Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 90492 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milos2806

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #435 poslato: 26. avgust 2022, 17:46:54 »
Možda zvuči suludo, ali ovo ima potencijal da se napravi opasan fudbal. Okej, grafička podešavanja, šminkanje itd., mislim da je lako rešivo u današnje vreme. Samo da ne unazade sada, nego da slušaju zajednicu i peglaju šta se mora. 

Zanima me kako su zamislili kupovinu modova, jednom kupiš Master ligu i onda kasnije DLC kupuješ ili kako?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #436 poslato: 26. avgust 2022, 18:54:04 »
Kupuješ je kao DLC i to je to.
Jedino što ćeš je igrati možda nekad sledeće godine.
Konami nikad nije slušao zajednicu, tako da mrka kapa.
Potencijal ne vidim, previše mi ovo liči na Fifu, grafička podešavanja nisu godinu dana rešili, tako da to očigledno nije tako lako rešivo.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Omina Tricko

  • Edit tim
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #437 poslato: 28. avgust 2022, 14:02:46 »
Probao 2.0 verziju pa iskreno mogu reci da je ofline mod isto kao pes2021 sto je oke..moze se igrati.Mene i interesuje samo ofline mod tako da prolaznu ocjenu mogu dobiti...al grafika i animacije daleko od dobroga..al to smo naucili od Konamija
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #438 poslato: 28. avgust 2022, 17:52:25 »
Ova nova verzija 2.0 je mnogo gora graficki. Komplet uzas, stuca i kuje na sve strane sa mojom 6700xt, ma užas. Nekako mi je prosla verzija bolje radila.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #439 poslato: 28. avgust 2022, 17:54:33 »
stadioni su problem, nije optimizovano uopšte


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GRT_pipeGSW

DveLeve

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #440 poslato: 28. avgust 2022, 22:36:04 »
Evo ja skinuh juce ponovo da vidim sta su vrsni majstori iz konamija ucinili i ono sto rece Darcoolio stoji, ali ima jedno vidno poboljsanje. Gameplay je popravljen i sada moze da se igra, bar ja mogu da igram sasvim korektno. S obzirom da nikada ja nisam bio veliki majstor trik poteza, ovo je football na kakav sam navikao. Jedina zamerka je katasstrofalan AI, sto znaci jedino vredi igrati protiv coveka. S obzirom da nema liga ni nacionalnih ni Master lige, onda to i nije nesto bitno.
Sve u svemu godinu dana im je trebalo da poprave gameplay, videcemo koliko ce im trebati da poprave AI
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #441 poslato: 29. avgust 2022, 09:59:49 »
Brate ja nisam majstor driblinga volim fudbal od noge do noge, ali ovo sa auto defendingom su sjebali. Lik stavi duplo plavo prebaci na golmana i ceka te a Ai sve sam radi, i onda grune kontru i da ti gol, i ti se posle jebi. Popravke jesu uradili sto se tice exploit-a, ali zato sjebali da su uradili da igra bude noob friendly, pa je svaki mec sada ko da igras sa likom iz divizije 1
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #442 poslato: 29. avgust 2022, 11:19:48 »
bolje i to nego ona sranja sa golovima sa centra, iskreno.
to je čak više noob friendly nego ovo sa odbranom.
čim uvežba malo ima makar 1 gol po utakmici.
plus, ako daš gol znaš da će sa centra šansa da ti to vrati bili 90%.
one taktike što vidim na turnirima da igraju, ona eksploatacija bagova i formacija, to je tek zlo.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

DveLeve

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #443 poslato: 29. avgust 2022, 17:05:05 »
Brate ja nisam majstor driblinga volim fudbal od noge do noge, ali ovo sa auto defendingom su sjebali. Lik stavi duplo plavo prebaci na golmana i ceka te a Ai sve sam radi, i onda grune kontru i da ti gol, i ti se posle jebi. Popravke jesu uradili sto se tice exploit-a, ali zato sjebali da su uradili da igra bude noob friendly, pa je svaki mec sada ko da igras sa likom iz divizije 1
Daj mi tog sto se brani uz pomoc AI.. pa ja one meceve sto sam igrao protiv AI dobijam sa 15 - 0  i jace

Da budem iskren, nisam ni primetio da sam igrao na beginer nivou, sada kada igram na onom nivou koji jeste uvek bio za mene, regular nivo, isto je kao i pre u pesu, sto znaci, gameplay je sredjen.
« Poslednja izmena: 29. avgust 2022, 23:06:37 od strane DveLeve »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, mario993

