Autor Tema: eFootball PES 2024 vesti i najave  (Pročitano 52886 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #45 poslato: 21. jul 2021, 11:09:58 »
Nisam mogao da slusam odgledao sam video samo posto sam na poslu, aj neka neko ukratko napise sta i kako? kako razumem igra ce biti free to play? i bice cross play izmedju svih konzola i pc?\
A ovaj match pass system  mi lici na warzonov battle pass, ako ste igrali znate o cemu pricam. Uplatis odredjenu svotu, i onda brze otvaras levele a na tim levelima dobijas odredjene stvari.
« Poslednja izmena: 21. jul 2021, 11:13:12 od strane Grobari_bgd »
By order of the Peaky Blinders
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #46 poslato: 21. jul 2021, 11:25:09 »
Sve što si naveo plus što ćeš moći da kupuješ modove koji te interesuju.
Kupim preko Rusa season pass i jebe mi se ako ovo bude bilo ok.

"much-loved Option Files (which allow players to customise much of the game, including unlicensed teams, and share those files) will be available – although support will be added post-launch"

https://sea.ign.com/pes-2022/174473/news/behind-the-pes-series-unprecedented-transformation-into-efootball


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grobari_bgd

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #47 poslato: 21. jul 2021, 11:36:13 »
znaci sustinski kroz season pass dobijas oficijalni option file za sve klubove. to i nije lose a verovatno ce biti nesto smesno para. Ovo sto su do sada prikazali graficki izgleda smesno i mnogo sam vise ocekivao od samo engdzina. lici da nisu iskoristili 20%
By order of the Peaky Blinders
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #48 poslato: 21. jul 2021, 11:40:04 »
Mislim da su samo hteli da kazu da ce i dalje biti moguce ubacivanje option fileova posto su promenili engine pa zanima ljude kakvo ce biti pecovanje igre na dalje. Svakako ne mogu da ti daju u season pass nesto za sta nemaju licencu. Kroz taj match pass ako je to sto mislim, verovatno ce se dobijati gluposti poput agenata, coina itd, kao sto se i vidi na onoj slici iznad i jos nekih sitnica za MyClub itd, tipa neke dodatke za stadione itd itd.

Jedino da ubace sve celave igrace u timu pa da ih otkljucavas kroz season pass :)
« Poslednja izmena: 21. jul 2021, 11:43:38 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grobari_bgd, Omina Tricko

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #49 poslato: 21. jul 2021, 12:50:16 »
Gotovo ceo zivot igram PES i navikao sam se na jedno, sad ovo sto rade ostavlja gorak ukus, a vidim da je tako i kod svih drugih koji vec 10-15-20 godina preferiraju PES u odnosu na FIFU. Masa je nezadovoljna, PES strimeri pizde, spominju FIFU, bice bas zajebano. Jos uvek ne znam sta da mislim na ovu njihovu odluku, ali realno, malo informacija nekih koje su meni bitne imam da bih imao neki stav,

Sa jedne strane, ako nece uticati na nas koji igramo PSML, Menadzer lige i slicno, ako cemo i dalje moci da ih igramo neometano, onda me boli i duper, jer online u drugom smislu realno retko i igram kad je PES u pitanju.

Da ce biti nekih napredaka, bice, da li dovoljno, to takodje ne mogu da zakljucim iz videa.

Realno, da igra bude free to play, moze to da im donese mnogo para, sto se vidi i kroz druge zanrove, jer su realno neke od igara koje se najvise igraju upravo FTP. Meni je bitno da to samo ne utice na nas, redovne igrace, koji ovo sranje od igre podrzavamo vec godinama unazad.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #50 poslato: 21. jul 2021, 13:09:18 »
njima je krajnje vreme da unapred online maksimalno ako misle da uzmu bilo koje pare i da budu neki konkurent fifi. Dzabe im sve sto pokusavaju ako online opet bude bulja, jel realno da se ne lazemo mali broj ljudi igra offline a da to nije sa drustvom.
I nadam se da nece sjebati co op u online modu, jer je to nesto najjace sto su ubacili u poslednje vreme, da mozemo da igramo sa jednog kompa
By order of the Peaky Blinders
 

irmak1975

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #51 poslato: 21. jul 2021, 13:10:04 »
Pitanje je sto ce biti sa offline modom kad ce i koje lige ce biti dostupne nista se ne zna gameplay takodjer u magli mogao bi to biti kraj simulacije nogometa
 

