Autor Tema: Iza svih tih nula...  (Pročitano 5698 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Iza svih tih nula...
« poslato: 12. maj 2017, 15:28:41 »
Kad predjes preko ponosa, ljubavi, zelje...

Jednog naizlged potpuno istog jutra kao i svakog drugog, probudio sam se, popio jutarnju kafu i otisao na trcanje, vazduh je bio lep i hladan, istrcao sam svoju marsutu, vratio se kuci, popio caj i poceo sa citanjem vesti. U ispijanju poslednjeg gutljaja caja umalo se nisam zadavio, procitao sam vest da je Partizan ostao bez trenera. U prvom mahu sam pomislio da je prvo aprilska sala, ali ipak... nije bila sala. Istog trenutka mi je pozvonio mobilni, nepoznat broj, uglavnom se ne javljam na nepoznate brojeve ali ovog puta jesam, ni sam ne znam zasto. Sa druge strane slusalice, dubok i mocan glas, bio je to predsednik crno-belih. Ni u ludilu nisam ocekivao poziv, zeleli su da postanem novi trener Partizana, ostao sam u soku, nisam zeleo da prihvatim poziv, nisam zeleo da se mesam u sve to, jer Partizan danas nije onakav kakvim ga ja zamisljam i nije onakav Partizan kakav treba da bude... posle dugo razmisljanja, odlucio sam da prihvatim poziv, da ja budem taj koji ce promeniti nesto u Partizanu, iz tog razloga sam prihvatio poziv. Posle par dana, selidba u Beograd, upoznavanje sa igracim, strucnim stabom, i sada je doslo vreme da se obratim i vama novinarima i ostalim gradjanima.

N.Djokic: Za bolja vremena!

''Dobar dan svima, hvala Vam sto ste dosli u ovolikom broju, jako mi je drago sto sedim ovde danas sa Vama. Nemam sta da vam kazem, sem da Vam obecam da cu da se potrudim da nastavim tamo gde je stao moj dobar prijatelj Marko Nikolic, veliki prijatelj jos veci strucnjak. Ovu konferenciju predstavljanja bih iskoristio da se zahvalim njemu za sve sto je uradio za ovaj klub a uradio je bas dosta. Mnogi ljudi to ne vide, ali tako je, Marko Nikolic je veliki covek, covek koji ne ume da mrzi i covek koji ce uraditi sve za stvar koju voli, a Partizan... hah, verujte mi, voli previse. Sto se tice mog plana u Partizanu, vreme je da Partizan bude tamo gde je bio nekada, u Evropi. Mozda ce ovo zvucati suludo i previse optimisticno, ako bude sve kako treba, Partizan ce biti u samom vrhu Evrope, ubedjen sam da dolazi nase vreme, vreme slavne proslosti i jos svetlije buducnosti.''



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S Prvu sezonu sam odigrao cisto da se uigram malo, da vidim gde je sta, zavrsio sam na 5.mestu, titulu je osvojila Crvena Zvezda, doveo sam Vladimira Volkova, Mbabu i Drazica. Otisao je Neca Mihajlovic. Sale Ilic otisao u penziju. U mojoj prici:
 
* Ukoliko budem bio prvi ili drugi, igracu kvalifikacije u obicnim mecevima, ukoliko budem prosao sve, nastavicu sa Ligom Sampiona/Ligom Evrope u Master ligi, ukoliko ne budem prosao kvalifikacije, preskakacu meceve (SKIP).

* Liga - pisacu najzanimljivije stvari i najzanimljivije utakmice

* Kup - pisacu samo zavrsnicu


* Liga Sampiona / Liga Evrope - Na svaka tri kola (grupe), nokaut faza (svaki sledeci prolazak)

* Pisacu i najave za BITNE utakmice, uglavnom u Evropi.[/I]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
« Poslednja izmena: 15. maj 2017, 02:54:55 od strane napredpartizan »
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #1 poslato: 15. maj 2017, 02:32:31 »
Super Liga Srbije (nakon 5.kola): Zvezda na vrhu, Cukaricki bez primljenog gola, NP poslednji!


1. kolo Radnik - Partizan 1:2 (Detalji + foto)
2. kolo Borac Partizan 2:2
3. kolo Partizan - Vojvodina 2:0
4. kolo Vozdovac - Partizan 0:0
5. kolo Radnicki Pirot - Partizan 0:2 (Detalji + foto)


Radnik - Partizan: Djurdjevic i Tawamba srusili Surdulicane!



