim ligasem Olimpijakosom 0-0.U pripremnim utakmicama do sada pobedjeni su Admira,Gazmeta,Djer, remizirali smo sa Olimpijakosom i Napolijem a jedini poraz naneo nam je Izraelski Beitar minimalnim rezultatom 1-0.
3. avgusta igramo sa kiparskim AEK-om a to ce ujedno biti i nas poslednji kontrolni mec u ovoj alpskoj zemlji posle koje je planiran povratak u Beograd.
 

PES slaninar

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #5 poslato: 6. avgust 2007, 20:46:31 »
Ode Rakic!!!!
Al na pozajmicu
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #6 poslato: 8. avgust 2007, 17:09:56 »
Remi za kraj priprema u Austriji

Bez golova u prijateljskim mecevima sa kiparskim ligasima.Ovog puta protivnik je bio AEK iz Larnake a to je ujedno bila i poslednja provera na pripremama u Austriji. Tim pripreme nastavlja na Omladinskom stadionu i vise nece biti kontrolnih meceva.Prvenstvo pocinje sledece subote utakmicom protiv Bezanije na stadionu Obilica na Vracaru sa pocetkom u 17:30h.
 

Nisam Rodman

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #7 poslato: 8. avgust 2007, 23:25:16 »
Jeste posetili mozda http://ofkbeograd.co.yu/index.php?id=96 pesme su im jake
Napred OFK !!!
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #8 poslato: 8. avgust 2007, 23:38:13 »
Znam,odlicne su pesme,to pustaju na stadionu uvek pred pocetak tekmi
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
ОФК Београд
« Odgovor #9 poslato: 10. avgust 2007, 11:22:25 »
Ofka ole, ofka ole, napred ofka ofka ole
Pobedu sada nama ti daj Beograde volim te znaj
ofka ole, ofka ole, napred ofka ofka ole
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #10 poslato: 10. avgust 2007, 12:56:15 »
Konferecija pred početak prvenstva

Pred sam start prvenstva, dan pred prvu utakmicu sa FK Bežanija, u press sali na Omladinskom stadionu održana je i konferencija za novinare. Na konferenciji su se pred novinarima pojavili šef stručnog štaba Bane Vukašinović i trener plavo-belih Babović Stefan, i tom prilikom su dali sledeće izjave: "Pred nama je još jedno teško prvenstvo, još uvek pod utiskom onoga što nam se desilo prošle sezone pa ćemo sa jednim iskustvom više ući u novu sezonu.
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #11 poslato: 11. avgust 2007, 22:57:15 »
POBEDA !!!

Odličan početak plavo-belih! Bilo je teško i neizvesno tokom čitavog meča ali pri kraju drugog poluvremena uspeli smo da dođemo do gola Bežanije i da u dva navrata savladamo njihovog golmana. Gol Bežanije je prvo zatresao Novaković u 79 minutu, a nešto kasnije i mladi Andrija Kaluđerović u 89 minutu. Bežanija je svoj pogodak na utakmici postigla na samom kraju utakmice iz jedanaesterca. Čestitamo našim igračima i šefu Vukašinoviću na prvoj pobedi u ovoj sezoni.
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #12 poslato: 14. avgust 2007, 01:49:15 »
Još jedno pojačanje

Danas je OFK Beograd dobio još jedno pojačanje. U naše redove stigao je Rodoljub MARJANOVIĆ, mladi napadač koji je igrao kako za kadetsku tako i za omladinsku reprezentaciju Srbije. popularni Rođa Marjanović je 1988 godište, što znači da je karijera iskusnog fudbalera tek pred njim, a da je OFK Beograd uradio pravu stvar dovevši ga u svoje redove. Marjanović je, danas U FSB, u popodnevnim časovima potpisao ugovor sa OFK Beogradom na četiri godine.
 

Liverpoolovac

  • Regular
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #13 poslato: 17. avgust 2007, 01:00:53 »
Konferencija za novinare

Danas u 12 časova održana je konferencija za novinare pred utakmicu 2. kola između OFK Beograda i FK Borac. Ispred "Romantičara" pred novinarima su se pojavili šef stručnog štaba Bane Vukašinović i Ivan Stevanović. "Nastavićemo u ovom ritmu i nećemo dati da nas bilo šta omete. U svaku utakmicu ulazimo sa jednim ciljem, a to je pobeda!" - rekao je Bane novinarima.
 

Zimbru

  • Edit Tim
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
ОФК Београд
« Odgovor #14 poslato: 17. avgust 2007, 01:16:23 »
svaka cast za informacije....:triprsta: