Autor Tema: Službeni rezultati/Produžeci 📅  (Pročitano 78204 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

SuKi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 521
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #720 poslato: 15. mart 2023, 00:49:36 »
Odobrenje za igranje polufinalnih utakmica connection cupa, vec smo odigrali sve utakmice
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2069
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #721 poslato: 15. mart 2023, 20:00:15 »
Odobrenje za igranje polufinalnih utakmica connection cupa, vec smo odigrali sve utakmice

Odobrava se igranje utakmica 1/2 finala WPLO Connection Cup-a.
Rok za 1/2 finale:  15.03.2023. (20:00h) - 20.03.2023. (23:59h)
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

Čunga$$$

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 128
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #722 poslato: 17. mart 2023, 21:12:15 »
Odobrenje za finale Connection kupa cunami22 vs popara
Never give up !!!
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2069
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #723 poslato: 19. mart 2023, 15:04:50 »
Odobrenje za finale Connection kupa cunami22 vs popara

Odobrava se igranje Finala WPLO Connection Cup-a.
Rok za Finale:  19.03.2023. (15:00h) - 22.03.2023. (23:59h)
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

SuKi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 521
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #724 poslato: 10. april 2023, 01:12:20 »
Finale 2v2 Cup

Real Madrid(Bole&Pelemasca) vs Liverpool(Kozlee&SuKi)

Odigrali smo dvije utakmice, 2-0 u korist Liverpoola, nismo se uspjeli naci za zavrsetak, protivnik u prethodna dva dana se nije pojavio, nije bilo moguce odigrati, jednu noc smo odigrali dvije utakmice, ali je bilo prilicno kasno pa smo ostavili nastavak za drugi dan, al nije se desilo

 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2069
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #725 poslato: 13. april 2023, 23:15:08 »
Finale 2v2 Cup

Real Madrid(Bole&Pelemasca) vs Liverpool(Kozlee&SuKi)

Odigrali smo dvije utakmice, 2-0 u korist Liverpoola, nismo se uspjeli naci za zavrsetak, protivnik u prethodna dva dana se nije pojavio, nije bilo moguce odigrati, jednu noc smo odigrali dvije utakmice, ali je bilo prilicno kasno pa smo ostavili nastavak za drugi dan, al nije se desilo



Dodeljuje se službena pobeda (1:0) u korist igrača Suki & Kozle.
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

damirtm

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 441
    • Pogledaj profil
    • http://www.balkansc.com
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #726 poslato: 30. april 2023, 23:55:28 »
Tekme vs pele 


MIRZA RASCIC MANIJAK DO KRAJA ! 16.04.2015.
 

JoeVlad78

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1716
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #727 poslato: 1. maj 2023, 00:10:27 »
Nismo uspeli da se nađemo... Šteta...

Marjan  vs  JoeVlad

Ligo....  Eve me....:drool:
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2069
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #728 poslato: 1. maj 2023, 04:20:26 »

Zbog praznika se odobrava produžetak za
sve utakmice WPLO Connection Cup-a do:
02.05.2023. (23:59h)
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pelemasca

damirtm

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 441
    • Pogledaj profil
    • http://www.balkansc.com
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #729 poslato: 4. maj 2023, 22:13:56 »
Moze li produzetak utakmice sa marjanom, nisam ova dva dana kuci, sutra tek u ponoc dolazim

MIRZA RASCIC MANIJAK DO KRAJA ! 16.04.2015.
 

Popara

  • Regular
  • **
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #730 poslato: 6. maj 2023, 07:12:51 »
Inter (Popara) - Roma (Suke) 3-1
Suke se naljutio zato što je gubio sa 3-1 na poluvremenu i uradio alt f4 na poluvremenu. Nit je snimio lag, niti se ijednom žalio do poluvremena na igrivost. Iznervirao se zbog gola u 45 minuti za 3-1 koji je dao Correa nakon solo prodora i ulaska u 16m koji je zavrsio udarcem sa 7m. A tom golu je prethodio njegov start s leđa na Lukakua koji je isao sam na gka i dobio je žuti za taj start. Još se podsmijava i kaze autostart jer sam ja imao dva autoslidea na centru u toku utakmice.
U prošlom konekcija kupu je isto bio ljut jer je dobio golove iz prekida pa sam ga izbacio.
Nudio sam mu da igramo obje tekme ponovno istu noć, nije htio jer kaze da je loša konekcija. A prije ove tekme na 15 min smo igrali drugo poluvrijeme od prvog meča na moj host i sve je bilo odlično kako je i sam rekao.A u tekmi gdje je bio lag na njegov host sam mu ja prijavljivao dva puta u 7oj minuti , i u 12oj minuti i onda je na kraju i pukla veza u 35 minuti.


