Autor Tema: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor  (Pročitano 8329 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor
« Odgovor #15 poslato: 19. decembar 2017, 01:05:09 »
20. KOLO

Sefild (Masuta) 0 - 2 Olimpijakos (MakiBor)
Kartoni: /

SS:


Komentar:
Jos jedan dobar mec protiv Masute, sa tom razlikom sto sam u ovom mecu ja napadao za razliku od prvog meca u kojem sam cuvao 1-0 do 90. minuta.
GG Masuta!
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor
« Odgovor #16 poslato: 23. decembar 2017, 01:11:49 »
21. KOLO

BSC Young Boys (pumba) 3 - 1 Olympiacos F.C. (MakiBor)
Kartoni: /

SS:


Komentar:
Ovaj mec sam trebao i morao da vodim jedno 3 razlike na poluvremenu. Sto je najcrnje nastavilo se to i u drugom poluvremenu sve do 54. minuta kada je Pumba nakon sto je uspeo da na jedvite jade odbrani svoj gol, krece u neku akciju koja ide cudnim tokom i zavrsava nekim polucentarsutom sa peterca u peterac na koji natrcava Lukaku i izjednacava. Balkanci ko Balkacni, odmah padose u ocaj, moral pao na 0, i onda vec pumba iz sledece sanse uspeva da postigne jos jedan gol i preokrene rezultat. U tom trenutku sam vec poceo da smisljam sta cu da napisem posle meca posto sam video koliko je sati i da iz ovog ponora necu moci da se vratim, i dok tako razmisljam primam i treci gol. "OK, zasluzen poraz" - mislim ja u sebi dok mi je u glavi Pumbina blago nakezena faca jer je shvatio da ce pobediti iako nije zasluzio... I sudija svira kraj... A onda u skandal u tunelu! Nesportsko dobacivanje Pumbe "seckalo mi sve vreme!", u fazonu ko zna sta bi bilo da nije seckalo! Bes medju navijacima, bes medju igracima, ali sva sreca MakiBor je gospodin pre svega i ne spusta se na taj nivo, tako da je svojim odlaskom iz tunela sprecio da se necija glava nadje u spanskoj kragni i nije naseo na ove niske malogradjanske provokacije.
GG Pumbo i srecno dalje!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba, Sneg_Veje

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor
« Odgovor #17 poslato: 23. decembar 2017, 12:10:19 »
Pa kako kada pobedis drugara da ga ne prcas malo posle meca? Pogotovo sto si bio mnogo bolji prvo poluvreme, ali utakmica se igra 90 minuta :P
Provokacija je bila kada sam rekao "sta bi bilo da sam monitor upalio na pocetku meca, a ne na poluvremenu :D" ovo sa seckanjem mi dzigericu jede znas i sam. Nisam to rekao u tom kontekstu u kom si ti razumeo.
Za tu spansku kragnu sam kad god :D
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor
« Odgovor #18 poslato: 24. decembar 2017, 18:32:40 »
Citat: pumba;1486325
Pa kako kada pobedis drugara da ga ne prcas malo posle meca? Pogotovo sto si bio mnogo bolji prvo poluvreme, ali utakmica se igra 90 minuta :P
Provokacija je bila kada sam rekao "sta bi bilo da sam monitor upalio na pocetku meca, a ne na poluvremenu :D" ovo sa seckanjem mi dzigericu jede znas i sam. Nisam to rekao u tom kontekstu u kom si ti razumeo.
Za tu spansku kragnu sam kad god :D


Hrabar si preko interneta bas...a uzivo je ovako:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, pumba

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor
« Odgovor #19 poslato: 25. decembar 2017, 08:21:40 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: [S1] OLYMPIACOS - MakiBor
« Odgovor #20 poslato: 26. decembar 2017, 11:51:33 »
22. KOLO

Olimpijakos (MakiBor) 1 - 0 Atletiko Mineiro (Leka)
Kartoni: /

SS:


Komenar:
Dobar mec koji sam kontrolisao od pocetka do kraja. Jako losa zavrsnica je mogla da me kosta bodova, ali sam ipak uspeo nekako da iz 10 suta u okvir gola zatresem mrezu jednom sto je bilo i dovoljno za sva tri boda.
GG Leko!