Autor Tema: PES 2018 - PES League  (Pročitano 38675 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #30 poslato: 8. januar 2018, 01:27:24 »
od 22h do 01h traje ta zadnja faza. nisam ja imao problem sa pingom, ok je radilo, ipak losije od ps4 ali nije bilo lose...ali bas da me 3 puta samo spoji samo za  ova 3 sata iako sam svaki put startovao cim se otvorio tajmer...dok ovi odigrali 7 od maksimum 8 meceva koliko je moguce za taj period.
 

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #31 poslato: 8. januar 2018, 01:38:31 »
Mene u drugom krugu non stop s istim likom spajalo i to s tim joanfcb om,bas volim sto si ga pregazio,a mogu misliti sta je u trecem.Naopako na sta lice te kvalifikacije.
 

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #32 poslato: 8. januar 2018, 01:46:25 »
mene u prvom 3 puta spaja sa istim likom(iz Bangkoka), lampica upaljena od pocetka do kraja, prve dve dobio, trecu izgubio 5:0, skroz se videlo da ne pobedjuje bolji nego onaj kome manje laguje jer je i u prve dve bio bas veliki rez...
 

VladaJ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #33 poslato: 8. januar 2018, 01:55:56 »
****ga, cinjenica da konami osim gameplaya ne zna gde je supalj sto se tice pesa.

jos kad sam skoro saznao da se finale najveceg godisnjeg turnira, gde se odlucuje ko ce dobiti 200k a ko 100k dolara, odlucuje u JEDNOM 10min mecu, kad se nisam onesvestio. bas horor
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #34 poslato: 8. januar 2018, 02:12:11 »
Ranije je to i licilo na nesto koliko toliko jer su momci iz UK organizovali sve to, a Japan im davao pare....sad se samo japanci pitaju i oni odredjuju pravila i sve...

Nemas gde ni prijaviti vise citere u pesleague...

Evo u CO-OP, trenutno smo drugi na tabeli Dzoni, Krle i ja, na prvom mestu je neki klan iz Brazila. Varaju najstrasnije moguce. Napravili su dodatni klan preko one lite free verzije pesa, kako bi ih spajalo medjusobno i pustali main klan da trpa gol razliku i pobede i bez srama to rade evo vec 2 nedelje. I sad se trebas nadati da ce ih ovi iz Japana banovati.

Toliko su providni da je ovaj lider klana cak i isto ime stavio na oba profila...i na steamu ista profilna slika kod obojice... :D
« Poslednja izmena: 8. januar 2018, 02:16:58 od strane Kepa »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje

bojanredstar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1257
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #35 poslato: 8. januar 2018, 07:23:35 »
На коју фору они изађу а да не добијеш победу? То ми је урадио један Хрват из Славонског Брода, игра са Динамом, није могао да шутне на гол и при мом вођству изађе у 80-ој мин.. (Било их је још, не знам како то ураде)
Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам кажем!
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #36 poslato: 8. januar 2018, 08:08:44 »
Citat: bojanredstar;1487049
На коју фору они изађу а да не добијеш победу? То ми је урадио један Хрват из Славонског Брода, игра са Динамом, није могао да шутне на гол и при мом вођству изађе у 80-ој мин.. (Било их је још, не знам како то ураде)

Verovatno jako oslabe (limitiraju) upload ili download.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #37 poslato: 8. januar 2018, 10:35:45 »
Pesleague u MyClubu je takodje ocaj, svaki put kao mazohista igram weekly finals, u prvoj polovini dana 99% je sansa da igram sa nekim Egipcaninom, Korejancem, Kinezom, Tajlandjaninom, dok u drugoj polovini mi zapadaju samo Brazilci i Amerikanci. Kunem vam se pitam se svaki put da li u Evropi ljudi igraju pes!?!?!?
 

msasabrdy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #38 poslato: 8. januar 2018, 11:05:52 »
Igraju fifu jer im je mnogo bolji online mod, protivnici se pronalaze brzo, laka je igra naucis par finti i to je. Da pes ima online mod ko sto nekad bese master liga a ne ove lopte, ocu da dam pare za igraca kog ja ocu i bolji matchmaking, mnogo vise bi se igrala, jer je mnogo bolja simulacija od arkadne fife.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #39 poslato: 8. januar 2018, 12:25:38 »
Ma najveci problem su citeri kojih ima koliko hoces... i onda kontam u tim finalima ima 20-30% ljudi koji stvarno igraju, ovo ostalo sve varanjem doslo dotle... imam sigurno vise "pobeda" koje su prekinute nego ovih regularnih, i svaki put kad mi izadju ja bacim dzojstik i ne igram taj dan vise uopste... lag se ne desava tako cesto...desava se ali ne da bi nesto preterano uticalo...e sad kad ostane malo ljudi u tim finalima to ne znam, jer uglavnom nemam zivaca da igram cim prvi izadje bez posledica, a jos se nije desilo  da odigram svih 5 tekmi recimo bez bar jednog koji tako izadje...
... a inace nije tacno tj nije samo to u pitanju da citeri opterete vezu jer bi onda igra bar par sekundi pokusavala da uspostavi vezu... ovi sad prekidaju kao na prekidac on/off... odjednom se sve prekine i odmah ono obavestenje da se veza pogorsala, kao da je neko resetovao sam server u tom momentu... znaci nije samo opterecivanje, nasli su slepci neku foru, gase na klik...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

