Autor Tema: Forum pita, Bhatti odgovara!  (Pročitano 13033 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #30 poslato: 28. jun 2017, 19:27:39 »
1.Da li će biti Barseloninih legendi kao u PESU 2017?
« Poslednja izmena: 28. jun 2017, 20:48:05 od strane VEK1NG »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #31 poslato: 28. jun 2017, 19:47:40 »
Sad ti je rečeno za ovo pod 2.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #32 poslato: 29. jun 2017, 00:11:37 »
Citat: Darcoolio;1470824
Stavim fluid i bez ikakvog silovanja R1 i konstantnog presinga čak se i štoperi istroše.
Ako igraš samo 4-4-2 recimo bez fluid onda je nešto drugo.
Verujem. Ali, iskustva na full manual (a samo tako igram) nisu takva.
Ja igram fluid, tačno znam koje igrače menjam oko 70 min. jer ne mogu više trče. Stamina 0.
Imate cele utakmice na mom YT kanalu i videćete stamina bar iznad glava. Mnogim igračima ostane stamine do kraja tekme.


93' Vasko Reggini još u zelenom kao i većina tima sem onih sa lošom ocenom stamine. (Fluid formation)
 

Dmitrovic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 97
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #33 poslato: 29. jun 2017, 02:17:03 »
Da li su dodati neki novi driblinzi tj trikovi?Da li su pooljsani postojeci?Da li ce komentatori imati veci recnik?
 

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #34 poslato: 29. jun 2017, 02:39:06 »
Da li će biti bolje uradjena publika i mogućnost ubacivanja navijača?
Ponekad mi se čini da kad sam gost i domaća publika da se raduje kad dam gol...

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #35 poslato: 29. jun 2017, 03:12:28 »
- Ovo pitanje je verovatno glupo i previse detaljno (i licno). :D Zasto je Dani Alvesu snizena ocena sa 84 na 80 ako je imao tako dobru sezonu?
Ako je glupo, zelim da znam hoce li cesce menjati ocene igracima (ne samo formu), makar kroz neki DLC, kao u proslih nekoliko verzija, osim u PES-u 2017?
(Mnogi postanu dobri u stvarnosti, a godinu dana vuku ocenu 66. Ili postanu losi, a vuku odlicnu ocenu)

- Da li ce moci da se bira s kim se sastajemo u Divizijama gledajuci region ili razdaljinu?

- Da li ce moci da se sutira glavom od zemlje na Advanced Shot Type postavkama ako vec ciljamo ispravno, ka svom golu?

- Da li ce stati vise slika dresova na PS4?

- Da li Highlights meca moze krace da traje, da nam ne pokazuje predugo sanse (osim one kod gola)? Ujedno, okvir gola je dobra sansa, a to se cesto ne pokazuje. Why?

- Da li ce moci da se procaska sa rivalom nakon meca i u drugim online modovima osim u Friendly Lobby-ju, mislim na PC, da bude kao na PS?


Odgovore verovatno znam (nisu za njega skakljiva pitanja, treba ga ispostovati, nije na optuzenickoj klupi, a i skoro sve je vec gotovo), mozda su za drugi tip dogadjaja, za predloge, implementaciju novina, a voleo bih da se zamisli on ili prosledi nekome da li bi trebalo to popraviti ili ne.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz, AleksaVP, МилошЦЗБГ, shokanito

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #36 poslato: 29. jun 2017, 09:48:20 »
Pitanja za OFFLINE:

1. Reklamiraju se na utakmicama kvalifikacija za SP, a nemaju taj mod u igri!?! Da li planiraju da dodaju kvalifikacije za SP? (mislim da je zadnji put bilo za PES 5)
 2. Da li planiraju da dodaju mogućnost simuliranja dela utakmice u BAL kada nisi u igri?

Pitanja za ONLINE:

1. Da li imaju u planu mod za takmičenja timova u co-op modu? 2v2, 3v3 ili 11v11 da bude kao liga, a ne samo friendly mode.
2. Da li planiraju da konačno reše lag čitere?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #37 poslato: 29. jun 2017, 09:54:31 »
Citat: zexsim;1470861
Verujem. Ali, iskustva na full manual (a samo tako igram) nisu takva.
Ja igram fluid, tačno znam koje igrače menjam oko 70 min. jer ne mogu više trče. Stamina 0.
Imate cele utakmice na mom YT kanalu i videćete stamina bar iznad glava. Mnogim igračima ostane stamine do kraja tekme.
93' Vasko Reggini još u zelenom kao i većina tima sem onih sa lošom ocenom stamine. (Fluid formation)

Znam da igraš na FM, isto je i ovde samo što je na PC i FM se igra u zavisnosti od "postave" društva koje igra.
I iskustva su ista kod mene na FM i assist, makar za PC platformu.

