Autor Tema: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta  (Pročitano 3216 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

football-freak

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1716
  • Prkos moćnome, zaštita slabome!
    • Pogledaj profil
[S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« poslato: 3. novembar 2017, 00:38:01 »
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #1 poslato: 5. novembar 2017, 21:14:48 »
4 kolo

Sheffield United (masuta)  2 : 3  (nemanjadantesipka) Monaco

strelci:I.Perisic,Rodrigo                Morata,R.Firmino 2 gola
asist:  Quaresma,Immobile          Morata
bez kartona



Los pocetak za nas u ovom mecu.Cudne lopte,cudna odbrana,noge teske ,uzas jedan.Primamo tri gola ,a svaki put nesto tesko i cudno.Kasno se vracamo u svoju igru i smanjujemo rezultat koji je morao biti nerijesen ali na nasu nesrecu Danny koji je zamijenio Oscara promasuje prazan gol :(. Korektan protivnik i nek mu je srecno dalje takmicenje.GG Nemanja
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #2 poslato: 5. novembar 2017, 21:54:35 »
3 kolo

Dinamo Zagreb (hery)  1 : 1  (masuta) Sheffield United

strelci: Carrasco                     Rodrigo
asist:   Morata                        Sterling
crveni karton :                        Zouma



Tesko gostovanje u Zagrebu za nas tim.Cvrst mec i veoma tezak.Rzocarani smo bili jednim startom domacih na samoj ivici sesnaesterca nad Immobileom koji bi sigurno postigao gol da nije dobio udarac s ledja.Ono sto je interesantno to sudac nije ni sankcionisao.Malo nas je razocarao taj start ali na samom kraju i mene je povukao trenutak pa sam strtovao instiktivno i dobio zasluzen crveni karton.Isto tako bi to bio siguran gol za Heryja  da Zouma nije startovao.Sve u svemu remi je realan.GG Hery
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #3 poslato: 7. novembar 2017, 12:59:01 »
1 kolo

Benevento Calcio (djiraja)  1 : 0  (masuta) Sheffield United

strelci: M.Mandzukic
asist:   Fekir
zuti karon:                                  R.Varane
pauzirao kolo                               Zouma (direktni crveni iz proslog kola)



Ovo je bio zaista jedan izvanredan mec i tesko gostovanje Beneventu.Domacin je imao dominaciju i vrsio presing a moj izvanredni golman mnogo toga izvukao i odbranio.Medjutim na drugoj strani mi smo imali dvije nevjerovatne prilike u kojima su moji napadaci omanuli ne sutirajuci na prazan gol.Jednostavno su oba puta stali i odbrana domacih je nekako uspjela da zaustavi te suteve a bili su iza.Na samom kraju meca Mandzukic totalno zatvoren postize gol pod totalnim pritiskom dva nasao dbrambena igraca pored kojih nije moga0 proci,a ipak je poentirao.Zaista ne zalim jer je Djiraja zasluzio ovu pobjedu jer je ipak bio dominantniji u ovom mecu.GG Djiraja srecno dalje :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #4 poslato: 9. novembar 2017, 20:26:49 »
2 kolo

Sheffield United (masuta)  2 : 3   (leka) Atletiko Mineiro

strelci:Rodrigo,Immobile                        Robben,Talisca 2 gola
asist:  Smolnikov 2 asist                        Aguero
zuti karton : N'Zonzi,Varane
pauzirao kolo : Zouma



GG Leka Srecno dalje
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #5 poslato: 12. novembar 2017, 12:14:55 »
7 kolo

Club Atletico de madrid (macan)  4 : 2  (masuta)  Sheffield United

strelci : Alan,Fekir 2 gola,Depay -------- Rodrigo,Sterling
asist:    Mane ,Alan                   -------- Zielinski,Quaresma
bez kartona
pauzirao kolo :                         --------- R.Varane (dva zuta )



Jedan izjednacen mec u kojem nas jednostavno nije htjelo.Macan je bio konkretniji i zasluzeno nosi tri boda iz ovog meca.GG Macan.Srecno dalje
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #6 poslato: 12. novembar 2017, 19:37:13 »
8 kolo

Sheffield United (masuta)  0 : 2  (cvele) Villareal

strelci:                          ---------- Mandzukic,Fekir
asist:                            ---------- Bernardo Silva
zuti karton                     ---------  Eliseu