 

 

SuKi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 521
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #731 poslato: 6. maj 2023, 11:07:36 »
Inter (Popara) - Roma (Suke) 3-1
Suke se naljutio zato što je gubio sa 3-1 na poluvremenu i uradio alt f4 na poluvremenu. Nit je snimio lag, niti se ijednom žalio do poluvremena na igrivost. Iznervirao se zbog gola u 45 minuti za 3-1 koji je dao Correa nakon solo prodora i ulaska u 16m koji je zavrsio udarcem sa 7m. A tom golu je prethodio njegov start s leđa na Lukakua koji je isao sam na gka i dobio je žuti za taj start. Još se podsmijava i kaze autostart jer sam ja imao dva autoslidea na centru u toku utakmice.
U prošlom konekcija kupu je isto bio ljut jer je dobio golove iz prekida pa sam ga izbacio.
Nudio sam mu da igramo obje tekme ponovno istu noć, nije htio jer kaze da je loša konekcija. A prije ove tekme na 15 min smo igrali drugo poluvrijeme od prvog meča na moj host i sve je bilo odlično kako je i sam rekao.A u tekmi gdje je bio lag na njegov host sam mu ja prijavljivao dva puta u 7oj minuti , i u 12oj minuti i onda je na kraju i pukla veza u 35 minuti.





Treba pokazati malo respecta prema ligasima kao prvo, drugo krljao sam te sa ledja jer sam ispao zbog laga, ja ovu ligu igram godinama i nikad se nije desilo to sto ti navodis, 
Obzirom da je friendly cup htio sam da odigram do kraja iako je bilo laga, medjutim kada si ti odlucio da srljas svaki napad u peterac, ja nisam mogo to da ispratim zbog uslova igre, lijepo sam ti rekao zbog cega izlazim, nije alt f4, nego sam ti se javio, napisao i izasao, 
Ponudio jesi da igramo opet utakmice, al sto da igramo tu istu noc utakmice kad je 10min pre toga bio neigrav lag, gdje je logika? 
Nakon toga odbijas da igras, medjutim ja sam rekao da, ako se ne uspemo opet uganjat da odigramo, da ti predajem utakmice i stojim iza toga, nisam snimio lag jer je bio friendly cup,u zvanicnim utakmica ce biti drugacije

A i sam si napisao da je pucala veza na prvoj utakmici, cak tri puta, i vjerovatno svaki put je bilo do tebe, ali nebitno hajde, uzivaj i sretno dalje
 

Popara

  • Regular
  • **
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #732 poslato: 6. maj 2023, 14:39:24 »
Toliko je bilo neigrivo da je bilo 2-1 do 45min. A nisi ti uklizao zbog laga nego zbog moja dva autoslidea na centru igrališta gdje sam ti odma pisao da je autostart. 
A prije tog poluvremena smo igrali ovo poluvrijeme gdje je završilo 1-0 i omjer udaraca i šansi skoro isti.
Znači jedna tekma u 23:20 odlična veza, tekma poslije te javljas na poluvremenu da je konekcija smeće i kad sam ti rekao da igramo ponovo ti nećeš jer konekcija ne valja. 

Kakvo sam ja nepoštivanje pokazao prema tebi kao ligašu?
Ti nijednom nisi rekao da imas lag do poluvremena, tek na poluvremenu kažeš da nećeš da igraš zbog laga. 
 I sam si igrao stil igre gdje si Zaniola silio do iznemoglosti i forsirao, nisam ti kukao na to kao ti u prošlom kupu za moje centaršuteve.

Prvo si predao utakmicu i prolaz i izašao da bi nakon toga htio da igraš neki drugi put jer tu noć si se iznervirao na što sam ti ja rekao da ćemo se teško uganjat jer je bio još jedan dan roka za odigravanje utakmica. 
Pisao si mi sinoć da igramo posle ponoći kad sam ja već bio u krevetu jer sam imao obaveza rano jutros. 

A nisi uopšte ništa snimio kao dokaz laga. Dovoljno ti je bilo 5 sekundi da snimiš a uostalom ako si imao lag u prvom poluvremenu onda bi na tvoj host drugo poluvrijeme meni bilo isto.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SuKi

TiX.Sparrow

  • Regular
  • **
  • Poruke: 71
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #733 poslato: 6. maj 2023, 23:15:22 »


WPLO CT 9,

probali smo sa Pelemascu da odigramu, nismo uspeli da se dogovorimo. Neznam sta ce te odlucite, pozdrav
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2069
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #734 poslato: 6. maj 2023, 23:22:47 »
Moze li produzetak utakmice sa marjanom, nisam ova dva dana kuci, sutra tek u ponoc dolazim

Obzirom da nema produžetaka u nokaut fazi WPLO Connection Cup-a,
dodeljuje se službeni rezultat u korist Marjan (JUVENTUS).
.
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©