Autor Tema: PES 2018 - PES League  (Pročitano 38823 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

VladaJ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #45 poslato: 11. februar 2018, 05:00:08 »
koliko je jadno sve ovo citati u 2018. godini kada verovatno postoje sponzorisani i minesweeper igraci i kvalitetna takmicenja
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #46 poslato: 11. februar 2018, 10:23:00 »
Citat: Kepa;1489723
^ Hvala na poruci :)
...zavrsio sam kao prvi na PC 1v1, a co-op je odigran na ps4, takodje smo bili prvi...nikakvu pozivnicu nisam dobio...razlog ne znam, mozda jer sam registrovao isti konami id i na ps4 i na pc pa je doslo do greske neke ali ne verujem...sto je najgore, samo jedan mec sam odigrao protiv nasih ljudi tako da je sve cisto pa me to jos vise zbunjuje...
nemam kome da se obratim, support nista ne odgovara, proslogodisnji admini vise ne rade za konami...bukvalno mi vezane ruke...sa druge strane pozivnicu je dobio Meromen, prijavljen od mnogo ljudi koji su se vec kvalifikovali,  opste poznat citer u pesu...pojma nemam sta da radim, poslao sam neke emailove ali nema nista od toga...a barsa je 20. februara, dakle za 9 dana...oni su u petak dobili pozivnice svi...
Poslao sam poruku https://twitter.com/Graham_Day da mi kaze kome da se obratis i sta da radis.
Inace on je jedini koji mi odgovori...

On je i komentator na PES League event-ima na twitch i youtube.
« Poslednja izmena: 11. februar 2018, 10:26:24 od strane maremas »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kepa, internacional 1, VajgadonnaDalabonna

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2018 - PES League
« Odgovor #47 poslato: 11. februar 2018, 15:51:15 »
Kepo, kontaktiraj njega licno https://twitter.com/lennibo, Grahan Day ove sezone nije ukljucen u PES ligu, tako da mi je ostavio link od njega.

I ja cu mu poslati privatnu poruku, posto vidim da me prati na twitteru.
« Poslednja izmena: 11. februar 2018, 15:56:47 od strane maremas »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VajgadonnaDalabonna, Kepa

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #48 poslato: 14. februar 2018, 17:20:51 »


ovo je odgovor koji sam dobio od retarda iz pesleague. razlog necu nikada saznati ocigledno...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VajgadonnaDalabonna

Lune83

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #49 poslato: 15. februar 2018, 18:16:26 »
Citat: Kepa;1490093


ovo je odgovor koji sam dobio od retarda iz pesleague. razlog necu nikada saznati ocigledno...

Odgovor je u najmanju ruku sraman! Cuj ti njega : " Your profile did not fulfil all the requirements " Pa sta treba da ima majstore? Diplomu masinskog fakulteta da bi igrao? Pogotovo sto tebe znaju jer si vec ucestvovao na par tih turnira. Govance jedno britansko. Pasos tebe **** brate kao i sve nas. Ja sam to osetio na svojoj kozi relativno skoro sa tom britanskom gamadi. Isto tako kao i tebi, bez razloga i objasnjenja.Potpisao sam ugovor sa klubom u Australiji i nisam dobio radnu dozvolu. Ali da ne skrecem sa teme. Ja da sam na tvom mestu pisao bih direktno konamiju a ako treba i nas 100 da pise takodje da ovo ne prodje tek tako. I onom Bahatom pisati takodje na twitter ( tamo je dosta aktivan ) i svuda gde se stigne.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, VEK1NG, Kepa, internacional 1

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2018 - PES League
« Odgovor #50 poslato: 15. februar 2018, 19:54:22 »
Koliko sam video fora je što sve ovi mentoli iz Japana diriguju, ovi iz Britanje su nemoćni jer im je komunijacija sa njima katastrofa.
Jedino sa Bahatim nešto da se vidi jer on sad zivi i radi u Tokiju... ali ja sa njim nisam dobar.
« Poslednja izmena: 15. februar 2018, 19:58:11 od strane maremas »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, Kepa

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #51 poslato: 16. februar 2018, 14:06:51 »
I sa njim forum može da stupi u kontakt ako ima volje.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, Sneg_Veje, Kepa

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #52 poslato: 16. februar 2018, 19:17:21 »
Ovako stoje stvari.
Cuo sam se sa Lennijem preko telefona, pozvao me i saopstio mi je ovo:

