Autor Tema: Službeni rezultati/Produžeci 📅  (Pročitano 76086 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #735 poslato: 6. maj 2023, 23:27:12 »
Inter (Popara) - Roma (Suke) 3-1
Suke se naljutio zato što je gubio sa 3-1 na poluvremenu i uradio alt f4 na poluvremenu. Nit je snimio lag, niti se ijednom žalio do poluvremena na igrivost. Iznervirao se zbog gola u 45 minuti za 3-1 koji je dao Correa nakon solo prodora i ulaska u 16m koji je zavrsio udarcem sa 7m. A tom golu je prethodio njegov start s leđa na Lukakua koji je isao sam na gka i dobio je žuti za taj start. Još se podsmijava i kaze autostart jer sam ja imao dva autoslidea na centru u toku utakmice.
U prošlom konekcija kupu je isto bio ljut jer je dobio golove iz prekida pa sam ga izbacio.
Nudio sam mu da igramo obje tekme ponovno istu noć, nije htio jer kaze da je loša konekcija. A prije ove tekme na 15 min smo igrali drugo poluvrijeme od prvog meča na moj host i sve je bilo odlično kako je i sam rekao.A u tekmi gdje je bio lag na njegov host sam mu ja prijavljivao dva puta u 7oj minuti , i u 12oj minuti i onda je na kraju i pukla veza u 35 minuti.





Treba pokazati malo respecta prema ligasima kao prvo, drugo krljao sam te sa ledja jer sam ispao zbog laga, ja ovu ligu igram godinama i nikad se nije desilo to sto ti navodis,
Obzirom da je friendly cup htio sam da odigram do kraja iako je bilo laga, medjutim kada si ti odlucio da srljas svaki napad u peterac, ja nisam mogo to da ispratim zbog uslova igre, lijepo sam ti rekao zbog cega izlazim, nije alt f4, nego sam ti se javio, napisao i izasao,
Ponudio jesi da igramo opet utakmice, al sto da igramo tu istu noc utakmice kad je 10min pre toga bio neigrav lag, gdje je logika?
Nakon toga odbijas da igras, medjutim ja sam rekao da, ako se ne uspemo opet uganjat da odigramo, da ti predajem utakmice i stojim iza toga, nisam snimio lag jer je bio friendly cup,u zvanicnim utakmica ce biti drugacije

A i sam si napisao da je pucala veza na prvoj utakmici, cak tri puta, i vjerovatno svaki put je bilo do tebe, ali nebitno hajde, uzivaj i sretno dalje

Toliko je bilo neigrivo da je bilo 2-1 do 45min. A nisi ti uklizao zbog laga nego zbog moja dva autoslidea na centru igrališta gdje sam ti odma pisao da je autostart.
A prije tog poluvremena smo igrali ovo poluvrijeme gdje je završilo 1-0 i omjer udaraca i šansi skoro isti.
Znači jedna tekma u 23:20 odlična veza, tekma poslije te javljas na poluvremenu da je konekcija smeće i kad sam ti rekao da igramo ponovo ti nećeš jer konekcija ne valja.

Kakvo sam ja nepoštivanje pokazao prema tebi kao ligašu?
Ti nijednom nisi rekao da imas lag do poluvremena, tek na poluvremenu kažeš da nećeš da igraš zbog laga.
 I sam si igrao stil igre gdje si Zaniola silio do iznemoglosti i forsirao, nisam ti kukao na to kao ti u prošlom kupu za moje centaršuteve.

Prvo si predao utakmicu i prolaz i izašao da bi nakon toga htio da igraš neki drugi put jer tu noć si se iznervirao na što sam ti ja rekao da ćemo se teško uganjat jer je bio još jedan dan roka za odigravanje utakmica.
Pisao si mi sinoć da igramo posle ponoći kad sam ja već bio u krevetu jer sam imao obaveza rano jutros.

A nisi uopšte ništa snimio kao dokaz laga. Dovoljno ti je bilo 5 sekundi da snimiš a uostalom ako si imao lag u prvom poluvremenu onda bi na tvoj host drugo poluvrijeme meni bilo isto.

Dodeljuje se službeni rezultat u korist Popara (INTER).
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #736 poslato: 6. maj 2023, 23:28:29 »


WPLO CT 9,

probali smo sa Pelemascu da odigramu, nismo uspeli da se dogovorimo. Neznam sta ce te odlucite, pozdrav

Obzirom da nema produžetaka u nokaut fazi WPLO Connection Cup-a,
dodeljuje se službeni rezultat u korist TiX.Sparrow (MILAN).
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pelemasca

Popara

  • Regular
  • **
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #737 poslato: 9. maj 2023, 06:44:43 »
1/2 finala. Inter!(Popara) - Milan (Tix) 
Nismo se uspjeli uganjat, ja sam bio tu 2 dana 7.8 i 8.8 i cimao tixa a on se javio samo jednom u 15h da je tu. Nije pisao ni koji mu termin odgovora nit išta. Posle toga sam ga ja čekao od 16:30 do kraja roka ali nazalost se nismo uspjeli uganjat. 

 

JoeVlad78

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #738 poslato: 9. maj 2023, 22:21:13 »
1/2 Finala : JoeVlad - Marjan

Izvinjavam se na neozbiljnosti, pre svega svojoj. Neplanirano su mi iskrsle obaveze koje sam morao da realizujem
u prethodnih par dana, konkretno učenje. Sutra radim test. Ako može produžetak do sutra.

