Autor Tema: Ne daj da stane  (Pročitano 1401 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

немусПФК

  • Saša Ilić
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 692
    • Pogledaj profil
Ne daj da stane
« poslato: 13. maj 2023, 22:55:19 »
Ja znam da mnogi od vas citaju i dalje ovo, nema vise PES-Serbia, nema onog kad smo se kladili i imali virtuelne pare, kad je bila dobra zajebancija ovde. Bilo bi lepo kad bi mogli da se sastanemo negde i probamo nesto novo.. Dorcoolio, Keka, Bleki brat moj grobar, ajde malo da se angazujemo, ja sam pokrenuo forum za FM, mada jos nisam to razradio, ajde da se organizujemo. Jebote prodavali ste majice imam je i dalje PES- Serbia onu crnu sa zelenim. Steta da prekinemo sve to sto je bilo... Organizujte se ljudi jebote
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: Ne daj da stane
« Odgovor #1 poslato: 8. jun 2023, 20:45:20 »
Ja znam da mnogi od vas citaju i dalje ovo, nema vise PES-Serbia, nema onog kad smo se kladili i imali virtuelne pare, kad je bila dobra zajebancija ovde. Bilo bi lepo kad bi mogli da se sastanemo negde i probamo nesto novo.. Dorcoolio, Keka, Bleki brat moj grobar, ajde malo da se angazujemo, ja sam pokrenuo forum za FM, mada jos nisam to razradio, ajde da se organizujemo. Jebote prodavali ste majice imam je i dalje PES- Serbia onu crnu sa zelenim. Steta da prekinemo sve to sto je bilo... Organizujte se ljudi jebote
Kako sam prevideo ovu temu, pojma nemam.
Forumi generalno stagniraju, to je najveći problem.
Broj ljudi koji se razume u editovanje je sveden na minimum minuimuma i to ne samo kod nas već generalno, a za to je dobrim delom zaslužan i Konami svojom politikom.
Sami alati i ljudi koji znaju šta i kako treba su takođe "penzionisani", mene posao ubija, po 10-12 sati dnevno, retko kad manje i slobodna samo nedelja, a plata mi zavisi od targeta gde ako nisam ispunio target primam 60% manje, što je meni sa porodicom ravno samoubistvu.
Pečevi i lige su esencija svakog foruma, mada ligu za PES 6 i dalje imamo aktivnu.
Za neko druženje na forumu fali posećenost onih istih ljudi koji su ga i doveli do najpoznatijeg foruma za ovu igru na Balkanu.
Imamo i dalje dosta članova, novi pristižu, ali su neaktivni, a i mi smo omatorili realno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.