Autor Tema: Pomoć oko patcha  (Pročitano 7079 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ElBaba

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Pomoć oko patcha
« Odgovor #30 poslato: 6. jul 2020, 10:32:13 »
U redu, ove godine ću uraditi sa podlogom, a sledeće ću verovatno na čistom, tako da ću imati vremena i da uradim PLS.

Samo se fokusiraj na nase a ove strance uzmi iz stranih peceva samo napred.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19

Beli19

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Odg: Pomoć oko patcha
« Odgovor #31 poslato: 6. jul 2020, 13:38:18 »
У праву си брате, T99 је бруталан.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: Pomoć oko patcha
« Odgovor #32 poslato: 6. jul 2020, 13:49:59 »
Dobro je, ajde sad malo se smirite i pustite dečka da oduva, smisli: kako će, šta će i da li će, i napravi neki plan rada. Niko nije stručan kada treba neka konkretna pomoć, osim klasike da se promeni in-game pozicija igrača sa ST na CF (jer to je jako bitan detalj za sam peč) ali zato ovde 30 odgovora u temi saveti, sugestije, želje i pozdravi..

Mogla bi i tema pod katanac, pa ako ili kada smisli da se radi peč, može se otvoriti nova, pa nek se prijavi ko hoće da pomogne. A u međuvremenu, iskoristite vreme da što više toga naučite, da bi ste što više mogli i da pomognete.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pero_Jaksic, Stefkoni

Pero_Jaksic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: Pomoć oko patcha
« Odgovor #33 poslato: 13. oktobar 2020, 15:59:53 »
Pozdrav svima. Izvinjavam se zbog zakašnjenja oko patcha, ali doneo sam odluku. Zbog vremena, koje mi nije na raspolaganju, odlučio sam da bar za ovu sezonu ne uradim. Ja se stvarno izvinjavam svakome, ali i kad bih pokušao verujem da bi izašao približno decembar januar najranije. Želeo bih se izvinio svakome koji je pružao savete, podrške i tako dalje. To je to od mene. Ukoliko bude bio neki peč u najavi, pomoći ću koliko budem mogao. To je to od mene, i još jednom, izvinite stvarno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Beli19, lazarnikolic