Citat: darko_pfc;1470875
- Ovo pitanje je verovatno glupo i previse detaljno (i licno). :D Zasto je Dani Alvesu snizena ocena sa 84 na 80 ako je imao tako dobru sezonu?
Ako je glupo, zelim da znam hoce li cesce menjati ocene igracima (ne samo formu), makar kroz neki DLC, kao u proslih nekoliko verzija, osim u PES-u 2017?
(Mnogi postanu dobri u stvarnosti, a godinu dana vuku ocenu 66. Ili postanu losi, a vuku odlicnu ocenu)

Ocene su im kriminal, pogotovo za timove koji ne spadaju u top 10, čak ni u other, tu ni transfere kršteno ne odrade.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #38 poslato: 29. jun 2017, 10:18:28 »
Ove godine Mbape je imao 69 overall,dok Kante nije imao nijedan skill card.
Bilo bi lepo kad bi za lag chitere uveli neke mini banove od 12-24h kad god ih server nahvata,a vide bukvalno sve i tacno sad znaju ako neko stisne win ili alt-tab automatski izbacuju iz igre.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Macan

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #39 poslato: 29. jun 2017, 11:33:05 »
Samo zelim da se nadovezem za staminu :) igrao sam klasik sezonu sa Torinom i sad igram sa Sosijedadom. u 60om minutu mi treba 6-7 izmena. Ne igram gengpres niti agresiv sa presingom. Kod tih da kazemo slabijih timova je to dosta primetno, pocrkaju svi posle 60og minuta.
« Poslednja izmena: 29. jun 2017, 12:04:57 od strane pumba »
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #40 poslato: 29. jun 2017, 13:03:34 »
Vise pitanje za zexsim-a posto ce on da proba PES, kakav je odziv komandi jer ,ako nisam pogresno cuo u podcast-u sa footy united, cini im se  da malo kasni odziv ?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #41 poslato: 29. jun 2017, 13:22:57 »
Mare bi mogao da napravi do kraja dana neku listu pitanja koja će biti postavljena, pa temu pod katanac dok se Zex ne oglasi.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas, pumba, AleksaVP

Dmitrovic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 97
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #42 poslato: 29. jun 2017, 14:43:34 »
Bilo bi dobro da naprave da moze da Se preda mec u bilo kojem takmicenju.I da utakmice u diviziji I protiv kompa skrate za 1-2 min.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #43 poslato: 29. jun 2017, 14:54:41 »
Ne, neka se igra kao onaj retardirani turnir od 5 minuta bi bilo najbolje.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Forum pita, Bhatti odgovara!
« Odgovor #44 poslato: 29. jun 2017, 16:19:33 »
-Optimizacdija -   Za Pc verziju  zasto u toku jednog pesa ima tolko odstupanja u radu igre , 90 posto sezone pes je očajno radio   (pc jak, net dobar, na ps4 odličan ) ,  tek evo zadnjih mesec dana se da kazem normalizovao , stalno nesto izbacuju popravili ovo ono , pa ako jedne sezone poprave brdo stvari nek radi to dobro sledece  ali oni stalno moraju nesto kao da popravljaju ,   sad mozda to zavisi od windowsa , drivera i ko zna čega sve u podesavanjima neznam,   ali neki program dodatak , neka optimizacija da pes lepo radi od pocetka čim izadje , a ne stalno neke nadogradnje , te dobar , bolji ,losiji itd.  

-  Cheaters ( Varalice )  -  Kad ce konačno da rese to .    5 utakmica gubim u diviziji  i taman povedem  dominiram , al tad skoro  obavezno ide lag i prekid i nikom nista .  Da naprave da posle utakmice moze da se prijavi ;  dve vrste prijave , jedna za vezu  net , da je tokom cele utakmice bila losa veza ,  i druga prijava-block   kad neko (varalica )neznam kako prekine i nikom nista.   I to isto  da stoji na svačijem profilu kolko ima prijava za varanje a kolko za net .  I onda te varalice u jedan kos pa nek ih spajaju jedne s drugima .

- Online divizija :    Moglo bi da  tih deset utakmica sto se igralo vidi i tim koji mi biramo a ne samo skojim je protivnik igrao .  Da  se smanje malo poeni za Real i slično , jel 90 posto utakmica svi biraju real  .  

- U statistici da se ubaci mozda 10 timova koje smo najvise birali    i procenat pobeda sa tim timovima

- Za ps4 da   moze vise slika da se ubaci ,  dresova pečevi itd.

-  Da replay - golove moze da prekine samo onaj ko je dao go ,   plus bi dodo  i 3 sanse bar po utakmici ,  pa to kad se probije da moze svako da prekine replay sansu.  

-
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AleksaVP, darko_pfc