Autor Tema: Prodaja PES 2018 preko foruma  (Pročitano 6530 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Prodaja PES 2018 preko foruma
« poslato: 4. septembar 2017, 15:10:42 »
Pozdrav društvo,

obično se ne javljamo ovako kasno ali bio bi red da se oglasimo. Ove godine zbog cene diskova za PC i PS, kao i situacije na tržištu da se tri prodaje štite i forsiraju od strane generalnog uvoznika preko foruma neće biti organizovana prodaja diskova.

1. Cena koju smo dobili i koju bi mogli da ponudimo članovima foruma visoka (6500 dinara otprilike)
2. Velika razlika u cenama između kodova i samih diskova
3. Nije obezbeđen sat uz svaki disk koji budemo prodali
4. Ne možemo da dobijemo tražene količine

Radnje koje se forsiraju su: Gigatron, Games i Computerland

Dakle da sumiramo. Ne možemo da dobijemo količine koje smo tražili. Daju nam 5x manje diskova u odnosu na ono što smo tražili. Ne smemo da oglasimo i da prodajemo po ceni ispod preporučene MP cene sa popustom od 5% (ajde ovo nekako i možemo da zaobiđemo). Uz svaki preorder koji se poruči u gore pomenutim radnjama možete da dobijete sat (ali kako sam načuo, pitanje je da li će i oni imati za sve porudžbine). Sve u svemu, ove godine neće biti organizovane prodaje diskova preko foruma kao prethodnih godina. Poručeno je 100 diskova za PC, ako dobijemo 20 komada biće dobro. Sve je unapred rezervisano i uplaćeno. Ukoliko bude nekih informacija dodatnih obavestiću Vas. Ukoliko dođem do određenih količina u narednom periodu i za to ćete imati pravovremenu informaciju.

Ako nešto zatreba, slobodno me kontaktirajte na PM, da ne gušimo ovde temu.

Dakle, organizovane prodaje diskova kao prethodnih 4-5 godina neće biti. Ukoliko se budu pojavile neke količine na stanju, pisaću u ovoj temi. Cena za PC verziju UKOLIKO se pojave neke količine biće 6500 dinara (nema dodatnih troškova isporuke). Cene za PS4 i XO su isto 6500 dinara. Za PS3 i X360 nešto jeftinije.

Ne mogu da potvrdim ni jedan link koji su ljudi slali a vezan je za kodove koji se prodaju, niti da će isti raditi u Srbiji. Dakle taj deo priče niko od nas ne može da garantuje. Do sada sva prodaja koja je išla preko foruma, svaki član koji je poručio je bio ispoštovan i dobio je svoj disk. Sve diskove koje smo slali sam slao lično ja, tako da sam dobro upoznat u svu problematiku.

Stojim na raspolaganju za sva dodatna pitanja, kako ovde tako i na PM.


The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Commandos, Spale80

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Prodaja PES 2018 preko foruma
« Odgovor #1 poslato: 5. septembar 2017, 11:35:47 »
Za sad obezbedio 10 diskova za PC. Ko je zainteresovan neka se javi na PM da mu pošaljem podatke i sve što je potrebno.

Cena je 5900 dinara, originalni disk, premium edition, nema sata.

Podaci koji su potrebni:

Ime i prezime
Adresa
Mesto
Kontakt telefon
Mail za slanje profakture

Po evidentiranoj uplati disk je rezervisan na vaše ime. Šalje se kurirskom službom na dan izlaska igre, nemate dodatnih troškova isporuke.
« Poslednja izmena: 13. septembar 2017, 11:48:54 od strane Mihajlodc »
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Prodaja PES 2018 preko foruma
« Odgovor #2 poslato: 13. septembar 2017, 11:48:45 »
Samo da javim da je došlo do promene cene. PC verzija kao i PS koštaće 5900 dinara. U pitanju je Premium Edition.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !