Autor Tema: MASTER LIGA - Youtube serijal  (Pročitano 4233 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pavlakaman

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
MASTER LIGA - Youtube serijal
« poslato: 3. oktobar 2017, 20:06:33 »
Pozdrav ljudi, primetio sam da nema mnogo serijala na ovaj fazon, posebno na našem jeziku, tako da sam odlučio da sam započnem jedan, u pitanju je karijera sa Alavesom. Ako ste zainteresovani pogledajte :))

https://youtu.be/JlDso4pI5Us
https://youtu.be/JlDso4pI5Us
https://youtu.be/JlDso4pI5Us
https://youtu.be/JlDso4pI5Us
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas, Red Devil_20

topnik4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #1 poslato: 3. oktobar 2017, 21:31:37 »
De mi reci druže jesu li napravili u master ligi oni clasic players,ono kad recimo Messi ili neki ovaj ode u penziju pa se pojavi mladi on.Dosad je u svakom pesu to bilo i kad dodjem do te faze ohladi mi master liga.
 

Pavlakaman

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #2 poslato: 3. oktobar 2017, 22:14:14 »
Citat: topnik4ever;1478950
De mi reci druže jesu li napravili u master ligi oni clasic players,ono kad recimo Messi ili neki ovaj ode u penziju pa se pojavi mladi on.Dosad je u svakom pesu to bilo i kad dodjem do te faze ohladi mi master liga.


Misliš kao regeneracije bivšeg igrača? Nisam tačno siguran igram tek prvu sezonu :P Ali u svakoj igri je tako bilo do sad Fifa/Pes
 

topnik4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #3 poslato: 3. oktobar 2017, 22:41:53 »
Ne znam kako se to tačno kaže,ali ono kao on ode u penziju i pojavi se on ponovo ali kao mladi igrač od 16-17 godina.Ma meni je to bezveze,i čim dodju tako ti igrači više mi se i ne igra.
 

Doda97

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #4 poslato: 8. oktobar 2017, 14:11:19 »
Mozes to da iskljucis ako ti smeta.
 

topnik4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #5 poslato: 9. oktobar 2017, 15:09:30 »
Citat: Doda97;1479404
Mozes to da iskljucis ako ti smeta.

Kako? Stavio sam clasic player Off ali mi se opet pojavili.Evo zavrsio 2 sezone i pojavi se mladi Rooney :S
 

leonida17

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #6 poslato: 9. oktobar 2017, 15:29:30 »
Ne moze da se iskljuci, posto vremenom igraci zavrsavaju karijere i ako se ne bi vracali ne bi postojao dovoljan fond igraca posle ne znam, nekoliko sezona. Tako da je to neophodno. Jedino sto mozes je da ne nudis ugovore tim fudbalerima i ne potpisujes ih.
 

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #7 poslato: 9. oktobar 2017, 15:58:12 »
Citat: leonida17;1479523
Ne moze da se iskljuci, posto vremenom igraci zavrsavaju karijere i ako se ne bi vracali ne bi postojao dovoljan fond igraca posle ne znam, nekoliko sezona. Tako da je to neophodno. Jedino sto mozes je da ne nudis ugovore tim fudbalerima i ne potpisujes ih.

 Tako je. Samo ne znam kako mu se Runi pojavio posle 2 sezone kad lik ima 31 godinu tek. Valjda svi oni idu u penziju sa 36-37 (u igrici)
 

topnik4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #8 poslato: 9. oktobar 2017, 17:03:54 »
Citat: pumba;1479524
Tako je. Samo ne znam kako mu se Runi pojavio posle 2 sezone kad lik ima 31 godinu tek. Valjda svi oni idu u penziju sa 36-37 (u igrici)

Runi i Reina mi se pojavili a zavrsio sam 2 sezone samo.Ako treba mogu i slikati.Jest eto jedno rješenje ne potpisivati ih,a drugo i mene zanima sto su mi se sad pojavili.
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #9 poslato: 9. oktobar 2017, 17:09:54 »
Citat: pumba;1479524
Tako je. Samo ne znam kako mu se Runi pojavio posle 2 sezone kad lik ima 31 godinu tek. Valjda svi oni idu u penziju sa 36-37 (u igrici)

Citat: topnik4ever;1479530
Runi i Reina mi se pojavili a zavrsio sam 2 sezone samo.Ako treba mogu i slikati.Jest eto jedno rješenje ne potpisivati ih,a drugo i mene zanima sto su mi se sad pojavili.

Ako igrate preko PC-a i koristite neki patch velika je verovatnoca da je do samog patcha jer u vecini slucajeva ti koji rade patcheve cackaju bazu, a nemaju pojma sta rade i onda sve pobrljavi.
 

topnik4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #10 poslato: 9. oktobar 2017, 21:59:11 »
Citat: NemanjaBRE;1479531
Ako igrate preko PC-a i koristite neki patch velika je verovatnoca da je do samog patcha jer u vecini slucajeva ti koji rade patcheve cackaju bazu, a nemaju pojma sta rade i onda sve pobrljavi.

Igram ovaj Kilay save patch pa moguće da je nesto pobrkao.I meni je čudno da je Runi nakon 2 sezone u penziji.Mada eto ne svidja mi se kad se vrate kao mladi igraci.16 godina ima i bolji nego neki ovamo igrac od 25-26 godina.
 

paviljoni88

  • Regular
  • **
  • Poruke: 87
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #11 poslato: 10. oktobar 2017, 22:17:18 »
kada bi u jednom pesu znali da odrade kao u menadzeru da se pojavuljuju random igraci tj regeni....svakako bi bilo mnogo zanimljivije...
ja bi pitao za misljenje vas..sta mislite o onim strelicama za raspolozenje,jel vam utice to na ekipu koju birate tj da li izbacujete iz tima one ne raspolozene? to postoji jos od prvog pesa ali meni nije jasna funkcija toga kada bi se gledao realni fudbal...jednu utakmicu posle sjajne pobede pola ekipe ima strelicu nadole ..na osnovu cega se odredjuje to raspolozenje igraca...zar ne bi bilo logicnije da zavisi od forme i igre tima..da ako redjas pobede i raspolozenje igraca bude dobro...bilo bi lepo kada bi mozda vec u sledecem pesu uveli da u toku utakmice moze da se menja raspolozenje ..zavisnosti od igre i rezultata...
 

Milos2806

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Re: MASTER LIGA - Youtube serijal
« Odgovor #12 poslato: 11. oktobar 2017, 17:40:54 »
Šta ja znam, ja sam navikao na te strelice, i da, izbacujem iz prve postave neraspoložene igrače. Obično, a to čini mi se zavisi i od težine na kojoj igraš, pred bitnije utakmice, derbi utakmice, neki od bitnijih igrača su neraspoloženi. Meni lično to ne smeta, ubacuješ mlađe, raspoložene, to opet utiče na timski duh i deluje mi zanimljivo. :)