Autor Tema: PES 2018 - Problemi i pitanja  (Pročitano 212923 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Red Devil_20

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 293
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #720 poslato: 11. jun 2018, 15:37:32 »
Za PS4 sam hteo da kupim :)
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #721 poslato: 11. jun 2018, 19:37:08 »
Citat: Red Devil_20;1497966
Za PS4 sam hteo da kupim :)

Onda dobijes neki tamo levi profil od njih na kome je ta igra koju si hteo da uzmes, stavis da je tvoj sony primary za taj account i cepas dalje sa tvog profila ali kao sto rece grobare isto tako bih i ja rekao. Jednom sam uzeo od njih i nikad vise. Em sto su mi prvi put kad sam uzimao kod njih skroz drugacije objasnili proces dobijanja igre em sto misle da su uhvatili Boga za muda kad im postavis neko pitanje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Red Devil_20, shokanito, grobare

Red Devil_20

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 293
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #722 poslato: 11. jun 2018, 22:54:23 »
Citat: NemanjaBRE;1497979
Onda dobijes neki tamo levi profil od njih na kome je ta igra koju si hteo da uzmes, stavis da je tvoj sony primary za taj account i cepas dalje sa tvog profila ali kao sto rece grobare isto tako bih i ja rekao. Jednom sam uzeo od njih i nikad vise. Em sto su mi prvi put kad sam uzimao kod njih skroz drugacije objasnili proces dobijanja igre em sto misle da su uhvatili Boga za muda kad im postavis neko pitanje.

Hvala, uzeo sam za 2000 pa cu videti, sada se instalira. Reci mi kako to ide da podesim da moj account bude primaran posto sada imam dva, svoj i taj njihov ? Mozes i na pm da mi posaljes da ne bi vise spamovao ovu temu :)
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #723 poslato: 11. jun 2018, 23:29:39 »
Citat: Red Devil_20;1497948
Izvinjavam se za off topic, ali da li neko ima iskustva kupovine cd keysa preko ovog sajta https://gameshop.spacenet.rs/index.php?route=common/home, havla unapred ?


Za izbegavanje sajt .
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, Red Devil_20

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #724 poslato: 11. jun 2018, 23:37:43 »
Al posto vidim da si uzeo preko njih, sad njih pitaj kako to ide, trebali su da ti objasne.

Inače za sve druge preporuka da uzmu pes ili ps plus preko 2 člana na ps4srbija,  sve ti lepo objasne i nikad nije bilo problema , uzimao sam vise puta .   Funkconise sve to lepo , moze da se podeli igra  a i ps plus, samo treba da se pazi preko i kod koga se kupuje.    

spacenet za izbegavanje !
 

Red Devil_20

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 293
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #725 poslato: 11. jun 2018, 23:39:50 »
Hvala, vec sam porucio, pa cemo videti. Nego ladno mi vec dva puta zabagovao PS4 prilikom downloadovanja igrice, jedva sam ga nekako ukljucio, videcemo sada sta ce biti :) Ostavio sam da se skida i kada sam stigao kuci, videh da se konzola ugasila i jedva sam je ukljucio.
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #726 poslato: 12. jun 2018, 15:54:40 »
A radice ti , nisu valjda ludi da te rade 2 meseca pred istek aktuelnog pesa , em je pala cena , a i  verovatno su od nekog drugog ko manje igra prebacili igru tebi , time se bave , mada mogu da budu dosta bezobrazniji ,kad je u pitanju nova igra i aktuelna  pa da ranije neko ostaane bez nje .   Lepo su se ogradili u uslovima koriscenja ,ali to retko ko pročita,  tek kad ostanu bez igre zakukaju .    

Nemoj samo da se hvalis posle mesec dva da ti radi , pa neko drugi da se upeca na te priče , posto vise članova odavde imalo je problema sa njima i ostali su bez igre .

A kolko su bezobrazniu i lično sam se uverio u prepisci sa njima.
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #727 poslato: 16. jun 2018, 18:35:45 »
Ljudi hitna pomoc. Kum otisao na nedelju dana sa kolegama u inostranstvo, poneli sony ali zaboravili disk. Moze li lite verzija 1na 1 ofline i kako i gde se skida? Ako ne postoji li narodna za soni i kako i gde se skida? Moze u inbox ako ovde ne moze. Admini molim za razumevanje jer je pitanje zivota i smrti. Bilo koje resenje ako ima dobro ce doci???
Sony 4 je u pitanju a razmisljam da li moze za njega da se kupi pes za neke manje novce, kao pola naloga i koliko to kosta?
Ne znam da li mogu da placaju online pa me prvenstveno zanimaju gornja resenja ma samo da ga resimo. Hvala unapred
« Poslednja izmena: 16. jun 2018, 18:42:47 od strane MaErAkLoIJA »
 