Omina Tricko

  • Edit tim
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #52 poslato: 21. jul 2021, 13:14:44 »
Samo da ima ML i BL..a online me ne zanima…al najgore nema nikakve info za Ml🤔 Ako to izbace mogu da se ugase sto se mene licno tice
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19, imax

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #53 poslato: 21. jul 2021, 13:18:06 »
Mogu da se ugase i ako ne naprave nikakav napredak u tim modovima. Igrao sam prosle godine offline modove u fifi, igra koja gleda samo pare da ti uzme, a opet im je offline 100x zanimljiviji od onoga sto pes nudi, nego ajde.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19, Grobari_bgd, Omina Tricko

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #54 poslato: 21. jul 2021, 13:24:06 »
Sto je najgore nece sve stvari biti tu od pocetka, koliko vidim raspodelili su stvari na ranu jesen, jesen i zimu. Pa cak i za ovo oko option fajlova pise da ce biti dodato nakon izlaska. Kriminalna kompanija.
 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #55 poslato: 21. jul 2021, 13:28:16 »
ja koliko sam skapirao po izlasku igre bice dostupno samo par klubova hahahaha pa oni kao da izbacuju demo :lipsrsealed:
By order of the Peaky Blinders
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #56 poslato: 21. jul 2021, 13:36:21 »
Mislim da ovaj prvi izlazak i jeste zamisljen kao neki Demo. Da nastave sa testiranjima, vide kako stvari funkcionisu, kako radi Cross Play, da li ima bagova. I onda postepeno da ubacuju nove stvari. Cekamo vec godinama na nove stvari, mozemo jos malo svakako, ali opcije za Offline, Co-Op, Master Liga i neke druge stvari, verujem da ce sve to da ubace, samo postepeno.
 

dmilan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 192
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #57 poslato: 21. jul 2021, 13:49:54 »
ja koliko sam skapirao po izlasku igre bice dostupno samo par klubova hahahaha pa oni kao da izbacuju demo :lipsrsealed:
I onda polako otvaramo timove tipa Lombardia, Madrid Chamartin, Madrid Rosas....
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #58 poslato: 21. jul 2021, 13:53:07 »
Rana jesen izgleda demo, pa jesen cross platform, pa na zimu krecu turniri. Ocigledno se forsira online, otuda i cross platform igranje, da li ce biti single player; master lige, kupova, liga, dal' ce da se kupuju ti modovi kako odmice sezona itd. eFootball je namenjen da bude visegodisnji projekat, igra ce imati update-ove kroz gameplay i grafiku, verovatno ce se oni kupovati. Bas mnogo, mnogo pitanja, a da se nismo ni dotakli gameplay-a. Daju informacije na kasicicu, a Fifa vec moze da se naruci. Uzasan marketing, kao po obicaju.

Darcoolio je postavio https://sea.ign.com/pes-2022/174473/news/behind-the-pes-series-unprecedented-transformation-into-efootball pa procitajte, ali bih izdvojio: Another key part of that rethink was in tailoring the game specifically for player vs. player matches, rather than player vs. computer. "We're making it so that people can enjoy playing against other players, as this provides a greater thrill than what AI can provide," reasons Kimura. "We believe that the 1v1 offense and defense realized in this way is the most important innovation of eFootball."
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: eFootball PES 2022 vesti i najave
« Odgovor #59 poslato: 21. jul 2021, 14:08:24 »
Mislim da ovaj prvi izlazak i jeste zamisljen kao neki Demo. Da nastave sa testiranjima, vide kako stvari funkcionisu, kako radi Cross Play, da li ima bagova. I onda postepeno da ubacuju nove stvari. Cekamo vec godinama na nove stvari, mozemo jos malo svakako, ali opcije za Offline, Co-Op, Master Liga i neke druge stvari, verujem da ce sve to da ubace, samo postepeno.

Bas zbog ovoga "Cekamo vec godinama na nove stvari, mozemo jos malo svakako" nas i guze svake godine. Nemaju apsolutno nikakvog opravdanja, pogotovo posle godinu dana pauze ako uzmemo u obzir da su ove godine izbacili Season update samo, tacnije, jedino opravdanje im je sto ce im biti igra free pa ne moze da im se kenja toliko, vrhunac bezobrazluka bi bio da jos moramo da platimo da bi igrali sa 9 klubovima kad izadje igra. Nisu ni prvi ni poslednji koji uvode neke inovacije, a bogami nisu ni kompanija koja to ne moze da testira na druge nacine, a da nakon izlaska samo pegla te stvari.