Autor Tema: Igranje online PES-a na PS4  (Pročitano 3583 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

salonikije

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Igranje online PES-a na PS4
« poslato: 28. jun 2018, 11:13:02 »
Drugari, totalno sam novi u ovome i volio bih da mi neko objasni određene stvari oko igranja online...
 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Re: Igranje online PES-a na PS4
« Odgovor #1 poslato: 30. jun 2018, 14:53:22 »
Pre svega treba ti PS+ pretplata da bi mogao da igraš online. To se kupuje.

Online Divisions - biraš ekipe koje hoćeš. Svaka ekipa donosi određeni broj poena ako pobediš. Jače ekipe manje poena, slabije ekipe više poena. Imaš 10 utakmica u ''sezoni''. Postoje 12 divizija i krećeš od poslednje. Da bi prešao u diviziju 11, mislim da ti je potrebno 500 poena. Recimo Real Madrid oko 250 poena, Red Bull Leipzig 500 poena za pobedu - što znači da bi sa realom morao 2 puta u tih 10 utakmica da pobediš, a sa RBLeipzig samo jednom. Što je veća divizija, to više poena treba da ostvariš u tih 10 utakmica. Meni je za Diviziju 4 bilo potrebno 3500 poena, da ostanem u Diviziji 5 2500 poena, a sve ispod toga me je slalo u nižu Diviziju 6. Odigraj par utakmica i shvatićeš

Online CO-OP - Igra se 3 na 3 (nekad i 2v2 ili 3v1, zavisi kako te spoji). Ako uđeš u Casual nasumično ti dodeli partnere i protivnike. Moguće je napraviti Team (Clan) i igrati sa tim igračima sa kojima si u tom klanu ili ekipi.

PES League - Sve ekipe imaju iste ocene, svaki igrač oko 80 OVR, samo su drugačija imena igrača i grbovi. Ne znam bodovanje tu, ali se igra za prave nagrade.

Quick Match - Spaja te nasumično sa protivnikom da odigraš nebitan meč za bilo šta, samo da uživaš. Nigde se ne računa i ne boduje

Online Match Lobby - možeš da napraviš sobu u Friendly Match da igraš 1 na 1 sa nekim i pošalješ mu invajt ili da napraviš Team Play Lobby da igraš recimo 10 na 10 i svako svoju poziciju da igra.

Online Competition - onlajn takmičenja

MyClub - Dobiješ klub da vodiš. Dobijaš igrače nasumično otvaranjem lopti, uzimaš i trenere itd... U tom modu imaš još dosta toga da igraš (divizije, simulacije, takmičenja...) ali samo sa tom ekipom i igračima koje vodiš.
 

salonikije

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Igranje online PES-a na PS4
« Odgovor #2 poslato: 2. jul 2018, 10:47:40 »
Toni, najljepše hvala na ovim informacijama... Znači, za sve ove opcije (osim za myClub) mora da se plati? Ne moze neka kompenzacija za dobijene bodove i sl?
 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Re: Igranje online PES-a na PS4
« Odgovor #3 poslato: 3. jul 2018, 02:09:32 »
PS+ nema veze sa PES-om. PS+ kupuješ posebno (PlayStation Plus) da bi mogao da pristupiš online serverima u nekim igricama (a tu spada i PES).

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstation-plus/