Autor Tema: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21  (Pročitano 34734 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stefan Komatovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #15 poslato: 1. decembar 2020, 16:26:05 »
Moze link od tog SLS ADDON PACK-a ne mogu nigde da nadjem, hvala
 

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #16 poslato: 1. decembar 2020, 17:26:04 »
U prvom postu je, gde su i ostali linkovi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stefan Komatovic

radovan1998

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #17 poslato: 1. decembar 2020, 18:30:40 »
Nema minifaca i faca jer su editovali igrace ingame.
⠀jel postoji neki nacina da se te face povrate?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stefan Komatovic

vukasin98

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #18 poslato: 1. decembar 2020, 19:21:54 »
Udješ u edit, nadješ igrača, ideš u appearance i stisneš W. Vratiće mu se faca i minifaca (ako ju je imao) ali će se poremetiti težina i visina kao i detalji (kopačke, itd.)

To neće raditi za svakog igrača (zavisi od toga preko koga je igrač pravljen).

Dakle, ne postoji način da se to vrati a da se ne zezne nešto drugo. Zato smo mi sve morali da radimo preko editora, što je ovim momcima ipak nepoznanica.

P.S. To je do same igre i zato zaboravite ingame editovanje.
« Poslednja izmena: 1. decembar 2020, 19:24:39 od strane vukasin98 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19, radovan1998

nered1986

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #19 poslato: 1. decembar 2020, 19:51:24 »
Ajd sad ovako,ovo je cista zajebancija koju sam radio kad radim nocne smene da ubijem dosadu,da malo kao unapredim patch za ovu sezonu,ovo nije ni p od patcha,samo su prebaceni igraci iz jednog kluba u drugi,dodati neki novi i napravljen face pack od faca skinutih sa neta,ostalo sve skupljeno sa neta i ubaceno,samo sam podelio ono sto sam radio za sebe,e sad ako hocete pravi patch imate i na yt i na raznim sajtovima patcheve kao sto su t99,smoke patch,next season patch itd,koji imaju mini face i radjeni su preko editora.Eto toliko od mene,posto sam ja iz dosade potegao ovo a sad ispade kuku nema ovoga kuku nema onoga.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #20 poslato: 1. decembar 2020, 21:02:19 »
Ово је рађено искључиво за нашу душу, што би се рекло из зај****ције, и нисам ни размишљао да ће неко очекивати да ово буде перфектно без недостатака, када смо тражили да нам неко помогне тада никога није било, а сада када се налазе грешке ту је велика активност... Нас двојица који имамо обавеза преко главе смо радили овај апдејт преко печа чији је последњи апдејт изашао у марту 2019. године, поред свих тих силних страних и наших клубова мислим да није у реду да очекујете да ће апдејт бити у класи Т99 печа, тако је како је, ко хоће нека скине па нека игра. Свако добро. :smiley:
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS PATCH UPDATE 20/21
« Odgovor #21 poslato: 2. decembar 2020, 00:58:06 »
Momci, kada je već takva situacija, nemojte ni vi prvi podizati tenziju.

Uradili ste kako ste mislili da treba, uložili ste svoje vreme i trud, i to je to, nema tu šta mnogo da se priča dalje. Lepo je što ste se angažovali i organizovali nešto da napravite (uz dozvolu prethodnih autora da vam dopuste da vršite takve izmene na peču) i to zaslužuje pohvalu (naravno ne može se izjednačiti ovo sa onim što su momci pre vas radili, jer ipak određena razlika i u količini vremena i posla postoji).