Nastavlja se crna serija u ligi.Sramotno je sta nam je uradio Immobile,prosao je golmana i uspio promasiti prazan gol sa nekih osam metara.To je bilo dovoljno da mi dotuce vec izgubljenu volju nocas koja je ubijena od meca sa Crow-om,i nastavila je muka citav dan kao i u  mecu u Manageru sa Cveletom.Nema toga sto nisu uspjeli promasiti moji igraci,toliko da mi se kao nikad ogadio fudbal,a nisam naucio niti cu uciti igrati onu klasicnu bug igru kako bih na taj nacin mogao doci do bodova.Jedini krivac sam ja zasto sam igrao danas bilo koji mec posle Crowa jer se ishod znao s obzirom da muka ne jenjava.GG Cvele
« Poslednja izmena: 12. novembar 2017, 20:03:21 od strane masuta »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #7 poslato: 15. novembar 2017, 20:46:09 »
06 kolo

Sheffield United (masuta)  0 : 4  (chule) FC Ajax

strelci :                        ---------- Mbape,Ibrahimovic 2 gola,Depay
asist:
zuti karton: Onuoha



Od kad igram ovaj pes i sve serijale svih ovih godina ja vidio nisam da nekog p-o-s-e-r-e konami kao chula u ovom mecu.Kakva gomila gluposti odbijenih lopti bez ikakve igre to je uzasno.Ni sam ne znam kako nisam izasao iz meca,jer mi je doslo muka koliko je bilo nemoguce igrati protiv ovog covjeka,a za njega s druge strane takva budalastina,takvo nerezonsko odbijanje i davanje pasova.Niti jedan pas nije prosao direktno a da se nije odbio do Ibrahimovica.Kada sam napadao gotovo da me nije ni zatvarao Chule ali uzalud lopte ga pogadjaju on siromah izbija,bukvalno samo tipka taj x i sve dolazi do njega ,nista smisleno nista konkretno,a kada bi nesto smislio toliko je to providno da bih ga svaki put zaustavio :).Jednostavan komentar za ovo bi bio gnusno gadjenje,ali ne na Chula naravno jer je on siromah korektan i cak nije ni znao sta ga snadje :).Chule nek je srecno dalje brate ali ovo je sve daleko od dobre igre i ako zbog tebe ne napustim ovaj klasik zbog nikoga necu :).Igrao sam s mnogima ali gadost koju sam veceras dozivio od ovog fudbala je presla svaku granicu.Molim Frika da organizuje da se na kraju izabere najveci maler u ligi jer cu taj epitet ja sigurno ponijeti.Ovaj mec mi je potvrdio to sigurno
Uzasno:001_9898: Replika za Chuleta naknadna : Chule nisam ja ljut na tebe ,nemam razloga,nisi ti kriv,jer ni sam svetan nisi kako si dosao do svega onog sto te snaslo,i u pravu si za sve samo nisi za jedno,a  to je da ti igras kao sto igraju italijani u njihovoj ligi,vidim brate da si se primio zestoko pa mi zao sto ti kvarim mastu :).Jeste da oni igraju odvratan fudbal ,ali je to ipak nesto sto lici na organizaciju igre ali ti brate u ovom mecu organizovao si dvije akcije i obje su bile toliko providne da su zaustavljene lagano.Kakva je organizacija i igra  se moze vidjeti po golovima bez i jedne asistencije.Znaci nisam ljut samo sam zgrozen time sto sam nocas vidio da ovaj fudbal ima jos gorih mana nego do sada.Stvarno brate da si igrao idru ja bih ti cestitao i rekao odlicno je a ovako sam ti samo pozelio srecu u daljem takmicenju jer ce ti trebati :), a sto se tice igre samo neka si zdravo :)
« Poslednja izmena: 15. novembar 2017, 21:58:26 od strane masuta »
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #8 poslato: 17. novembar 2017, 17:43:48 »
5 kolo

