Autor Tema: RTS 1 HD, SPORTKLUB  (Pročitano 4026 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbijadotokija

  • Regular
  • **
  • Poruke: 75
    • Pogledaj profil
RTS 1 HD, SPORTKLUB
« poslato: 4. februar 2019, 22:51:09 »










Ubacio sam za svoj gust SK1, SK2, SK3 u scoreboard premier lige kao i RTS HD 1 u scoreboard lige sampiona i evropa lige. Nekako mi ovo doprinosi realizmu posto fudbal pratim na ta dva kanala. Pa rekoh da podelim sa onima koje ovo zanima.

Scoreboardove nisam pravio i to su scoreboardovi koji dolaze us evoswitcher-om 3.0.ujedno je i ovo sve za evoswitcher.

Uzivo za RTS logo sam crtao pa mozda odstupa malo od realnosti ali mislim da je ok. Nisam ni siguran da li je uzivo vise crvene boje ucinilo mi se da sam jednom video da je tirkizno zeleno ali svugde na netu sam nailazio na crveno uzivo tako da sam ga tako napravio.

Na sledecem linku je verzija za sider, ukoliko neko zeli CPK neka ga spakuje sa crifilesystem.
https://www46.zippyshare.com/v/ZwybeXek/file.html

pass- emaremare

Sto se tice koriscenja sva 3 SK za master ligu i exhibition mora se u EvoScoreboard.lua ubaciti sledeci deo umesto onoga sto vec stoji za Premier Ligu. Mora na oba mesta i gde je za master ligu i za exhibition match.

Spoiler
           if rdm == 1 or rdm == 3 then
               EvoScoreboard = "Premier League\\SK 1"
            elseif rdm == 2 then
               EvoScoreboard = "Premier League\\SK 2"
            elseif rdm == 4 then
               EvoScoreboard = "Premier League\\SK 3"
           end


Scoreboardovi od evoswitcher-a se nalaze na sledecoj lokaciji  Pro Evolution Soccer 2019\modules\EvoSwitcher\EvoScoreboard\

Ako zelite da koristite samo 1 scoreboard ubacite onda samo u premier league folder sadrzaj iz jednog od SK foldera. To su folderi common i movie, ali pre toga 2 foldera koja su se vec tu nalazila obrisite.

Isto ovo vazi i za Ligu Sampiona i za Ligu Evrope. Samo umesto postojecih TV stanica udjite i obrisite common i movie folder i presnimite sa ovim koje ste skinuli. Kako za Ligu Sampiona ima 2 foldera (2 TV stanice) onda cete to uraditi 2 puta a za ligu evrope 4 puta.

Ko nema evoswicther onda ionako koristi samo 1 scoreboard pa je najlakse da se sa crifilesystem spakuje CPK i sa dpfilelist generatorom doda u listu.

Naravno sve backupujte sto menjate da ne bude posle....

Ovo je sve sto sam odradio i ne nameravam vise nista da radim posto dnevno imam pola sata za PES.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bojanredstar, МилошЦЗБГ, real022, VajgadonnaDalabonna, plicamnasliki

Omina Tricko

  • Edit tim
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: RTS 1 HD, SPORTKLUB
« Odgovor #1 poslato: 8. mart 2019, 10:38:16 »
Premier Liga jel od Ceska koristen sb?