Autor Tema: Vaš Master League tim  (Pročitano 6002 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Vaš Master League tim
« poslato: 21. septembar 2017, 10:49:11 »
Podelite sa svima vaš master liga tim, kako vam ide i koja ste sezona?


Ja sam trenutno prva sezona, krenuo sam sa Milanom, ispao na početku sezone iz kvalifikacija za LŠ pa sad igram Ligu Uefa, inače prošao u knok aut fazu.
Trudim se da igram prvenstveno sa Milanovim igračima, cilj mi je da dovedem Belotija, Sergeja Milinkovića Savića i Marijana Dijaza, a ko za baksuz neće da dođu ali ne odustajem. Trenutno sam 4 na tabeli, iza Intera, Napolija i Juventusa.

Igram na full manual postavkama, top player. Morao sam da menjam "team instructions" za napad i odbranu da bi podigao team spirit sa nekih 60(zato i ispao iz LŠ) na 80, tako da još ne igram sa svojom taktikom koju inače koristim. Ederson i André Gomes su mi na pozajmici, ostale sam kupio, a otarasio sam se levatora iz Milana i onih starijih igrača.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pecanac82, donatelo3, Milos2806

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26482
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #1 poslato: 21. septembar 2017, 10:52:17 »
Ne krećem dok ne izađe kršten peč sa svim ligama i pravim imenima u reprezentaciji :)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pecanac82

bojanredstar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1257
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #2 poslato: 25. septembar 2017, 19:07:30 »
Док не изађу фул печеви моја препорука је да играте мастер лигу са бразилским клубовима, има око 7 стадиона и рекламе, доживљај је потпун.
Иначе кренуо сам МЛ са тежим поставкама (сад можете бирати пре почетка да ли да вам буде строжији критеријум, нпр. лакше добијете отказ ако не испуните услове).
На суперстар тежини узео сам Васко де Гаму, ем мало новца за трансфере ем са слабим тимом (играчи испод 70-75) јако тешко играти, на крају сезоне добио отказ, након тога улетим у Флуминенсе исто лош тим и на полусезони добијем отказ :)
Након тога Крузеиро ми понуди уговор до краја сезоне, не испошутјем циљ али пошто сам кратко био продуже ми уговор и за нову сезону добијем пристојан новац и како сам се решио левата и довео мало брже и јаче играче одмах друга прича, сад власник има поверење у мене ;)
Са слабим тимом игра је баш тешка, мало чак иритира јер ти тим типа Понте Прете децу прави, играју као Реал, али кад се скоцка тим онда је права прича.
Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам кажем!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pecanac82, МилошЦЗБГ, donatelo3, Milos2806

Milos2806

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #3 poslato: 20. oktobar 2017, 17:41:29 »
Ne bi bilo loše da malo oživi ova tema, meni je Master liga najzanimljiviji segment PES-a, verujem da je i mnogima ovde :) Ja još nisam počeo, čekam kompletan Smoke patch (sa Bundesligom i mnoštvom ostalih klubova, uključujući i naše) pa da skinem i zaletim se :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

MilanCv

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 204
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #4 poslato: 20. oktobar 2017, 17:45:13 »
Citat: Milos2806;1480585
Ne bi bilo loše da malo oživi ova tema, meni je Master liga najzanimljiviji segment PES-a, verujem da je i mnogima ovde :) Ja još nisam počeo, čekam kompletan Smoke patch (sa Bundesligom i mnoštvom ostalih klubova, uključujući i naše) pa da skinem i zaletim se :D

I stadione. :D
Na salašu ima jedna baba,
njen je unuk najveća baraba.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Rabona7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #5 poslato: 11. maj 2018, 00:06:50 »
Igram sa Ajax Amsterdamom. Doveo sam Rubena Nevesa, Hojberga, Iturbea, Simeonea. Prodao sam Neresa u Veronu, i Dolberga u Romu za 23m. Morao sam. Prosao sam grupu LS kao drugi, iza Totenhema. Isto bodova kao Monako, ali bolji smo u medjusobnim bili. U prvenstvu sam 7 i jurim LE ili kvalifikacije LS. Igram na Top Player
. Ps4 je u pitanju
 

Rio Ferdinand

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 327
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #6 poslato: 11. maj 2018, 12:55:40 »
U prvoj sezoni sam vodio Lacio, završio sam kao peti i osvojio LE. Onda me je pozvao Milan, pa sam prešao tamo, u prvoj sezoni bio treći i osvojio LE. Sad sam u drugoj sezoni, trenutno sam prvi u grupi u LŠ posle dva kola i drugi u prvenstvu. Igram na Superstar.

[ATTACH=CONFIG]30679[/ATTACH]
 

Rabona7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #7 poslato: 11. maj 2018, 19:31:12 »
Nikad ne bih napravio transfer. Svakako na pocetku mozes odabrati tim koji 'oces. To je moje misljenje . Od pocetka ove igrice uvjek mi je ML bio najzanimljiviji . Pozdrav i GL&HF sa ML :)
Edit
Sad vidjeh da je neko dobio otkaz kao trener. Ako ga dobijem grebo sam im sve :001_tt2:
 

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #8 poslato: 12. maj 2018, 01:38:47 »
Igram sa Parmom u drugoj italijanskoj, ****m ti igru i ko je izmisli, sjebali su masu stvari. Golmani mi brane sa 5 metara i to nekolko pokusaja, pa nema smisla. Ubise u pojam stvarno. Hoce vlasnik da me uroka hahahah
Frosinone igra ko barselona, hirurski precizni pasovi, petom duge lopte....a da ne pričam da komp svaki moj pokret predvidi...
« Poslednja izmena: 12. maj 2018, 02:00:28 od strane anatom »
 

Lemmy 89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Vaš Master League tim
« Odgovor #9 poslato: 7. jun 2018, 19:58:29 »
https://www.youtube.com/channel/UCcSr8HQbMz0fN4I7bvgW-gg?view_as=subscriber    Ovo je link mog kanala gde sam odigrao par utakmica u Master ligi igrajuci sa Liverpoolom trudio sam se da doprinesem sto bolje komentarisanje nazalost nisam u mogucnosti snimati facecam,posle par meseci evo sada sam odlucio da nastavim istu master ligu imam je sacuvanu na svojoj konzoli,pa sam mislio da vidim koliko bi ljudi bilo voljno da zapocnem nove klipove naravno da uzmemo u obzir da pogledate par starih klipova,ako bi se svidelo vama onda bi mogli ocekivati svakog dana po jedan klip sa master ligom,ocekujem vase komentare. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Red Devil_20