Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 88747 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #495 poslato: 13. oktobar 2022, 15:55:35 »
Veruj mi, nisam ni ušao u tu opciju, ne igra mi se ovo nikako.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #496 poslato: 23. oktobar 2022, 21:12:32 »
Pes je odlican. Igram gotovo svaki dan sa drugom onlajn prijateljsku i mogu vam reci da smo odusevljeni.
Mislim da je sada bolji od pesa 2021.
Treba poraditi na grafici, ima tu i sitnih boljkica ali nista strasno.
Mislili smo da cemo ostati na 21cu zbog novih komandi i krupnim izmenama u pre svega odbrani ali jako brzo smo se prebacili na 22jku.
Promenili malo komande, brzina na r1 i jos par stvari da bude slicno kao ranije i par dana i to je to.
Ovaj fudbal je vise takticki nego ranije i treba biti dosta koncentrisan i nervozni ce tesko da se naviknu.
Za nas je ovaj pes sada 8+
Jos grafika, jos malo peglanja i bice ovo odlican fudbal. Ja sam od onih koji je na pocetku napisao da ce ostati na 21cu i da mislim da necu moci da se prilagodim i svarim novi pes al eto.........
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GRT_pipeGSW, skingar

DveLeve

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #497 poslato: 24. oktobar 2022, 07:22:08 »
Ma super je ovaj eFootball, samo treba popraviti jedno 90% stvari, ali to ce brzo biti sredjeno.. Ubedljivo najbolja fudbalska simulacija svih vremena.:wall:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nemanja, uskee1512, Darcoolio, PesScorpion

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #498 poslato: 24. oktobar 2022, 11:27:32 »
Probaću opet oko Nove godine, bem li ga.
Ne mogu da se naviknem.
Grafički me iritira, rezolucija mi smeta, gejmplej mi je mlak, golovi šablonski i nema onog osećaja kad daš gol pa se raspametiš jer je zategao praćku sa 25+ metara, identično kao i kad igram Fifu.
Zato biram da ne igram uopšte.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uskee1512

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #499 poslato: 25. oktobar 2022, 08:44:40 »
Ja igram samo onlajn frendli i skupljam nagrade na one dogadjaje. Ostalo za sada ne igram zbog obaveza a i ja sam starija garda koja preferira pes sa prijateljima uz pivo i zene 😁
Grafika jeste losa ali mi ne smeta toliko. Navikao sam se valjda od ISSa  na ovamo pa mi to nikad nije bilo najbitnije.
Sto se osecaja tice, vratio se. Slusam komentare i eto mozda sam ja izrod ali osecaj se vratio.
Igrao sam sve pesove do sada i hvala Bogu, nastavljam dalje ...
 

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #500 poslato: 25. oktobar 2022, 09:47:41 »
Probaću opet oko Nove godine, bem li ga.
Ne mogu da se naviknem.
Grafički me iritira, rezolucija mi smeta, gejmplej mi je mlak, golovi šablonski i nema onog osećaja kad daš gol pa se raspametiš jer je zategao praćku sa 25+ metara, identično kao i kad igram Fifu.
Zato biram da ne igram uopšte.

Kameno srce, popusti malo, makar za novu godinu ;D  Ne znam, drugar drzi igraonicu i sad svi u zadnje vreme cepaju FIFU23, meni se tek to ne svidja. Tamo nema nekih unapredjenja uodnosu bar na prosle verzije, moje misljenje koliko sam uocio. Ali ono sto cepaju jeste taj onlajn ultimate tim. Igraju klinci kao blesavi. Valjda ih to i ispucava najvise, nzm ali meni se generalno ne svidja. I ja sam stara garda koja je igrala PES2 pa nadalje. Ja volim klasiku.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GRT_pipeGSW

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #501 poslato: 25. oktobar 2022, 16:01:34 »
Probaću opet oko Nove godine, bem li ga.
Ne mogu da se naviknem.
Grafički me iritira, rezolucija mi smeta, gejmplej mi je mlak, golovi šablonski i nema onog osećaja kad daš gol pa se raspametiš jer je zategao praćku sa 25+ metara, identično kao i kad igram Fifu.
Zato biram da ne igram uopšte.