          PSG (snegveje)  3 : 2  (masuta) Sheffield United

strelci : Neymar,Hazard,Makienok ----- Zielynski,Oscar
asyst:   Makienok,neymar ------------- Conti,Asamoah

zuti karton:                     ------------- N'Zonzi



Dobar mec  ali uz uzasno losu vezu.Prvo poluvrijeme se nisam sastavio s loptom,ali zato sam u drugom bio bolji od Snega.Moglo se zavrsiti svakako.Nisam iskoristio tri svoje prilike upravo zahvaljujuci losoj vezi i zakasnelom sutu.Medjutim i sneg je imao penal koji nije iskoristio i povecao vodstvo.Isto tako zbog lose veze sam primio prvi gol,dok sam drugi primio na cisto svoju gresku jer sam asistirao Snegu kod drugog gola.Sve u svemu ova njegova pobeda nije nezasluzena.Odlicna igra.GG  Sneg :thumbup::thumbup:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #9 poslato: 25. novembar 2017, 13:39:14 »
11 kolo

Young Boys (pumba)   2 : 2  (masuta) Sheffield United

strelci:Firmino,Morata ------   Sterling,Rodrigo
asist:  Firmino            ------   Conti,Varane
bez kartona
pauzirao: N'Zonzi (dva zuta u ligi)



Trcanija na obje strane citav mec,stalo se nije :).Stvarno ljudi posle apdejta ovaj fudbal je uzasan.Nadbadali smo se cijelo vrijeme s jedne na drugu bandu.Ja sam poveo u petnaestom minutu i povukao se ,onda je pumba napadao i u pedesetom izjednacio.Onda sam se otvorio i domacin je zabio jos jedan gol.Golman domacih je prije toga odbranio nesto nemoguce.Realno jedan egal mec u kojem je pumba iskusnijom igrom mogao i zasluzeno doci do tri boda.A ja da sam odigrao kao od samog starta  sigurno i cvrsto do kraja i ja sam to mogao biti ,ali sa ovakvom nekom traljavom i nesigurnom igrom i ovaj remi je mnogo .GG Pumba .Srecno dalje :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #10 poslato: 25. novembar 2017, 23:09:18 »
10 kolo

Sheffield United (masuta)  0 : 3  (amaro)  Leicester City

strelci:                          ---------  Higuain 2 gola,Oscar
asist.:                           ---------  Vasquez,Higuain
bez  kartona



Zaista mi dojadilo vise da komentarisem ovo S>R>A>N>J>E od igre pi.....  Uzaludno je igrati organizovano,napadati,i stvarati sanse kad se sve to zavrsi govnjavim odbranama nerealnim ili promasajima.I odjednom iz nicega iz nabijutka primi se gol,i onda zdravo nema vise tu ni volje ni srece.Zgrozen sam..Srecno dalje Amaro
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak, amaro_mne

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #11 poslato: 27. novembar 2017, 15:13:02 »
9 kolo

Olimpiacos (makibor)  2 : 1  (masuta) Sheffield United

strelci: Dzeko,Mandzukic -     Oscar
asist:   Perisic,Matic        -    Rodrigo
zuti karton                     -     Asamoah

 

GG Maki Srecno dalje brate
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #12 poslato: 6. decembar 2017, 15:42:48 »
12 kolo

Sheffield United (masuta)  0 : 4  (djiraja) Benevento Calcio

strelci:                       ------------  L.Muriel 3 gola,Immobile
asist:                         ------------  Immobile,D.Carvajal
bez kartona




Tezak mec za nas tim.Totalni smor u prvom poluvremenu.Primili smo gol i onda se bukvalno nista vise nije desavalo do polovine drugog poluvremena.Otvorili smo se skroz u nadi da postignemo gol,ali posle dva promasaja mojih spiceva digao sam ruke od meca.Tako da Djiraja nije imao tezak posao da povede sa ovom razlikom,cak je moglo biti i vise golova razlike.Totalna nemoc u igri,sve mrtvo i sporo ,mozda i zato sto me stigao umor od nespavanja.Sve u svemu zasluzena pobjeda.GG Djiraja.Srecno daljke :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #13 poslato: 6. decembar 2017, 18:53:34 »
13 kolo

Athletico Mineiro (leka)  0 : 1  (masuta) Sheffield United

strelci:                      ---------- P.Zielinski
asist:                        ---------- L.Fer
bez kartona



GG  Leka .Srecno dalje brate
 

masuta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 186
    • Pogledaj profil
Re: [S1] SHEFFIELD UNITED - masuta
« Odgovor #14 poslato: 6. decembar 2017, 21:15:23 »
14 kolo

Sheffield United (masuta)  1 : 3 (hery) Dinamo Zagreb

strelci: Rodrigo              ----------    Morata 3 gola
asist:   Perisic               ----------   Saul,Lennon,Salah
bez kartona



GG Hery
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: football-freak