Anketa

Da li trofej WPLO Connection Cup treba da se računa u WPLO muzeju?

Da, WPLO Connection Cup spada u zvanična WPLO takmičenja
7 (63.6%)
Ne, WPLO Connection Cup je prijateljski kup
4 (36.4%)

Ukupno glasova: 11

Anketa završena: 31. avgust 2023, 23:21:13

Autor Tema: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno 📢  (Pročitano 23739 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ivan-93

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 48
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #135 poslato: 14. februar 2023, 11:23:17 »
Pozdrav ljudima dobre volje. Kojom brzinom ide liga? Moze li se stici prijavit za iducu sezonu i treba li aplikacija za stare clanove?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: mumyy, JoeVlad78

mumyy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #136 poslato: 14. februar 2023, 13:18:15 »
Pozdrav ljudima dobre volje. Kojom brzinom ide liga? Moze li se stici prijavit za iducu sezonu i treba li aplikacija za stare clanove?
Pozz druze liga je pred krajem,, treba aplikacija za igrace napravis i igras fr znas vec kako to ide,,, dred je tu pa njegovo je zadnje znas i sam😉 lp
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pelemasca, JoeVlad78

damirtm

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 441
    • Pogledaj profil
    • http://www.balkansc.com
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #137 poslato: 5. mart 2023, 09:37:14 »
Prijedlog da se uvede javno glasanje za najgol uz obrazlozenje zasto. Da dzaba ne postavljamo golove kad glasanje ide haman standardno uvijek. Moja dva gola su pregledana 2 do 3 puta a 18 ljudi glasalo 😁

MIRZA RASCIC MANIJAK DO KRAJA ! 16.04.2015.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JoeVlad78

JoeVlad78

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #138 poslato: 5. mart 2023, 13:44:24 »
Prijedlog da se uvede javno glasanje za najgol uz obrazlozenje zasto. Da dzaba ne postavljamo golove kad glasanje ide haman standardno uvijek. Moja dva gola su pregledana 2 do 3 puta a 18 ljudi glasalo 😁
Treba razmisliti o tome. Ja imam neki svoj sistem, tražim raznovrsnost i lepotu. Ako neko okači tri ista gola, šut izdaleka, to računam kao jedan gol. Ako neko postigne tri lepa gola, taj mi je odmah ispred svih koji su postigli samo dva lepa... Konkretno u ovom glasanju nisam mogao da se odlučim za jednog da glasam, pa sam glasao za trojicu. To gledam da izbegnem ali tako se sad zalomilo. A generalno može da se uvede javno glasanje, ali opet će ljudi, ako imaju potrebu da glasaju samo za jednog da napišu da glasaju za njega a da ne pogledaju druge golove... Ako neko neće da gleda, ne možeš ga naterati... Treba apelovati na ljude da budu pošteni i da stvarno pogledaju sve i glasaju po savesti... Ali to ne možeš iskontrolisati... Ako neko ima neki predlog kako da se to reši, slobodno neka napiše...
Ligo....  Eve me....:drool:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: crveni-vragovi

SuKi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 509
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #139 poslato: 6. mart 2023, 17:10:34 »
Predlozi:

1. Uvodjenje mogucnosti doplate igraca prilikom trejda, bar u vrednosti od 5mil koliko je dozvoljena razlika

2. Mogucnost trgovanja izmedju dva menadzera vise od 1 put, bar pozajmica i transfer, iz razloga sto mi stari ligasi imamo neke "solidne" igrace koji bi dobro dosli novajlijama koji tek igraju prvu sezonu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JoeVlad78, bobo15, Kozle, crveni-vragovi, Adza ツ

mumyy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 356
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #140 poslato: 8. mart 2023, 23:31:07 »
ako moze da mi neko od admina samo postavi u zvanicne trans mojim igracima koje sam kupio ugovore do kraja sezone 10 ja sam zurio pa sam to preskocio,,,ja se izvinjavam,,,
 