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #728 poslato: 16. jun 2018, 18:46:37 »
Citat: MaErAkLoIJA;1498427
Ljudi hitna pomoc. Kum otisao na nedelju dana sa kolegama u inostranstvo, poneli sony ali zaboravili disk. Moze li lite verzija 1na 1 ofline i kako i gde se skida? Ako ne postoji li narodna za soni i kako i gde se skida? Moze u inbox ako ovde ne moze. Admini molim za razumevanje jer je pitanje zivota i smrti. Bilo koje resenje ako ima dobro ce doci???
Sony 4 je u pitanju a razmisljam da li moze za njega da se kupi pes za neke manje novce, kao pola naloga i koliko to kosta?
Ne znam da li mogu da placaju online pa me prvenstveno zanimaju gornja resenja ma samo da ga resimo. Hvala unapred

Trebalo bi da moze lite 1 na 1 ali nemaju svi timovi, ima cini mi se Barca Liverpool Borussia i mozda neke reprezentacije, nisam siguran kako se skida na PS4 ali verovatno da ces moci da se snadjes
 

MaErAkLoIJA

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 149
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #729 poslato: 16. jun 2018, 19:05:17 »
Citat: Sneg_Veje;1498428
Trebalo bi da moze lite 1 na 1 ali nemaju svi timovi, ima cini mi se Barca Liverpool Borussia i mozda neke reprezentacije, nisam siguran kako se skida na PS4 ali verovatno da ces moci da se snadjes


E hvala na brzom odgovoru. Izgleda da moze offline, nasao sam na youtubu kako se skida pa sam im poslao. Imam pc pa uopste nisam znao da li je i koliko komplikovano. A komplikovano ko otvaranje flase piva ;) Dovoljno je par timova, bitno da je taktika odkljucana.
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #730 poslato: 16. jun 2018, 19:27:14 »
Savetuj kumu da sledeći put kupi digitalno kod sa nekog sajta ili direktno sa PSN store-a, pa neće biti takvih problema. ;)
 

Red Devil_20

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 293
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #731 poslato: 19. jul 2018, 23:45:16 »
Izvinjavam se za off topic, zanima me da li je neko probao da prikaci tastaturu i mis za PS4 konzolu i da tako cepa neke igrice, posto ja sam probao preko kontrolera i nikako mi se ne svidja, naravno osim Pesa ? Ako ima neko takvog iskustva neka mi se javi na pm, da ne spamujemo temu :) Hvala :)
 

MeGusta18

  • Moderator
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #732 poslato: 20. jul 2018, 08:11:58 »
Citat: Red Devil_20;1500398
Izvinjavam se za off topic, zanima me da li je neko probao da prikaci tastaturu i mis za PS4 konzolu i da tako cepa neke igrice, posto ja sam probao preko kontrolera i nikako mi se ne svidja, naravno osim Pesa ? Ako ima neko takvog iskustva neka mi se javi na pm, da ne spamujemo temu :) Hvala :)

Moze samo neke igrice koje to prihvataju inace neke ne moze. Tipa Fortnite moze on podrzava a recimo pes ne moze tako da od igrice do igrice je. Ja Fortnite igram na tastaturi i misu preko ps4 konzole
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Red Devil_20

Red Devil_20

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 293
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #733 poslato: 20. jul 2018, 10:44:40 »
Citat: MeGusta18;1500408
Moze samo neke igrice koje to prihvataju inace neke ne moze. Tipa Fortnite moze on podrzava a recimo pes ne moze tako da od igrice do igrice je. Ja Fortnite igram na tastaturi i misu preko ps4 konzole

Hvala. Reci mi da li umesto levog analognog postoji mogucnost da se za kretanje koriste strelice na kontroleru, kod PESa to ima da se podesi u samoj igrici, medjutim kod ostalih igrica to nisam uspeo da pronadjem ?
 

sale3

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 132
    • Pogledaj profil
Re: PES 2018 - Problemi i pitanja
« Odgovor #734 poslato: 20. jul 2018, 18:48:50 »
Ljudi imam problem sa pes18, klinkem na ikonicu on kao pokrece igricu medjutim samo pobeli ekran nesto izadje u u densoj strani ekrana i izaci me napolje. Jel imao neko slicnih problema ?