PesScorpion

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #444 poslato: 29. avgust 2022, 20:42:39 »
Probao 2.0 verziju i slažem se sa tim što je rekao Darcoolio...fudbal za mobilne telefone i ništa više. Kao fliper da igram, napucavaš kratkim pasom protivničke igrače kao lud, dodaš svom igraču sa "X" i dok lopta putuje protivnički igrač je prestiže;D...kakav cirkus od fudbala.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #445 poslato: 30. avgust 2022, 09:42:19 »
bolje i to nego ona sranja sa golovima sa centra, iskreno.
to je čak više noob friendly nego ovo sa odbranom.
čim uvežba malo ima makar 1 gol po utakmici.
plus, ako daš gol znaš da će sa centra šansa da ti to vrati bili 90%.
one taktike što vidim na turnirima da igraju, ona eksploatacija bagova i formacija, to je tek zlo.
Slazem se sa tobom, na turnirima je festival bagova, niko ne zna da igra fudbal, a njihova odbrana je pa ovo je igrica, a on kazu kako nije simulacija. Pa koju simulaciji hoces druze kad igras na exploite i bagove. Isto i za ove sto se zale za kontent nema kontenta, a lik full on ista ekipa na maks i peglaj, nema muda da rotira i miksuje ekipe, da malo upotrebi mastu, a onda trazi sadrzaj. E zbog takvih je konami sve ovo napravio. Samo pogledajte prosli pes divizije, festival Francuske i Bayerna, nema niko muda da igra sa 3 zvezde ili nedo bog 2 i manje. Naravno cast izuzetcima, ali vecina je ovakva, i onda me ocekujemo da Konami napravi igru kako treba
 

DveLeve

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #446 poslato: 30. avgust 2022, 22:49:03 »
Jos jednom sam se uverio da PvP nije za mene, prosto je neverovatno kako se moj tim ponasa protiv AI i protiv coveka.. to su dve potpuno razlicite igrice.. Protiv AI, dodajem gde hocu, moji igraci utrcavaju u prazan prostor, kada izadjem pred golmana ne sutira u golmana vec bode malu mrezu. Protiv coveka je sve drugacije, mogu ja da namestam joypad za pas kako hocu, moj ce dodati kako mu se cefne i po mogucstvu protivniku.
Kazete nema vise golova sa centra.. I pa ima i to.. 91 minut, rezultat 0:0, treba mi bod za chalange i.. moj genije niotkuda se zaleti da intervenise na sredini kod out linije i opali loptu ka svom golu, za to vreme, moj vrsni golman se skloni sa gola i lopta zavrsi u mrezi.
 

GRT_pipeGSW

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #447 poslato: 31. avgust 2022, 10:27:40 »
Jos jednom sam se uverio da PvP nije za mene, prosto je neverovatno kako se moj tim ponasa protiv AI i protiv coveka.. to su dve potpuno razlicite igrice.. Protiv AI, dodajem gde hocu, moji igraci utrcavaju u prazan prostor, kada izadjem pred golmana ne sutira u golmana vec bode malu mrezu. Protiv coveka je sve drugacije, mogu ja da namestam joypad za pas kako hocu, moj ce dodati kako mu se cefne i po mogucstvu protivniku.
Kazete nema vise golova sa centra.. I pa ima i to.. 91 minut, rezultat 0:0, treba mi bod za chalange i.. moj genije niotkuda se zaleti da intervenise na sredini kod out linije i opali loptu ka svom golu, za to vreme, moj vrsni golman se skloni sa gola i lopta zavrsi u mrezi.
Brate online , zavisis narazlost od faktora kak net ima tvoj protitivnik, u pocetku su bili serveri, i bilo je odlicno, onda su pustili mobilnu verziju i verziju 1.1.0 i serveri su bili preoptereceni, pa se odustalo od servera i preslo se na peer to peer, nesto sto nas je nerviralo godinama. Tako da dok ne bude crossplay, mozemo da mislimo samo da nam online radi kako mi hocemo
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #448 poslato: 31. avgust 2022, 13:58:12 »
nisam primetio da je p2p niti sam imao ikakvih problema sa serverima ili pucanjem mreže, seckanjem...
a igrao sam sa likovima iz pizdih materina.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #449 poslato: 1. septembar 2022, 15:05:38 »
Ušao sam posle X godina da vidim kakvi su vam utisci što se tiče novog peča, i vidim da Konami svira istu pesmu... Znam da je malo off topic, ali moram da kažem ljudima da sam ja prešao na FIFU kada je izašao Efootball, bio sam prvi koji je pljuvao istu, ali ovo što Konami radi je kriminalno. Ovo je takvo nazadovanje da je to neverovatno. Fifa ultimate team je stvarno toliko zanimljiv i pun sadržaja, Konami ne može da se meri sa tim. Serveri rade odlično, protivnik se nalazi za max 10 sekundi i nije iz Kanade ili Južne Afrike. Evo ove godine ima i cross play na svim platformama, što je Konami prvi propagirao koliko se sećam, ali eto koliko to dobro radi. Poenta cele moje priče na kraju svega je, najbitnije na kraju dana je da se čovek zabavi i to je to, a Konami to odavno ne pruža, čak naprotiv. 

Sportski pozdrav
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...