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #141 poslato: 9. mart 2023, 00:52:11 »
Ako moze neko od admina da mi postavi ugovor igracu Gulianu do sezone10   ,slucajno sam preskocio to  u zvanicne transfere.Hvala
 

Pelemasca

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3145
    • Pogledaj profil
    • https://www.youtube.com/channel/UCCsYBdrrqrOrZT227AIOWBg
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #142 poslato: 12. mart 2023, 21:36:55 »
dokle smo dosli do predloga za domace igrace,konkretno za moj tim tesko da mogu naci domace igrace a i ove sto imam samo mi prave guzvu,ja mislim da posle par sezona treba to pravilo prestati
nastavice se...... ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JoeVlad78, damirtm, Adza ツ

Kozle

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 292
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #143 poslato: 14. mart 2023, 12:09:11 »
Molio bi admine da mi isprave objavljeni transfer  umjesto Milnera postavio sam psd od drugog igrača 
Zahvaljujem.

 
 

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #144 poslato: 14. mart 2023, 17:37:37 »
Prijedlog da se uvede javno glasanje za najgol uz obrazlozenje zasto. Da dzaba ne postavljamo golove kad glasanje ide haman standardno uvijek. Moja dva gola su pregledana 2 do 3 puta a 18 ljudi glasalo 😁

Prijedlog da se uvede javno glasanje za najgol uz obrazlozenje zasto. Da dzaba ne postavljamo golove kad glasanje ide haman standardno uvijek. Moja dva gola su pregledana 2 do 3 puta a 18 ljudi glasalo 😁
Treba razmisliti o tome. Ja imam neki svoj sistem, tražim raznovrsnost i lepotu. Ako neko okači tri ista gola, šut izdaleka, to računam kao jedan gol. Ako neko postigne tri lepa gola, taj mi je odmah ispred svih koji su postigli samo dva lepa... Konkretno u ovom glasanju nisam mogao da se odlučim za jednog da glasam, pa sam glasao za trojicu. To gledam da izbegnem ali tako se sad zalomilo. A generalno može da se uvede javno glasanje, ali opet će ljudi, ako imaju potrebu da glasaju samo za jednog da napišu da glasaju za njega a da ne pogledaju druge golove... Ako neko neće da gleda, ne možeš ga naterati... Treba apelovati na ljude da budu pošteni i da stvarno pogledaju sve i glasaju po savesti... Ali to ne možeš iskontrolisati... Ako neko ima neki predlog kako da se to reši, slobodno neka napiše...

Svako glasanje u WPLO za bilo koju temu ili tačku, isto kao i prijave, će ostati anonimne.

Glasanje ostaje anonimno iz prostog razloga da ne bi bilo apelovanja na igrače za koga da glasaju,
kao i vršenja pritiska nakon glasanja tipa: zašto si za glasao za osobu/predlog A, a nisi za osobu/predog B itd.

WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: crveni-vragovi, JoeVlad78, Adza ツ

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #145 poslato: 14. mart 2023, 17:47:25 »
Predlozi:

1. Uvodjenje mogucnosti doplate igraca prilikom trejda, bar u vrednosti od 5mil koliko je dozvoljena razlika

2. Mogucnost trgovanja izmedju dva menadzera vise od 1 put, bar pozajmica i transfer, iz razloga sto mi stari ligasi imamo neke "solidne" igrace koji bi dobro dosli novajlijama koji tek igraju prvu sezonu

1. Odbija se predlog za uvođenje doplate.
Trenutno pravilo o trejdu je dovoljno fleksibilo jer dozvoljava razmenu igrača maksimalne razlike u vrednosti od 5.000.000€.
Uz to postoje 3 druge opcije za dovođenje igrača: pozajmice, transferi, aukcije.


2. Odbija se predlog o trgovini između menadžera više od 1 put u sezoni.
Ovaj predlog se odbija jer će su suprotnom doći do zloupotrebljavanja ovog pravila.
WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: crveni-vragovi, JoeVlad78

WPLO Admin

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2018
    • Pogledaj profil
    • WPLO
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #146 poslato: 14. mart 2023, 18:01:52 »
dokle smo dosli do predloga za domace igrace,konkretno za moj tim tesko da mogu naci domace igrace a i ove sto imam samo mi prave guzvu,ja mislim da posle par sezona treba to pravilo prestati

Predlog se odbija kao neosnovan.

