Autor Tema: PPML - EDIT, Peč...  (Pročitano 2193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
PPML - EDIT, Peč...
« poslato: 3. mart 2021, 08:49:40 »
Poštovani menadžeri, 

evo i peča za prvu sezonu PPML lige. Unapred se izvinjavam jer je ovo prvi put da samostalno radim na ovome i zbog kratkog vremenskog perioda koji sam imao da sredim sve pred početak lige, neke stvari nisam menjao i to su:

- Team Colours (ikonice na radaru)
- Home Ground (default stadion na kome tim igra)
- Ground Name (naziv stadiona ako je editovan)
- Markings

Neke od ovih stvari koje nisu editovane su ostale sa peča PSML lige od nekih drugih timova, pa kada budete ubacili ovaj peč, uđie u edit i promenite za svoj tim. Proverite i u Markingsu da li je sve ok sa bojom brojeva i prezimena na dresovima. Uglavnom sam to menjao da kompletiram dres ali može se desiti da sam negde omanuo. 

Što se samog peča tiče, možete ga skinuti sa sledećeg linka: 

DOWNLOAD


Dresove sam radio u S veličini, tako da ne bi trebalo da vam smeta za postojeće pečeve koje ste ubacili već, izuzev timova u PEU i PAU ligama koje su  Fake u pesu ali ih mi koristimo za naše pečeve. 

Kako se instalira peč?

USB Flash mora biti formatiran u FAT32.

- Nakon download-a raspakujte folder WEPES na flash, pa ubacite flash u konzolu
- Zatim u igri idite u Edit / Data Management / Import / Import Team / i izaberete sve .ted fajlove
- Dakle, Select all, pa skroz gore "Go to Detailed Settings"
- Stiklirajte ono poslednje, "Overwriting image" i izaberite OK
- Preostalo je samo da cekate. Narednih nekoliko minuta ubacivace se automatski timovi iz nase MNG lige.

Proverite sve svoje timove, ako treba nešto da se ispravlja, javite mi blagovremeno pa da spremimo to za sledeću sezonud a bude kako treba. 
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PPML - EDIT, Peč...
« Odgovor #1 poslato: 24. maj 2021, 09:33:48 »
Poštovani menadžeri,

izvinjavamo se na kašnjenju sa pečom u ovoj sezoni. Bilo je pojedinih izmena u timovima, te vas molim da ubacite sve iz početka.

DOWNLOAD

Dresove sam radio u S veličini, tako da ne bi trebalo da vam smeta za postojeće pečeve koje ste ubacili već, izuzev timova u PEU i PAU ligama koje su  Fake u pesu ali ih mi koristimo za naše pečeve.
Kako se instalira peč?

USB Flash mora biti formatiran u FAT32.

- Nakon download-a raspakujte folder WEPES na flash, pa ubacite flash u konzolu
- Zatim u igri idite u Edit / Data Management / Import / Import Team / i izaberete sve .ted fajlove
- Dakle, Select all, pa skroz gore "Go to Detailed Settings"
- Stiklirajte ono poslednje, "Overwriting image" i izaberite OK
- Preostalo je samo da cekate. Narednih nekoliko minuta ubacivace se automatski timovi iz nase MNG lige.

Proverite sve svoje timove, ako treba nešto da se ispravlja, javite mi blagovremeno pa da spremimo to za sledeću sezonud a bude kako treba.

Ako negde zapne slobodno cimajte!
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mehman, MeGusta18