Autor Tema: PlayPes - Community  (Pročitano 2239 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
PlayPes - Community
« poslato: 15. septembar 2020, 08:08:38 »
Društvo, 

svesni smo da forum kao forum nije ono što je bio u doba Pesoholičara i kasnije Pes Serbia-e. PlayPes je nastao kao iskrena želja da se ova priča gura dalje i unapredi. Imamo nekoliko projekata koji će se nadam realizovati u skorije vreme. Neke od tih projekata smo najavljivali u nekim drugim temama. Danas i ovde šaljemo informaciju a ujedno i molbu za pomoć svih članova foruma. 

Šta mi to u stvari želimo?

Prva i osnovna želja jeste dobro zezanje iz kog će doći ona pozitivna energija koja nam svima daje motiv i želju za daljim radom. Verujemo da je to ono što je potrebno da se u ovo pogano vreme malo distanciramo od svih gluposti koji nas okružuju. Naša prethodna dva foruma smo činili svi mi, tu smo i dalje jer je ostala navika ali svakako nedostaju prozivke po temama za Zvezdu i Partizan, idiotski vicevi, klipovi itd. Svesni smo da to teško možemo da vratimo ali možemo da probamo. Forum trenutno vode i rade na njemu, momci koji su godinama bili admini ali su im ruke bile vezane zbog vlasnika bivših foruma. Sada imamo priliku da radimo onako kako mi mislimo da treba, bez da nas iko sputava. Tu tražimo pozitivnu energiju. 

Želimo da se vratimo na nivo kada smo bili rame uz rame sa svim stranim forumima, da imamo jaku edit sekciju, da imamo jake online lige, da imamo moderatore koji mogu da razviju teme. Potrebna je sveža krv i gde ćemo bolje vreme nego sad kada je izašao novi pes. 

Takođe apelujemo na sve da nam pomognu da podignemo priču na viši nivo. Molimo sve članove foruma da nas zaprate na sledećim stranicama: 

Twitch
Biće zanimljivih strimova, utakmica iz PSML Menadžer lige, Klasik lige, Turnira, utakmica 11 vs 11... takođe biće i strimova iz drugih igara poput NBA 2K, PGA Tour, F1, COD... nećemo se libiti da probamo sve što nam padne pod ruku :D

Twiter
Kao i na drugim društvenim mrežama i ovde smo aktivni. U narednom periodu više pažnje ćemo posvetiti aktuelnim ligama, prijavama, objavama, giveaway kampanjama. 

FB staranice koje mi radimo
PlayPes
Da ne trošimo previše reči, već je opisano i akcenat je kao i na tviteru. 
Kasandra, da li se slažeš?
I ovo je naše :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, chawic, pumba, vukasin98, nesa24 the end, lazanet, Mihael, Коста, pilojac85

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: PlayPes - Community
« Odgovor #1 poslato: 15. septembar 2020, 09:42:53 »
Miha je sve lepo napisao.
Generalno smo zadovoljni kako priča ide, što ne znači da smo se uljuljkali.
Miha tu vuče veliki teret, mi ostali u onoj sferi gde smo najbolji.

Ono gde definitivno fale ljudi, generalno u PES zajednici, je sam edit koji se sveo na ljude koji se time bave godinama i jako malo njih ima volje da radi, naviklo to da čeka sve na gotovo :)
Videćemo kako će 2022 ići kad pređe na Unreal engine, dobra stvar je što za Unreal već postoje alati.

Zajednica mora, tačnije ne mora ali bi bilo sjajno, da nas pogura malo, ligaši pogotovo, najaktivniji su, pa im koji like na društvenim mrežama ne znači previše, dok za zajednicu čine mnogo.

Nadam se da ću se i ja, ako ikad budem imao vremena, priključiti i online zajednici, ali sa ovim rasporedom-teško.
Bar za sada.

Večeras PES izlazi za PC, za PS4 nemam pojma, nemam konzolu :)
Uživajte!


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, vukasin98, nesa24 the end, lazanet

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Odg: PlayPes - Community
« Odgovor #2 poslato: 15. septembar 2020, 10:58:30 »
Idiotski vicevi?