Od prve sezone WPLO lige bilo je diskusije da broj domaćih igrača treba da bude 7,
ali smo to pravilo preformulisali i složili se da taj broj bude 5.

Maximalan broj igrača u ekipi iznosi 26, što znači da je dozvoljeno imati 21 stranca u roosteru.
Veliki broj aukcija omogućava kvalitetne pikove igrača svih nacionalnosti, a pored toga postoje opcije za transfere i pozajmice.
Smatramo da svako može pronaći 5 kvalitetnih domaćih igrača i da bi bilo nerealno da imamo klubove u kojima ne igra ni jedan domaći igrač.

WORLDWIDE PRO LEAGUE ONLINE ©
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: crveni-vragovi, JoeVlad78

bobo15

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 183
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #147 poslato: 17. mart 2023, 19:50:13 »
Evo da i ja pokušam pomoći onima koji imaju probelma sa portovima. Kod mene radi.

Skinite program portmapper2.1.1 sa ovog linka https://www.mediafire.com/file/k1g1um42oljnday/portmapper-2.2.1_%25281%2529.jar/file i pokušajte ga otvoriti, ukoliko vam izbaci grešku i ne možete otvoriti potrebno je da skinete javu. Ovaj program ne radi sa svakom verzijom jave, kod mene je Java JDK 11.0.2 (64-bit), za nju znam da radi. Link za skidanje jave  https://www.filehorse.com/download-java-development-kit-64/38364/download/ . Kada skinete i instalirate javu moći ćete da otvorite portmaper.

Korak 1

kliknite na konekt, ukoliko se povežete trebate preskočiti korak 2

Korak 2


Ukoliko se ne povežete kliknite na PortMapper Settings... i u prozoru koji vam se otvori probajte svaku biblioteku (libary) zavisi od rutera do rotera koja će vama odgovarati.

Korak 3


Kliknite na pes6 pa zatim na USE


Na slici u kvadratiću vidite da je dodano 19 novih portova, ostaje vam samo da minimizarate program.

Ako želite da provjerite jesu li vaši portovi otključani, skinite PortForward networdk utilities (link: https://portforward.com/software/download-instructions/network-utilities/ )
Instalirajte i otvorite zatim idite u donjem lijevo ćošku na trial.



zatim na port ceker



Odaberete broj porta i protokol (TCP/UDP) i vidite na rezultatu da li je vaš port otvoren ili ne.

Ako vam bude pisalo da je zatvoren isključite vaš antivirus, kod mene ne radi dok ne isključim antivirus.

Ukoliko ste sve uspješno odradili kada uđete u igricu i idete na online trebalo bi ovako brzo da uđe.
NAPOMENA: Portmapper morate otvoriti posle svakog restartovanja i kliknuti na connect izabrati portove i kliknuti use. to je nekih 10sekundi, nemojte da vam je teško.
« Poslednja izmena: 17. mart 2023, 19:53:16 od strane bobo15 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kozle, tosic, Adza ツ, JoeVlad78

MaRJaN963

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 158
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #148 poslato: 18. mart 2023, 11:41:23 »
Molim admin tim da u predstojećim novim transferima za sezonu 9 ubace igrača Ibarbo kojeg sam kupio jos prosle sezone,ali je izgleda bio propust pa ga nisam imao uopste tokom sezone. U exelu kluba stoji u transferima nije ubačen.
 

RIKII

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Odg: WPLO Pitanja/Predlozi/Razno
« Odgovor #149 poslato: 20. mart 2023, 20:51:05 »
Pozdrav momci evo neka resenja za pes6 kome secka i zastaje https://www.mediafire.com/file/z15199csx88skfe/seckanje+2.rar/file

samo ekstraktujete i ubacite gde vam je pes instaliran..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Adza ツ