Autor Tema: eFootball™ 2024 - Utisci  (Pročitano 90849 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Minanda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #15 poslato: 30. septembar 2021, 10:18:58 »
Stanje gejming zajednice je takvo da ti ljudi daju poluproizvode pa se to pegla godinama. Ajde, konami ovoga puta ne naplacuje osnovu pa je donekle legitimno, probas, ostavis ili obrises.

Jel ovo ne moze da se promeni konfiguracija za drugi gamepad ili ja nesto trokiram?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #16 poslato: 30. septembar 2021, 10:19:05 »
Nemam link, pojavi se info kad uđeš u igru.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #17 poslato: 30. septembar 2021, 10:47:41 »
Evo probao sam i ne znam sta bih rekao. Nisam razocaran jer mozda po prvi put nisam nista ni ocekivao, a igra kao igra, gora od PES14 koji je bio ocajan. Cini mi se da mi se u onom prvom mecu Argentina - Portugal desilo vise bagova nego sto sam ih video od kad igram pes i iskreno ako ostane ovako, bolje ne igrati nista nego ovo. Ako za dve godine nisu uspeli da ispeglaju makar ovaj demo ili sta vec on bio, koji treba da pokaze tu revoluciju koju su najavljivali onda znajuci konami sumnjam da ce se ista promeniti i tog 11. Novembra.

Stanje gejming zajednice je takvo da ti ljudi daju poluproizvode pa se to pegla godinama. Ajde, konami ovoga puta ne naplacuje osnovu pa je donekle legitimno, probas, ostavis ili obrises.
To sto se ne naplacuje je najmanje legitimno trenutno, najvise zbog toga sta su sve najavljivali, a sta su isporucili. 2021. godina je, cak i to sa poluproizvodom pa peglanjem godinama nema nikakvog smisla, u nekoj drugoj igri mozda donekle i da, ovde ne. S obzirom da malo malo pa izgube neku licencu trebali bi da siju konkurenciju u svakom drugom aspektu ali oni nekako cak i oko toga stagniraju. Ostace i bez ovo malo editora kojih sve manje ima iz godine u godinu pa onda mogu da se ugase, jer ih trenutno samo oni odrzavaju u zivotu.
« Poslednja izmena: 30. septembar 2021, 10:57:39 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: zhao11253, Grobari_bgd, Neca2001

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #18 poslato: 30. septembar 2021, 10:50:16 »
Ok, ispravice, mozda. Ali 2 godine da radis na necemu i napravis ovo ?! Svake **bene godine izbacujes polu proizvod, ne secam se zadnji put kada su nesto izbacili i da je sve radilo odmah po izlasku kako treba. Ako taj UFL ne uspe, ne vidim sebe kako igram bilo sta dok se ne desi neko cudo sa ovim Pesom
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #19 poslato: 30. septembar 2021, 10:55:04 »
ma sportske simulacije su propale odavno. tesko  da ce tu biti nekog pomaka
By order of the Peaky Blinders
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

SrdjanNS86

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #20 poslato: 30. septembar 2021, 11:08:40 »
Meni je dalo opciju na Sony neki PlayStation Plus"Exclusive member bonus"neznam kakva je to verzija naspram one obicne
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #21 poslato: 30. septembar 2021, 11:14:10 »
Meni je dalo opciju na Sony neki PlayStation Plus"Exclusive member bonus"neznam kakva je to verzija naspram one obicne
To je verovatno ako trenutno imas aktivan PS Plus na profilu na kome skidas posto ove godine nije potreban PS Plus da bi igrao pes online. Pise u opisu da ce biti nekih bonusa nakon apdejta u novembru i da ce objaviti na zvanicnom sajtu. Verovatno neki agenti za myClub i tome slicno.
« Poslednja izmena: 30. septembar 2021, 11:25:03 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SrdjanNS86

Omina Tricko

  • Edit tim
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #22 poslato: 30. septembar 2021, 11:58:55 »
Moram da probam na PS5 al po vasim komentarima…. Bicu razocaran ocito😅Ako je neko vec probao na PS neka pise jel ocaj…
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #23 poslato: 30. septembar 2021, 12:02:49 »
PC i PS5 bi trebalo da budu iste, tako da sa srećom.
Najcrnje, uopšte igrom nisam razočaran, veći su problem što PC nema opciju za rezoluciju već igram razvučenu 720p


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Minanda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #24 poslato: 30. septembar 2021, 12:18:42 »
Posle sest i po utakmice (na jednom mecu mi se golman zapleo u mrezu dok je pokusavao da kroz istu prodje i dodje do lopte da izvede gol aut pa sam morao da izlazim. Skip dugme mi u tim situacijama radi kod kornera ali kod gol auta ne) neki prvi utisci.