Kameno srce, popusti malo, makar za novu godinu ;D  Ne znam, drugar drzi igraonicu i sad svi u zadnje vreme cepaju FIFU23, meni se tek to ne svidja. Tamo nema nekih unapredjenja uodnosu bar na prosle verzije, moje misljenje koliko sam uocio. Ali ono sto cepaju jeste taj onlajn ultimate tim. Igraju klinci kao blesavi. Valjda ih to i ispucava najvise, nzm ali meni se generalno ne svidja. I ja sam stara garda koja je igrala PES2 pa nadalje. Ja volim klasiku.
Problem je nastao, kako su i FiFA i PES izbacili Dream team modove (sad da ne pisem kako se stvarno zovu), odatle je pocela lozana na online i krljanje  novca, a onda su nas dokusirile free to play igre na mobilnom, i sto mobilni telefon za igranje za 300 eura moze da se uzme i peglaj. Sve vise milsim da ce mobilni gaming da preuzme primat oko svega, i da ce stari gaming da izumre, samim tim i igre koje smo navikli i volimo
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #502 poslato: 25. oktobar 2022, 22:13:18 »
Problem je nastao kad su izbacili nešto što je suprotno onome što su obećali, ali čista suprotnost.
Tehnički nedovršeno, zakomplikovano, klasično uvlačenje FIFA igračima.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Alexis90_

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #503 poslato: 28. oktobar 2022, 15:34:30 »
Zdravo prijatelji.

Vratio sam se PES-u posle par godina, i ide fino. Ne vrhunski, ali igram u drugoj diviziji, nisam uspeo u prvu iz prve, spremam se za drugi pokušaj.


Ali skripta me ubija. Do sada je bila pristojna, malo meni, mali protivniku ali se pre par dana sve promenilo, sad isključivo protivnik u 80% mečeva, i to po ceo meč...  

Ima li neke tajne, kako igrati protiv skripte?

Loptu moram da mu uzmem tri puta da bih je zadržao, pas uvek njemu, svaki odbitak njemu, svaki trougao mu prolazi dok moji igrači stoje ili otvaraju prostor, moji igrači generalno sporiji i slabiji u duelu, i kad teškom mukom stvorim šansu pogađam stative i prečke.

Ima li leka?
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #504 poslato: 29. oktobar 2022, 05:36:51 »
:(         Ma  jasno ko dan da pokusavaju sto vise igrača da uvuku u myclub  i zato nepustaju full igru.  Provalili su da se u toj kupovini igrača valja brdo para ,  čuo sam da su povecali prihod 5,6 %  i to bez prodaje igre .   Drug mi je reko da je kupio bio klincu ceo tim barse u fifi za 4 glave, i konami se sad nada delu tog kolača ,  mada  daleko su od fife u tom vizuelnom smislu, dresovi itd , mada i oni gube pravo na naziv fifa od sledece god , neznam dal i za licence, moguce.    Bahatti se lozi na trece dresove Milana , druge ni nemaju, guraju priču sa onim sto imaju, nejebu sistem  , ko ovaj nas ovde .  
  Pustice online diviziju , i full igru tamo u martu sledece god ,  i bice vrhunac bezobrazluka, ako ukinu online u avgustu ko i ovaj prosli .
 

PesScorpion

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #505 poslato: 2. novembar 2022, 18:46:25 »
Zdravo prijatelji.

Vratio sam se PES-u posle par godina, i ide fino. Ne vrhunski, ali igram u drugoj diviziji, nisam uspeo u prvu iz prve, spremam se za drugi pokušaj.


Ali skripta me ubija. Do sada je bila pristojna, malo meni, mali protivniku ali se pre par dana sve promenilo, sad isključivo protivnik u 80% mečeva, i to po ceo meč...  