E sad, jedan savet i zapažanje, a vezani za samu organizaciju, ovde oko same teme i foruma. Prvo, nova tema sama po sebi znači nešto novo, i povuče ljude da pomisle da ovo zaista i jeste neki novi peč (moj lični utisak je da ni sami trenutno ne znate kako da deklarišete ovo). Drugo, sama organizacija teme je onako. U prvom pasusu prvog posta kažete nešto u fazonu: "ovo je peč, ali ustvari i nije peč" i samim tim to dodatno zbuni ljude. Morate jasno navesti ko, šta, gde, kako, zašto. To vam je savet, prosto da ako ste već uradili nešto, napravite i tu temu da jasno definiše šta je urađeno. Bacite pogled na naše teme (2K Serbia) ako treba, bacite pogled i na stare teme na PES Serbia koje su pravili momci iz Edit tima, stare teme za konkretno ovaj peč.. itd.. I onda lepo uzmete, definišete šta je ovo, linkove nekako objedinite (da li da prepakujete ovo postojeće ili kako već), stavite uputstva detaljna, Q&A možda (pitanja koja bi vama prva pala na pamet da dođete ovde i skidate taj vaš mod) i tako. Generalno ne mnogo posla, ali tema će vam dobiti na preglednosti i jasnoći. Ovako u malo zelenog, malo crvenog, malo plavog, malo jedan font, malo drugi, malo 15 linkova, ljudi se izgube, i sasvim je prirodno onda da pitaju ima li ovo, a zašto nema ono, a jel tu Zvezda jel ima TSC, da li je registrovan igrač br. 12 Mali Mokri Lug, da li je ovo peč, da li ću izgubiti podešavanja, a jel može da se vrati na staro i slično.

Nadam se da sam malo razjasnio i pomogao sa savetom. Kažem sve u svemu lepo je što ste se potrudili, a sada ako volite to da radite i ako vas interesuje onda gledajte da proširujete znanje iz edita (prvenstveno mislim van igre) pa da sebi postavite cilj da neka eventualna buduća izdanja budu i na višem nivou od ovoga sad (da nadmašite sebe).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Beli19, radovan1998, vukasin98

Stefan Komatovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #22 poslato: 2. decembar 2020, 14:37:29 »
Braco pocelo je da mi se pojavljuje ono sranje program stopped working. Zna li neko kako mogu to da popravim da se ne pojavljuje vise?
 

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #23 poslato: 2. decembar 2020, 14:57:12 »
Misliš PES ti krešuje? Otvori DpFileList Generator sa Run as Administrator, i ponovo generiši pa probaj.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stefan Komatovic

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #24 poslato: 2. decembar 2020, 17:48:55 »
Mini face ubačene u prvi post.
 

dpajnic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #25 poslato: 2. decembar 2020, 20:34:45 »
Krešuje i meni pes ubacio sam mini face i sls addon i generisao i neće da pokrene kad startujem sa laurčera . Jel može pomoć kako da rešim ovaj problem?Da li treba svi fajlovi da se prebace u downpackosim edit fajla.
 

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #26 poslato: 2. decembar 2020, 20:58:07 »
Svi fajlovi idu u downpack folder, dok edit fajl ide u My Documents, KONAMI, Pro Evolution Soccer 2017, psrb.
I pazi kada pokrećeš DpFileList Generator ideš desni klik i Run as Administrator. Večeras kačim novi edit fajl tako da ubaci taj.
EDIT: Okačen novi edit fajl :)
« Poslednja izmena: 2. decembar 2020, 21:04:29 od strane Beli17 »
 

vukasin98

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #27 poslato: 2. decembar 2020, 23:33:01 »
Mi smo sa namerom smanjili na najmanji moguci broj cpk fajlova (ako se dobro secam, bilo ih je skoro 20 pa smo mi to nekako prepakovali u ~10). Time smo smanjili pucanje igre. Nadam se da je sve sto ste naknadno ubacivali kompatibilno sa PTE pecom jer je on bio u osnovi naseg peca. :-)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #28 poslato: 3. decembar 2020, 00:10:05 »
Mi smo sa namerom smanjili na najmanji moguci broj cpk fajlova (ako se dobro secam, bilo ih je skoro 20 pa smo mi to nekako prepakovali u ~10). Time smo smanjili pucanje igre. Nadam se da je sve sto ste naknadno ubacivali kompatibilno sa PTE pecom jer je on bio u osnovi naseg peca. :-)
⠀Ne znam u čemu je problem, kod mene i druga radi sve kako valja, nema kreša ni pucanja, doduše jednom mi je krešovalo ono poznato Stopped working, ali sam skontao da samo treba ponovo generisati i posle toga radi, bar je kod mene tako... :ziveli:
« Poslednja izmena: 3. decembar 2020, 00:44:57 od strane Beli17 »
 

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2017 SLS MINI UPDATE 20/21
« Odgovor #29 poslato: 5. decembar 2020, 12:53:42 »
E ovako, sklopili smo nova navijanja ali ne možemo da pronađemo način kako da ih ubacimo u PES, mislim na Partizan i Zvezdu, ako neko zna kako se to radi zamolio bih ga da nam pomogne, pozdrav... :)