Ligo....  Eve me....:drool:
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #739 poslato: 10. maj 2023, 23:42:35 »
1/2 finala. Inter!(Popara) - Milan (Tix)
Nismo se uspjeli uganjat, ja sam bio tu 2 dana 7.8 i 8.8 i cimao tixa a on se javio samo jednom u 15h da je tu. Nije pisao ni koji mu termin odgovora nit išta. Posle toga sam ga ja čekao od 16:30 do kraja roka ali nazalost se nismo uspjeli uganjat.



Obzirom da nema produžetaka u nokaut fazi WPLO Connection Cup-a,
dodeljuje se službeni rezultat u korist Popara (INTER).
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci
« Odgovor #740 poslato: 10. maj 2023, 23:45:01 »
1/2 Finala : JoeVlad - Marjan

Izvinjavam se na neozbiljnosti, pre svega svojoj. Neplanirano su mi iskrsle obaveze koje sam morao da realizujem
u prethodnih par dana, konkretno učenje. Sutra radim test. Ako može produžetak do sutra.


Obzirom da nema produžetaka u nokaut fazi WPLO Connection Cup-a,
dodeljuje se službeni rezultat u korist JoeVlad (MAN. CITY).
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

ivan-93

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #741 poslato: 29. maj 2023, 08:02:42 »
Grupa c , nacije

Engleska vs Ivory Coast treba produzetak..dogovarali se preko inboksa, jucer smo trebali igrat u podne ali popara se nije pojavio jer je bio vani dan ranije. Nemogu trenutno objavit ssove chata jer sam na mobu, mogu navecer kad dodjem s posla
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #742 poslato: 29. maj 2023, 20:55:32 »
Grupa c , nacije

Engleska vs Ivory Coast treba produzetak..dogovarali se preko inboksa, jucer smo trebali igrat u podne ali popara se nije pojavio jer je bio vani dan ranije. Nemogu trenutno objavit ssove chata jer sam na mobu, mogu navecer kad dodjem s posla

Odobrava se produžetak za sve nedodigrane utakmice WPLO Nations Cup-a najkasnije do: 30.05.2023. (23:59h).
Posle ovog roka neće biti dodatnih produžetaka.
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

LindelOff

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 204
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #743 poslato: 11. jun 2023, 21:48:40 »
Trenutno sam na godisnjem do 18.06 i stizem kuci tek u iducu nedjelju , pa molim za produzetak prva 4 kola.
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #744 poslato: 11. jun 2023, 21:51:20 »
Trenutno sam na godisnjem do 18.06 i stizem kuci tek u iducu nedjelju , pa molim za produzetak prva 4 kola.

Odobrava se produžetak za navedene utakmice WPLO League 1 najkasnije do: 25.06.2023. (23:59h).
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LindelOff

ivan-93

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #745 poslato: 11. jun 2023, 22:10:10 »
Idem na godisnji od 21.6.do 1.7. Pa ako bi mogao odigrat unaprijed sto vise mogu od tih 12 kola , pa objavljivat kako bude vrijeme ( ili poslat adminima pa da objave kad bude vrijeme )

A sto ne stignem da trazim onda produzetak nakon 2.7 koliko vidim da zavrsava rok za 9.do 12.kola 

( adminu je poslan dokaz za go u inboks)
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #746 poslato: 12. jun 2023, 02:25:21 »
Idem na godisnji od 21.6.do 1.7. Pa ako bi mogao odigrat unaprijed sto vise mogu od tih 12 kola , pa objavljivat kako bude vrijeme ( ili poslat adminima pa da objave kad bude vrijeme )

A sto ne stignem da trazim onda produzetak nakon 2.7 koliko vidim da zavrsava rok za 9.do 12.kola

( adminu je poslan dokaz za go u inboks)

Odobrava se odigravanje navedenih utakmica pre vremena:
01. - 12. kolo WPLO League 1.
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

Popara

  • Regular
  • **
  • Poruke: 69
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #747 poslato: 16. jun 2023, 07:57:48 »
Rok odigravanja 37.-40. kola: 14.08.2023. (00:01h) - 20.08.2023. (23:59h)
Rok odigravanja 41.-42. kola: 21.08.2023. (00:01h) - 27.08.2023. (23:59h) 

Ja idem na odmor otprilike od 18.08 do 03.09. Pa ako postoji mogućnost da odigram te tekme na vrijeme da kasnije ne bude problema. 
Hvala
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #748 poslato: 17. jun 2023, 21:04:02 »
Rok odigravanja 37.-40. kola: 14.08.2023. (00:01h) - 20.08.2023. (23:59h)
Rok odigravanja 41.-42. kola: 21.08.2023. (00:01h) - 27.08.2023. (23:59h)

Ja idem na odmor otprilike od 18.08 do 03.09. Pa ako postoji mogućnost da odigram te tekme na vrijeme da kasnije ne bude problema.
Hvala

Odobrava se odigravanje navedenih utakmica pre vremena:
37. - 42. kolo WPLO League 1.
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 

mr bean

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati/Produžeci 📅
« Odgovor #749 poslato: 18. jun 2023, 23:30:07 »
3 kolo vs Bobo ako moze produzetak nismo se uspeli naci