Autor Tema: Budjenje giganta iz Ljutice Bogdana  (Pročitano 9352 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Budjenje giganta iz Ljutice Bogdana
« Odgovor #15 poslato: 25. jun 2017, 18:15:18 »
Crveno-bela kaznena ekspedicija! Pao je i Šahtjor u grotlu Marakane!



Crvena Zvezda ove sezone igra fenomenalno i u domaćem prvenstvu i u evropi, u drugom kolu Lige Šampiona Zvezda je dočekala Šahtjor iz Donjecka.

Zvezda je od početka meča krenula ka golu protivnika i pokazala gostima iz Ukrajine da im neće biti lako u Beogradu. Već u 5 minutu nakon kornera koji je izveo Ristić, Milivojević je bio najviši u skoku i glavom smestio loptu u mrežu nemoćnog Pjatova. I pored ranog vodjstva crveno-beli se nisu opuštali već su nastavili u istom tempu, napadi su se ređali te preko leve strane Antića i Ristića te preko desne Belerina i Plavšića, već u 18. minutu Zvezda udvostručuje prednost nakon centaršuta Ristića, Aleksandar Prijović je na pravom mestu, kao i 9 minuta kasnije kada je Antić centrirao sa leve strane, kada je već bilo jasno da će Zvezda slaviti na kraju meča. U drugom poluvremenu, gosti su malo trgli čak uspeli da priprete golu Rajkovića, ali Zvezda je nastavila da preti po bokovima, da bi u 72. minutu Plavšić proigrao Belerina, koji se okrenuo, šutirao levom nogom, Butko je zakačio loptu taman toliko da prevari Pjatova i pošalje je u suprotnu stranu gola, da bi u 85. minutu nakon udarca Milinković-Saviča na odbitak naleteo Katai i postavio konačan rezultat.

Spoiler
 


Slavlje Delija moglo je da počne



Paulo Fonseca: Zvezda je bila bolji rival danas!



"Jedna veoma teška utakmica za nas, na početku utakmice nas je malo poremetila zaista sjajna atmosfera na stadinu, što je Zvezda uspela da iskoristi i dodje do ranog vodjstva, a juriti rezultat protiv ovakve ekipe je izuzetno teško, a naša igra u odbrani tokom prvog poluvremena je bila jako loša, pogotovo što se tiče duela u vazduhu, tri gola primljena glavom, dovoljno govore o tome, u drugo poluvreme smo ušli čvršće što se tiće odbrane ali tim poput Zvezde kažnjava i najmanju grešku, i večeras su potpuno zasluženo slavili. Što se tiče moje ekipe, moramo mnogo bolje igrati ako mislimo da obezbedimo makar Ligu Evrope na proleće, jer pored Zvezde i Reala teško da ćemo uspeti da se domognemo nokaut faze Lige Šampiona, a zahvalio bi se i Pjatovu na izuzetnim intervencijama kojim je spasao tim velike bruke. Uzgred voleo bih da imamo ovakve navijače, koji tokom celog meča navijaju i daju ogromnu podršku svojoj ekipi, bila mi je čast osetiti ovakvu atmosferu."

Jović: Neočekivano visoka pobeda!

"Pre svega bih čestitao mojoj ekipi na besprekorno odigranoj utakmici i iskoristio da se zahvalim navijačima na sjajnoj atmosferi koju su večeras napravili i nosili nas do nove pobede. Čini mi se da su igrači Šahtjora bili iznenadjeni atmosferom na stadionu i da je to uticalo na njihovu slabu igru na početku utakmice, što smo uspeli iskoristiti, iskreno očekivao sam mnogo teži i neizvesniji meč jer je Šahtjor odlična ekipa predvodjena odličnim trenerom i nisam očekivao ovako ubedljivu pobedu."

TuckiZR

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Budjenje giganta iz Ljutice Bogdana
« Odgovor #16 poslato: 1. avgust 2017, 16:37:29 »
Odakle ti PLS???
 

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Budjenje giganta iz Ljutice Bogdana
« Odgovor #17 poslato: 19. septembar 2017, 21:09:34 »
Citat: TuckiZR;1473165
Odakle ti PLS???

To je SLS peč, sa onim silnim Starvin-ima

ZoblaTerbra

  • Gost
Re: Budjenje giganta iz Ljutice Bogdana
« Odgovor #18 poslato: 4. novembar 2017, 08:21:57 »
hoćemo nastavak!