Igraci iz Srbije ne mogu da ucestvuju u pesleague ove godine. Stavili su ovi iz Japana neke restrikcije koje zemlje sve mogu da ucestvuju, ali nisu postavili na sajt i priznaje da je to velika greska.
Nismo banovani jer smo varali ili nesto drugo vec samo zbog pravila, koja ne pisu na sajtu i priznaju gresku za neodgovornost. I da me totalno razume sto sam jako ljut, da ce se potruditi da za sledecu godinu promeniti pravila. Tako da mi je predlozio da ne igram za Milano kvalifikacije ovaj vikend jer ako se opet kvalifikujem, opet ce biti isto i jako mi se izvinjava zbog toga. Pitao sam da li to vazi i za Bosnu i Hrvatsku jer imam drugare koji su odatle i zeleli bi da znaju, nije mogao da mi da odgovor, tek u ponedeljak ce imati tu informaciju.
U znak izvinjenja poslace mi neke PES majice i lopte, ne kao kompezaciju vec kao znak izvinjenja jer razume koliko sam se potrudio da se plasiram.

Tako da ko god planira sutra i prekosutra da igra kvalifikacije za Milano, a iz Srbije je, najbolje je da ne gubi vreme, jedino ako oce ovako cisto da vezba malo.
Sta da se radi...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, VEK1NG, pilojac85

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #53 poslato: 16. februar 2018, 19:33:22 »
Sramota...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, Kepa, djar, bojanredstar

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #54 poslato: 16. februar 2018, 19:44:36 »
Nemoj samo da serujete i to, zamolio me je Lenni da zadrzim to za sebe informaciju sto mi je dao, on je barem ispao maksimalno korektan prema meni, da mu ne ugrozavam sad neku poziciju tamo, jbg...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #55 poslato: 16. februar 2018, 20:19:18 »
Ovo je za masovnu refundaciju,samo da smo pametni kao sto nismo.:krsti
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, Kepa

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #56 poslato: 16. februar 2018, 20:25:50 »
Citat: Kepa;1490364
Ovako stoje stvari.
Cuo sam se sa Lennijem preko telefona, pozvao me i saopstio mi je ovo:

Igraci iz Srbije ne mogu da ucestvuju u pesleague ove godine. Stavili su ovi iz Japana neke restrikcije koje zemlje sve mogu da ucestvuju, ali nisu postavili na sajt i priznaje da je to velika greska.
Nismo banovani jer smo varali ili nesto drugo vec samo zbog pravila, koja ne pisu na sajtu i priznaju gresku za neodgovornost. I da me totalno razume sto sam jako ljut, da ce se potruditi da za sledecu godinu promeniti pravila. Tako da mi je predlozio da ne igram za Milano kvalifikacije ovaj vikend jer ako se opet kvalifikujem, opet ce biti isto i jako mi se izvinjava zbog toga. Pitao sam da li to vazi i za Bosnu i Hrvatsku jer imam drugare koji su odatle i zeleli bi da znaju, nije mogao da mi da odgovor, tek u ponedeljak ce imati tu informaciju.
U znak izvinjenja poslace mi neke PES majice i lopte, ne kao kompezaciju vec kao znak izvinjenja jer razume koliko sam se potrudio da se plasiram.

Tako da ko god planira sutra i prekosutra da igra kvalifikacije za Milano, a iz Srbije je, najbolje je da ne gubi vreme, jedino ako oce ovako cisto da vezba malo.
Sta da se radi...

Znali su da bi ove godine osvojio. :) Strašno je ovo što rade.Žele da nas izbrišu sa mape sveta.Nije ni čudo što se domaće esports organizacije priklanjaju FIFA-i.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kepa

Tery26

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #57 poslato: 16. februar 2018, 21:58:55 »
To je sramota za nas uvek smo bili slepci,zao mi je sto ne ides braticu kad nas uracunaju u narod mozda i pokazemo znanje
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, VEK1NG

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #58 poslato: 17. februar 2018, 18:03:24 »
Debili iz Japana,nije lud Darko kada im pise sve najgore Japancima...
Kreteni,ovo je necuveno,ovo je sramno,pa sta smo mi nzia rasa,klsoari,nsiam se skoro iznervirao....velika sramota...ma ne znam sta vise da napisem
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, VEK1NG

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #59 poslato: 19. februar 2018, 01:48:14 »
Ko ima tviter nalog, bio bih zahvalan kada bi retvitovao ovo : https://twitter.com/kepapfc/status/965381219734110208

Plasirali smo se za Milano u co-op-u pa se nadamo da ce ispraviti gresku koju su napravili za Barselonu i poslati nam pozivnicu ovaj put.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG, darko_pfc, cevali