Crno-beli na povratak titule u Humsku krenuli su iz Surdulice. Neugodan teren, opasan protivnik, dug put... sve je to bilo protiv Partizana danas u Surdulici. Partizan se mucio sve do tog 64.minuta kada Uros Djurdjevic dobija skok duel i salje loptu u golmanov desni ugao. Pobedu i dominaciju crno-belih overava Leandre Tawamba u 85.minutu kada je solo - prodorom pomesao odbranu Radnika i savladao iskusnog cuvara. Radnik u samoj zavrsnici stize do pogotka ali to nije bilo dovoljno za bod protiv Beogradjana.

Radnicki Pirot - Partizan: Leonardo neuhvatljiv!



Radnicki nije odoleo! Partizan u svom ritmu protutnjao kroz Pirot, Leonardo je bio izuzetno raspolozen za igru i sa dva pogotka vodio crno-bele do nove pobede i nastavka niza od 5 utakmica bez poraza u Ligi (4 pobeda i jedan remi). Partizan je poveo poprilicno rano, vec u 4.minutu Leonardo trese mrezu domacina, dominacija i opsada pred golom Radnickog su nastavljeni i u 94.minutu sledi nagrada preko Leonarda koji upisuje svoj drugi pogodak i nova 3 boda.
« Poslednja izmena: 15. maj 2017, 14:05:53 od strane napredpartizan »
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #2 poslato: 15. maj 2017, 16:33:23 »
LE: Partizan u grupi smrti, Nis ceka lavove iz Liona, Pazarci na Sevilju!



Grupe
[/SIZE][/B]




Partizan putuje u Spaniju, Francusku i Holandiju. Ocekuje ih 6 veoma teska duela, naspram sebe ce imati iskusnu Valensiju, preporodjenu Nicu na celu sa Balotelijem i mozda malo slabiji tim Tventea. U Ligi Evrope se nalazi jos 4 nasih ekipa koji takodje nece imati lak zadatak.



N.Djokic: Sve je moguce, ne otpisujte nas!



''Da, definitivno da je grupa veoma teska, ali mislim da nema potrebe da nas otpisujete pre vremena. Treniramo, radimo i igramo dobro, u formi smo i mislim da mozemo da napravimo iznenadjenje i prodjemo dalje. Svu srecu zelim svim srpskim klubovima, ali naravno, nas niko drugi ne zanima sem nas, gledacemo da nastavimo da igramo ovako, jer zaista igramo dobro.''
« Poslednja izmena: 15. maj 2017, 16:49:14 od strane napredpartizan »
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #3 poslato: 19. maj 2017, 16:29:59 »
Odlično!Samo tako nastavi! ;)
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #4 poslato: 25. maj 2017, 16:22:35 »
Citat: VEK1NG;1467069
Odlično!Samo tako nastavi! ;)
Hvala! :)
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #5 poslato: 25. maj 2017, 16:35:51 »
Super Liga Srbije (nakon 10.kola): Zvezda na +7, Radnicki Pirot veliko iznenadjenje, Radnik bez pobede!



6. kolo Partizan - Napredak 1:0
7. kolo Partizan - Cukaricki 1:0
8. kolo Partizan - Novi Pazar 0:1
9. kolo Mladost Lucani - Partizan 1:1
10. kolo Partizan - Rad 1:0
[/SIZE][/I][/B]

***
[/SIZE][/B]

INFO
[/SIZE][/B]

Posle desetog kola, situacija na tabeli je vise nego jasna. Crvena Zvezda je na prvom mestu, bez ijednog poraza, Partizan zauzima drugo mesto, ima cak 7 bodova manje od vecitog rivala, Cukaricki je odmah iza crno-belih na samo 2 boda manje. Veliki otpor pruza Radnicki koji ima vise nego realne sanse za Evropu. Na poslednjem mestu je Radnik, jedini tim u ligi koji jos nije zabelezio pobedu.

***
[/SIZE][/B]

Liga Evrope (nakon grupne faze): Milan i Lion zavrsili takmicenje, Partizan kao nekada - PRVI u grupi!



1. kolo Partizan - Tvente 1:0 ( Detalji + foto )
2. kolo Valensija - Partizan 0:0
3. kolo Nica - Partizan 0:0
4. kolo Partizan - Nica 2:1 ( Detalji + foto )
5. kolo Tvente - Partizan 0:0
6. Partizan - Valensija 2:1 ( Detalji + foto )
[/SIZE][/B]

1. kolo Partizan - Tvente: Potpuno zasluzeno,  pravi dar-mar Brazilca Leonarda!