Nemas ti osecaj za filling

All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: PlayPes - Community
« Odgovor #3 poslato: 15. septembar 2020, 16:22:04 »
Ja bih se samo nadovezao na prvi post. Mislim da je Instagram nalog zapostavljen u njemu, a činjenica je da je to možda i mreža koja je najpopularnija ovih dana. Tviter jeste ok, ne treba ga zapostavljati, ali daleko veća publika se može naći na Instagramu. Moje mišljenje barem, govorim iz iskustva koje smo imali na 2K Serbia nalozima.

Tviter nam je bio katastrofa, FB je standardno imao svoju publiku, a na Instagramu smo imali prvo, za nekih 2-3 meseca funkcionisanja (dok je trajala izrada ABA 2K17 peča) oko 300-400 ljudi. Posle je taj nalog obrisan i napravljen je novi koji je dosegao i do nekih 700 ljudi prošle godine u periodu kada sam reklamirao FIBA 2K19 peč. Meni je npr bio baš poseban gušt i kada nam se neko od igrača koji su se nalazili u samom peču, javljali u DM i komentare, lajkovali slike itd, a nije da ih nije bilo (od Kinseya i Millera, Ennisa pa nadalje). Tako da, ako jedan peč ili ajde tim koji se bavi izradom pečeva može da privuče toliko ljudi, svakako može i forum(ske aktivnosti) ako se osmisli neki fini koncept.

Eto to je neko moje mišljenje, pa može da se stavi eventualno na razmatranje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98, Mihael, lazanet, Darcoolio, Коста, Mihajlodc, kruskomanijak

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PlayPes - Community
« Odgovor #4 poslato: 16. septembar 2020, 13:40:04 »
Ja bih se samo nadovezao na prvi post. Mislim da je Instagram nalog zapostavljen u njemu, a činjenica je da je to možda i mreža koja je najpopularnija ovih dana. Tviter jeste ok, ne treba ga zapostavljati, ali daleko veća publika se može naći na Instagramu. Moje mišljenje barem, govorim iz iskustva koje smo imali na 2K Serbia nalozima.

Tviter nam je bio katastrofa, FB je standardno imao svoju publiku, a na Instagramu smo imali prvo, za nekih 2-3 meseca funkcionisanja (dok je trajala izrada ABA 2K17 peča) oko 300-400 ljudi. Posle je taj nalog obrisan i napravljen je novi koji je dosegao i do nekih 700 ljudi prošle godine u periodu kada sam reklamirao FIBA 2K19 peč. Meni je npr bio baš poseban gušt i kada nam se neko od igrača koji su se nalazili u samom peču, javljali u DM i komentare, lajkovali slike itd, a nije da ih nije bilo (od Kinseya i Millera, Ennisa pa nadalje). Tako da, ako jedan peč ili ajde tim koji se bavi izradom pečeva može da privuče toliko ljudi, svakako može i forum(ske aktivnosti) ako se osmisli neki fini koncept.

Eto to je neko moje mišljenje, pa može da se stavi eventualno na razmatranje.
⠀Slažem se. Pričah i sa Darkom malopre. Generalno mi smo počeli prošle godine i zadovoljni smo gde smo nakon tih godinu dana. Ono što mi želimo jeste da zajedno rastemo ali da bi rasli nama je potrebna sveža krv uz nas matore konje da im pomognemo. Generalno više nemamo izgovora da nas neko sputava, da nemamo ključeve foruma itd. Imamo sve, naše je pa bi onda trebali to da iskoristimo. 

Svako ko ima iskrenu želju da pomogne, dobrodošao je kao i svaki predlog. Ako neko ima vremena, želeo bi da proba, što da ne. Mogli bi da otvorimo par konkursa, predočimo svim kandidatima šta jurimo i gde vidimo sebe za 6 meseci ili godinu dana. Da probudimo želju u ljudima da rade na projektu sa nama a glavni cilj jeste da budemo prvi u svemu :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, vukasin98, Darcoolio, lazanet