Ima li neke tajne, kako igrati protiv skripte?

Loptu moram da mu uzmem tri puta da bih je zadržao, pas uvek njemu, svaki odbitak njemu, svaki trougao mu prolazi dok moji igrači stoje ili otvaraju prostor, moji igrači generalno sporiji i slabiji u duelu, i kad teškom mukom stvorim šansu pogađam stative i prečke.

Ima li leka?
Ja sam skontao da onima koji daju pare skripta pomaže i te kako...svaka mu se lopta odbija, sve golove daje na odbijanku, dobija poklon penale i slobodnjake, itd. Svaki put kada vidim nekoga ko se nadavao para za igrače znam šta me čeka, tako da tu nema pomoći. Odigram samo one mečeve protiv kompa za one nagrade i to je to. Rešenje je pes 6, igraj sa drugarima i uživaj :)
 

bojan851

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #506 poslato: 7. novembar 2022, 01:25:18 »
Pozdrav ljudi, neki me se mozda i sjecaju sa mibbit chata... :) PES igram od prvog dijela, od PS1 pa do danas. U zadnjih par godina jedino sto igramo ja i brat je 2vs2 online. Ono obojica imamo svoj tim u myclub i onda se spojimo i igramo tako. Ovo novo sranje smo skinuli kad je izaslo i odmah smo izasli iz toga i nastavili 2021, medjutim prije par mjeseci Konami je ugasio servere za 2021, tako da smo prvi put u zivotu poslije te '99 prestali igrati PES :( Ali evo, dolazi zima, mi bi opet da igramo, ali imam nekoliko pitanja, ako ima neko ko igra ovo novo cudo da objasni:
1. Je li mi nesto ne radimo dobro ili tamo ima samo myclub direktno i samo 10-ak klubova da se bira?
2. Je li se ne moze kao i do sad napraviti soba pa da udjemo nas dvojica i igramo protiv nekih drugih, da igramo 2vs2?
3. Je li ne mozemo cak ni 1vs1 jedan protiv drugog igrati, ja koliko sam vidio nema te opcije nego udjes tamo u lobby, pa sa kime upadnes?
4. Ima li ikakvih novosti, hoce li ovo ikad biti normalan PES, sa normalnim opcijama koje je do sada imao svaki PES, ili je ovo kraj?
5. Ima li FIFA sve ove mogucnosti, imaju li oni nesto kao myclub pa da obojica imamo svoj i onda igramo 2vs2 protiv nekih drugih likova? U fifu nisam nikad ni usao, ali evo, moracu prvi put, ako ovaj PES stvarno nema nikakvu mogucnost da igramo nesto osim tog mycluba...

Hvala unaprijed svima na odgovorima i pocivaj u miru igrico nasih djetinjstava :/
 

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #507 poslato: 2. decembar 2022, 14:44:14 »
Prbah danas opet ovo cudo, za razliku od prosli put, postalo je malo igrivo, bolje nego pre koji mesec ili mi se cini?
Odigrao sp na top Player, naravno sa srbijom, pa mogu reci, da je dosta bolje, ukoliko se nesto vec menjao u zadnjih dva do tri meseca otprilike...



 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #508 poslato: 3. decembar 2022, 18:56:21 »
Malo je bolje, ali imam problem kao i sa Fifa serijalom.
Ne mogu da uživam u igri i tu je glavni problem.
Previše mi vuče na pomenutu igru i to me debelo koči, igram 2021 sa društvom kad imam vremena i to je to.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mario993

mario993

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #509 poslato: 3. decembar 2022, 19:14:12 »
Malo je bolje, ali imam problem kao i sa Fifa serijalom.
Ne mogu da uživam u igri i tu je glavni problem.
Previše mi vuče na pomenutu igru i to me debelo koči, igram 2021 sa društvom kad imam vremena i to je to.
Zvucis kao ja, isti post sam napisao prosle god. Ne mozemo da napustimo 2021 tako lako :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio