Autor Tema: LEEDS UNITED  (Pročitano 8109 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: LEEDS UNITED
« Odgovor #15 poslato: 7. avgust 2020, 18:10:16 »
LEEDS BLIZU CILJA,MOGU LI IZDRŽATI?



Dobar dan svima, došli smo do osam zadnjih kola lige i vjerujem da smo više nego zasluženo na prvom mjestu u ligi.
Nevjerojatne smo partije pružali svima i sad imamo završnicu lige pred očima i čekamo je kao prvi u ligi.
Pedro je vrhunskoj formi vjerujem da će nas dovesti do našeg sna,a to jest naslov Premier lige.
Pedro je u borbi za najboljeg strijelca lige i najboljeg asistenta lige,to samo govori o tome koliko je važan našoj igri.
Uzdigao je se u formi kad nam je trebao i to pokazuje njegovu veličinu ,a pogotovo pokazuje kakvo oko ima Gustavo Novak kad ga je doveo u Dali Olma na početku sezone.
Pobijedili smo Arsenal i time smo samo potvrdili da smo ove sezone jako dobri i da nije slučajno bila pobjeda iz prvog dijela sezone.
Gustavo je počeo da priprema igrače za završnih osam kola. Vjerujemo da treba posebna priprema za kraj lige i igrači za sada dobro prihvaćaju sve nove ideje.
Bitno je da smo svi iza Gustava i njegovih ideja. Igrači su koncentrirani i prenose sve njegove ideje na teren i zbog toga mislim da ovaj tim može do kraja.






GUSTAVO NOVAK: ''Situacija je takva da imamo sve karte u našim rukama,
naravno nije sad sama završnica lige ali vjerujem da u sljedeći pet kola možemo riješiti pitanje prvaka.
Naravno Liverpool i City će imati što da kažu u vezi toga,ali to nije naš problem.
Pedro,Lobato i Arcas su naša napadačka snaga i kad njima dodate Olma onda smo sigurno zasluženo na vrhu lige.
Ostatak ekipe radi kao stroj i zbog toga imamo stabilnu obranu.
Napeti par kola je pred nama i vjerujem da smo dorasli izazovu.''



PEP GUARDIOLA: '' Nemamo laganu situaciju pred nama,zadnjih osam kola kasnimo sedam velikih bodova i biti će teško.
Mislim situacija nije bajna,ali smo u daleko boljoj situaciji nego prije pet kola.
Vjerujem da igrači mogu biti prvaci i na nama je da stavimo pritisak na Leeds.''





JURGEN KLOPP: '' I najbolji griješe, pa tako i mi. Imali smo priliku stići Leeds i 
nismo je iskoristili nego smo prosuli bodove.
City je za to vrijeme pokazao kakav su klub i odmah su se vratili u borbu za naslov.
Mi očito volimo komplicirane završnice ,pa tako će i ova završnica biti napeta.
Gustavo je pokazao veliko znanje i biti će nam teško uzeti naslov ove sezone jer moramo čekati da kiksaju opet.
Tri kluba se boe za naslov i više nemamo pravo na grešku.''
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: LEEDS UNITED
« Odgovor #16 poslato: 9. avgust 2020, 18:30:08 »
BIJELI SU NA SEDMOM NEBU,LEEDS UNITED PRVAK!





Dobar dan svima, savršena sezona od nevjerojatnog tima. 
Dečki su isporučili sezonu bez poraza i pokazali svima da su bili najbolji tim ove godine.
Tri utakmice prije kraja smo osigurali naslovi ali nismo stali tu nego smo igrali profesionalno do kraja.
U zadnjem kolu smo pobijedili Manchester City i to nam je bio šećer na kraju.
Nažalost po Pedra nije osvojio nagradu za najboljeg strijelca jer je Aguero pokazao svoju veličinu sa 28 golova u 38 utakmica.
Pedro je bio fantastičan zato je bio u timu sezone u napadu sa Aguerom. Dao je 20 golova ove sezone i to je nevjerojatno.
Dani Olmo naš kreator igre je također bio u timu godine i sasvim zasluženo. Za dlaku je izgubio nagradu za asistenta lige koju je pokupio naš Pedro.
Lucas Lima je toliko puta probio bok da je postao najbolje krilo lige.
Najveće iznenađenje bio je Heittich, Naš mladi DMF bio je također u timu godine. Vjerojatno ga nećemo moći zadržati u našem timu jer sam siguran da su svi veliki timovi bacili oko na njega.
96 bodova u jednoj sezoni nije malo, ni ja ni Gustavo još nismo svjesni što smo postigli ove sezone.

 





GUSTAVO NOVAK:'' Teško je jednom riječi opisati ovu sezonu, 
ne znam kako bih se zahvalio ovim dečkima na godini iz snova.
Dvije godine ustvari za redom dižu naslove u dvije različite lige.
Čestitam Pedru,Olmu,Limi i Heittichu na nagradi da budu u timu godine.
Pedru također za asistenta lige.
Liverpool i Manchester City su se borili do sam kraja i završili su na 84 boda,
to samo govori koliko  smo imali težak posao ove sezone.
Nažalost Slaven Bilić nije imao sreće kao ja ove sezone i ispao je iz lige.
Nadam se da će vratiti iduće sezone.
Izborili smo ligu prvaka i to je opet nešto novo za nas. ''





JURGEN KLOPP: ''Čestitam Gustavu i njegovoj ekipi na savršenoj sezoni, 
nisu nam dali prostora u borbi za naslov. Imali smo grešaka i na tome ćemo raditi iduće sezone.
Uzeli smo drugo mjesto u ligi i to nam daje dobre temelje za iduću godinu.
Igramo ligu prva iz grupne faze što je također dobro.''



PEP GUARDIOLA: ''Čestitam Leeds Unitedu na naslovu,bili su nažalost nedostižan cilj ove godine.
Također čestitam Agueru na nagradi za najboljeg strijelca lige,
svi znamo kakva je klasa i zasluženo je uzeo nagradu.
Loša sezona za nas i nismo sretni sa konačnim poretkom.
I zadnjem kolu smo izgubili i drugo mjesto u ligi i to je nedopustivo.
Imamo mjesta za napredak,vlasnik vjeruje i dalje u mene i moj tim,
također i ja vjerujem da možemo još toga pružiti za ove dečke.
Nova godina i nova prilika,idemo jače nego ove. ''










DANI OLMO: '' Nevjerojatna sezona i hvala treneru što je vjerovao u mene kroz cijelu sezonu.
Svi smo jako zahvalni što nam je Gustavo ukazao toliko povjerenje i 
motivirao nas je od prvog do zadnjeg kola da možemo biti najbolji.
Uzeli smo naslov tri kola prije kraja i trener nam je rekao da se opustimo jer smo zaslužili.
Svi smo se igrači dogovorili da ćemo za njega odraditi posao da ostanemo ne poraženi kroz cijelu sezonu.
Sreća po nas uspjeli smo da to uradimo i da mu se odužimo. ''
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_