Autor Tema: [S2] GENOA CFC - masuta  (Pročitano 2063 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

football-freak

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1716
  • Prkos moćnome, zaštita slabome!
    • Pogledaj profil
[S2] GENOA CFC - masuta
« poslato: 30. januar 2018, 16:24:38 »
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #1 poslato: 1. februar 2018, 23:15:21 »
2 kolo

Benevento (djiraja) 1 : 0 (masuta) Genoa

strelci:Belotti
asist:  Imobbile

bez kartona




Los pocetak klasik sezone za nas tim i ako nismo lose igrali.Jedan izjednacen mec u kojem je moglo biti svasta,ali ovog puta Djiraja uz malo srece dolazi do 3 boda.Ocajna igra Edina Dzeka koji je ujedno i tragicar ovog meca.GG Djiraja ,odlican mec,srecno dalje :)
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #2 poslato: 2. februar 2018, 17:31:43 »
3 kolo

Genoa (masuta) ----3 : 1-----(sale3) Watford

strelci: Dzeko 3 gola---------  M.Gomez
asist:Iborra,Talisca ----------- P.Dybala
bez kartona



Odlican mec mojih momaka a pogotovo igra Edina Dzeka na koga je kritika uticala jer je u proslom mecu bio tragicar utakmice.Zato je u ovom mecu nadoknadio sve i zasluzeno je igrac utakmice u ovom susretu.Sale je igrao veoma dobro ali mislim da je jaca ekipa,mislim naravno na jacinu mog tima,ne na moju igru,odlucila u ovom mecu.Velika tri boda za nas.GG Sale Srecno dalje :)
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #3 poslato: 8. februar 2018, 21:23:54 »
1 kolo

------------Genoa (masuta)------ 3 : 2 ------ (marko) Swansey-------------

strelci: Dzeko 2 gola,Zielinski-------------- Digne,Malcom
asist.   Mesi,Ronaldo    ---------------------  Strotman,Sanchez
bez kartona



gg Marko Srecno dalje :)
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #4 poslato: 10. februar 2018, 18:56:02 »
4 kolo

----------Genoa (masuta)----- 2 : 2 -----(real) Real Madrid-------

strelci: Dzeko,Ronaldo --------------------- K.Kane 2 gola
asist.    Messi,Cahill------------------------- De Bryne,Pogba
zuti karton:---------------------------------- H.Kane



Zestok mec,neizvjestan do samog kraja u kojem je Ronaldo tragicar meca jer je promasio situaciju 1 na 1 posle katastrofalne greske odbrane gostiju u kojoj igrac jednog takvog kalibra nije smio da omasi za pobjedu u ovom mecu.GG Real :)
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #5 poslato: 10. februar 2018, 19:52:23 »
6 kolo

----------Genoa (masuta) ----- 0 : 1 ----- (uske) Spartak Moskva--------

strelci:----------------------------------------- Cavani
asist.------------------------------------------- Ponzio

zuti k: Iborra,Onuoha------------------------ Vidal



Tvrd mec,izjednacen,bez neke velike igre i prostora za igru.Primamo gol bukvalno iz nicega u 88 minutu ili bolje reci okrenuo se Cavani i izazvao zastoj,zaista nevjerovatno.A da *****e bude jos vece u 92 minutu stvaramo sansu  koja se zove milion posto.Dajemo loptu u sredinu i igrac sam sa golmanom koji je vise na daljoj stativi a igrac na blizoj i samo da je glavom spusti u gol.A on je bez ikakvog rezona(naravno pisljivi bug konamija) udara nogom preko sebe i preko gola,uh kakva grozota.Ostaje nam da zalimo za bar nerijesenim rezultatom i bodom u ovom mecu.GG Uske  :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uskee1512

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #6 poslato: 16. februar 2018, 21:26:55 »
9 kolo

---------------------CSKA (vek1ng)--- 0 : 0 ---- (masuta) Genoa------------------

bez kartona



Nevjerovatno je sta su sve uspjeli da promase moji igraci i protivnicki golman da odbrani.Sramota za ovako jak napad.Potpuna kontrola meca i konstantno smo napadali i smireno sutirali na kraju ali dzabe ,kad nece moz se j*e*b*a*T.Zalimo za sigurna 3 boda u ovom mecu.Protivnik korektan i zelim mu sve najbolje u nastavku.GG :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #7 poslato: 20. februar 2018, 17:49:50 »
7 kolo

Red Bull Brasil (shokanito)  4 : 1  (masuta)  Genoa

bez kartona



Nemoguce je bilo igrati u ovom mecu zbog neke vece sile.Bukvalno me je pregazio Shokanito u svakom segmentu igre i zasluzeno pobijedio.A u kupu sam ja dominirao ali opet Shoka nosen konamijem dolazi do pobjede.U ovom mecu kao da nisam imao nikog od ovih zvijezda,a da cudo bude vece ljudi plavi ,a shoka prolazi pored njih kao da ih nema.Kako god dao loptu Shoka ona je prosla i to je toliko odvratno da boli ,na sta ponekad lici ovaj pes,uzasno.A golman plav ,ali je primio golova kao sto niko nije u zivotu,toliko odvratnih suteva na prvu koji su golmanove lopte sve,ali uzaludno kad konami j*e*b*e onda rastura do gadosti najveceShokanito je samo lagano prolazio pored odbrane dok su moji igraci svaki moguci pas upropastili pogadjajuci njegove igrace a svaki sut je lagano zavrsio u noge protivnicke odbrane.GG
« Poslednja izmena: 20. februar 2018, 17:54:42 od strane masuta »
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #8 poslato: 23. februar 2018, 17:35:13 »
8 kolo

Genoa (masuta)   0 : 3 (sprdnja) Inter

bez kartona



Od meca sa Freakom u manageru pala je neka teska katastrofa na moj tim.Ne moze se postici gol cak i kad pregazim protivnika.A ceto desavanje je kao i u ovom mecu da se lopta odbija ,bjezi,traljavi,i kad izadjem 1 na 1 igraci ili kasne sa sutevima ili golman hvata nemoguce.U ovom mecu umjesto u jednom trenutku da bude barizjednaceno ja primam i treci gol.Tri gola na klasicni trougao preko cijelog terena,to zaista nema veze s vezom a kamo li samnom.Sprdnja koristio ono sto mu je poklonio konami,a nije mu ni bilo tesko jer kad konami po**** sta god da se uradi to prolazi a to sam najbolje vidio u mecu sa Sale 3 u manageru u kojem sam ga bukvalno zgazio ali dva centarsuta i postigao je dva gola.Razmisljao sam da trazim pauzu jer ovo sto se desava od meca sa Freakom u manageru je gola sramota i teska tegoba.GG Sprdnja,svaka cast :)
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S2] GENOA CFC - masuta
« Odgovor #9 poslato: 3. mart 2018, 22:11:26 »
13 kolo

Real Madrid (real)  3 : 1  (masuta)  Genoa

zuti karton : Y Mina



Zbog ovog meca i svih onih koje sam igrao danas i malera koji nas satire od meca sa Freakom definitivno odustajem od klasika .GG Real