VladaJ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #40 poslato: 8. januar 2018, 17:53:27 »
ma ja ne mogu da pojmim da neko u 2017., sad vec 2018. godini nije u stanju da jednostavno prekopira bilo ciji esport sistem, kada je sve vec za njih smisljeno i odradjeno. sramote se nekim sistemima koje daunovac ne bi smislio. kada sam video sistem kvalifikacija gde se gleda skor iz X uzastopnih meceva, nisam mogao da se nacudim.
a moram jos jednom da spomenem jer mi je mozak izvrnut kao carapa kada sam to video, finale pes league-a koje se igra na 1 mec. kada sam video da je nagrada jako dobra i pustio da odgledam mec, bio sam u fazonu 'aha, ovo je prvi, verovatno je u posebnim klipovima ostalih X meceva, jer je sigurno minimum best of 5', a onda u toku meca cujem da je taj jedan odlucujuci. imbecili je blaga rec.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bedazzled

msasabrdy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #41 poslato: 9. januar 2018, 17:37:52 »
Znate kako to rade ne treba ti nista specijalno, puste neki torent na lap top da se skida kad vide da ce da izgube, stave mu download na maksimum da on sve podatke povuce, i veza puca.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #42 poslato: 9. januar 2018, 20:47:00 »
Ma to je ok sta oni rade ali zasto server pri prekidu ne pusti ping ka njemu i ka meni i lepo vidi sa cijom vezom je problem i zabelezi poraz onome kome veza ne valja... meni to nije jasno zasto ne urade...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bedazzled

VajgadonnaDalabonna

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #43 poslato: 10. februar 2018, 01:31:35 »
Pozzdrav ljudi..direktno se obracam Zeximu i zamolio bih ga za pomoc ili nekome ko moze da stupi u kontakt sa njim npr Darcoolio Nemanja Mihajlo ili bilo ko od vas sadashnjih ili bivsih crvenih..

Ovo pisem zbog Kepe nasem najboljem igracu pesa na ovom forumu i na ovom delu Evrope u poslednjih xy godina..on je neko ko je ovde vec dosta dugo i za koga se ne veže nijedan problem,
vezano za sve lige koje je igrao..primer sportsmena na terenu i van njega,svi koji su ga upoznali znaju da je rec o jednom skromnom i pre svega sporstki nastrojenom dobrom momku.
I kao takvom on je jedan pravi biser ovog foruma i treba da ga cuvamo i zastitimo i pomognemo kad mu zatreba neka pomoc..

POMOC mu je potrebna sada...naime..iako se kvalifikovao za PESS ligu na pcu i 1vs1 i 2na2...nije dobio mejl pozivnicu!!!!
Svi ostali plasirani ucesnici su dobili..na pitanje glavnom zaduzenom za Pes ligu zasto nije dobio mejl..isti mu je odgovrio da vidi sa tehnickom sluzbom i da on nema odgovor..posle 10 poslatih mejlova tehnickoj podrsci,
Odgovora nema.

Pomoc bi bila u vidu da se nadje Zexim i iskoristi njegovo poznanstvo za Battiem, da se dodatno ispita stvar i vidi o cemu se tu radi,jer NAŠ KEPA ne zasluzuje da ne ode u Spaniju i ucini nas sve ponosnim!!
Vreme je ovde krucijalni faktor...pa bi bilo dobro da se vec u toku danashnjeg dana stvar resi...par tvitova par mejlova i iskopaćemo đenku...molim vas reagujte!
KEPA to zasluzuje,molim vas reagujte!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stale95, VEK1NG, cevali, pilojac85, LegionOfBoom, internacional 1, shokanito, Kepa, Kamenorezac, djar, football-freak

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - PES League
« Odgovor #44 poslato: 11. februar 2018, 01:37:12 »
^ Hvala na poruci :)
...zavrsio sam kao prvi na PC 1v1, a co-op je odigran na ps4, takodje smo bili prvi...nikakvu pozivnicu nisam dobio...razlog ne znam, mozda jer sam registrovao isti konami id i na ps4 i na pc pa je doslo do greske neke ali ne verujem...sto je najgore, samo jedan mec sam odigrao protiv nasih ljudi tako da je sve cisto pa me to jos vise zbunjuje...
nemam kome da se obratim, support nista ne odgovara, proslogodisnji admini vise ne rade za konami...bukvalno mi vezane ruke...sa druge strane pozivnicu je dobio Meromen, prijavljen od mnogo ljudi koji su se vec kvalifikovali,  opste poznat citer u pesu...pojma nemam sta da radim, poslao sam neke emailove ali nema nista od toga...a barsa je 20. februara, dakle za 9 dana...oni su u petak dobili pozivnice svi...
« Poslednja izmena: 11. februar 2018, 01:54:47 od strane Kepa »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: internacional 1, VajgadonnaDalabonna