Igra ima ozbiljan potencijal ali ovo sto su danas izbacili je alfa. Otuda i free to play, znaju oni to, nisu nivni. Da su ovakav produkt naplatili to bi bio skandal. Deluje da su igri potrebni, ne meseci, vec godine da bi ponudili ono sto su obecali. Razumem da je konami nesto morao da ponudi u ovom trenutku koliko god nisu bili spremni. Prosto, imaju licence koje propadaju, placaju Mesija, placaju koliko osam velikih klubova i sa te strane novi pes 2020 update bi bio pucanj u nogu. Ali i ovakva igra je pucanj u nogu. Prve recenzije, utisci, sve je negativno, igra ce postati meme. Treba se izvuci iz ovoga sto nije lako, pogledajte u kakvom je stanju CDPR posle Cyberpunka.

Pored pomenute intrigantne i primamljive osnove koju gameplay nudi a kojoj je potrebno mnogo poliranja, najveci pozitivan utisak su dresovi i figure. Konacno to nisu zavese vec izgleda jako dobro na igracu, tokom kretnje, u cutscenama, to je 10/10. A tih cutscena je previse, i usiljene su. I sama interakcija, meni, gameplan, sve je lose, out of place. Izgled gameplan menija je pokusaj simbioze modernog i vracanja u WE dane, ali trenutno ne funkcionise. Ili je samo potrebno navikavanje. Sva ostala pre match podesavanja i njihov dizajn su siromasni. In game izgled igre nije ni za komentarisanje, trava, navijaci, nije ni za komentsrisanje, potrebne su popravke i mnogo vise od pet identicnih ljudi na tribinama.

Raduje sloboda u igri kojoj se tezi, raduje novi pristup, ofanzivno a posebno defanzivno, obrisi su tu ali ne raduje to sto nemam poverenje u konami da ce na kraju isporuciti obecano. Plasim se da ce igra i za godinu, dve, biti nesto ispoliranija verzija sadasnjeg proizvoda.
 

jovandjokic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #25 poslato: 30. septembar 2021, 12:19:14 »
Usao sam u igru imao sam setings prvi put i sad vise ne mogu da ga nadjem, jer kad udjem u steam direktno ulazi samo u igru, a kako ponovo zasebno da otvorim setings, ako je uopste moguce.......?
 

ciculic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #26 poslato: 30. septembar 2021, 12:24:02 »
Ovo je najlošiji PES koji sam ikada igrao ni jedna demo nije bio ovoliko loš,šta je ovo?
 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #27 poslato: 30. septembar 2021, 12:28:04 »
Usao sam u igru imao sam setings prvi put i sad vise ne mogu da ga nadjem, jer kad udjem u steam direktno ulazi samo u igru, a kako ponovo zasebno da otvorim setings, ako je uopste moguce.......?
⠀trebalo bi da settings imas u folderu sam igre.
By order of the Peaky Blinders
 

Milan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #28 poslato: 30. septembar 2021, 12:55:14 »
Od 2014. godine slušamo priče o najboljem fudbalu ikada i o tome da treba vremena da se to nadogradi do vrhunca i evo nas 2021. godine opet na početku.

Gemplej je užas kao i cela igrica.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: zhao11253

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball™ 2022 - Utisci
« Odgovor #29 poslato: 30. septembar 2021, 13:05:38 »
Gejmpleju treba dorada, ali on zapravo nije uopšte toliko loš koliko su brdo toga ostalog sjebali.
Videćemo šta će biti sutra, u toku noći (od 04-10h) im je održavanje, koliko će popraviti.
« Poslednja izmena: 30. septembar 2021, 13:11:48 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.