Partizan je u prvom kolu Lige Evrope docekao holandski Tvente. Crno-beli su od samog pocetka diktirali tempo i stvarali vise nego dobre prilike pred golom gostiju. Dominacija Partizana u prvom poluvremenu se nije isplatila, posle prvog poluvremena nije bilo golova. Vec u 47.minutu, Partizan preko Djurdjevica napada i daje do znanja Holandjanima da ce tesko ostati neporazeni u grotlu Humske 1. U 57.minutu, pravi dar-mar Leonarda! Brazilac je dobio loptu po levoj strani, prosao dva igraca Tventea, usao u sredinu i fenomenalnim udarcem zatresao mrezu i doveo Partizan u potpuno zasluzeno vodstvo! Do kraja utakmice, crno-beli su imali jos jednu dobru priliku preko Tavambe koji  je sutirao preko gola. Holandjani su ni krivi ni duzni mogli do boda u samom finisu utakmice kada je Kljajic zaustavio dva odlicna udarca i spasio Partizan.

4. kolo Partizan - Nica: Velika utakmica, velika pobeda!



U 4. kolu, crno-beli su docekali Nicu. Utakmica je pocela odlicno po Partizan, vec u 4.minutu Uros Djurdjevic postize pogodak za pravu eksploziju na tribinama, samo 15-tak minuta kasnije, za jos veci delirijum potrudio se Tavamba koji je spektakularnim pogotkom povecao prednost crno-belih i raspalio mastu Grobara! Nica se probudila, vrsila je veliki pritisak na odbranu Partizana koja je imala odlican odgovor na sve napade gostiju. Ipak, crno-beli su podbacili u 77.minutu, kada je Roux savladao Kljajica i uneo strah i strepnju do kraja utakmice. Na svu srecu, vecih opasnosti po gol Partizana do kraja utakmice nije bilo, sve je jasno, Partizan blizu prolaska dalje!

6. kolo Partizan - Valensija: Gotovo je, Partizan sa mesta broj jedan u nokaut-fazu!



U jednoj od najboljih i najzanimljivih utakmica u Evropi u poslednjih nekoliko godina Partizan je slavio protiv spanske Valensije i tako obezbedio prvo mesto u grupi. Bolje po Partizan nije moglo da pocne, u 7.minutu Mangala postize auto-gol i donosi prednost crno-belima. Od tog trenutka, potpuna dominacija Valensije na svakom delu terena, ipak Partizan je izdrzao do poluvremena i otisao na odmor sa prednoscu od 1-0. U drugom poluvremenu, nije proslo ni minut, Valensija stize do iznednacenja preko Rodriga koji je glavom savladao Filipa Kljajica. Partizan je zaista igrao ocajno i potpuno zasluzen gol Valensije. Kada su svi mislili da je to to, da Partizan ne moze do pobede, veliko iznenadjenje za sve pa i za veliki tim kao sto je Valensija! Posle samo 5.minuta, Leonardo je uzeo loptu i sa 20-tak metara uputio udarac koji je bio toliko jak i precizan da golman gostiju nije mogao nista, vec je samo paradom ulepsao ovaj pogodak Partizanovog Brazilca. Do kraja utakmice,  Valensija je pokusala da dodje do gola, ali ti nisu bili toliko opasni po gol crno-belih. Partizan kao prvi u grupi ceka zreb!
« Poslednja izmena: 26. maj 2017, 12:33:04 od strane napredpartizan »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pumba

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #6 poslato: 26. maj 2017, 12:35:59 »
Pratite? Zamerke, mane, neki predlog? Hvala! :)
 

pumba

  • Cerak United
  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1025
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #7 poslato: 26. maj 2017, 12:48:43 »
Ja da :) neki planovi za zimski prelazni rok?
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #8 poslato: 26. maj 2017, 14:45:32 »
Citat: pumba;1467848
Ja da :) neki planovi za zimski prelazni rok?
Plan je zadrzati ovaj tim, nece biti pojacanja a ni odlaska. Hvala na pitanju! :)
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #9 poslato: 1. jun 2017, 22:22:13 »
Neocekivano: Zvezdin dzelat potpisao za Partizan!



Crno-beli angazovali napadaca u poslednjem trenutku, Stefan Drazic danas je potpisao ugovor sa Partizanom na tri godine, Vozdovac je dobio 600.000 hiljada. Stefan Drazic je do juce bio napadac Vozdovca i sportska javnost ga zna po tome sto je ''oteo'' titulu Zvezdi i na neki nacin omogucio titulu Partizanu. Zanimljiva stvar u ovom transferu je ta da su crno-beli rekli da pojacanja nece biti a onda se u poslednjem trenutku odlucili da dovedu napadaca. Sta se to kuva u Partizanu?

S.Drazic: Ostvarenje sna!



''Ovo je ostvarenje sna. Velika cast ce mi biti zaduziti dres Partizana, mog voljenog i omiljenog kluba. Zaista, sve ovo deluje nestvarno, ali moracu da se trgnem i da shvatim da je ovo stvarno i da ne sanjam. Pokusacu da postanem miljenik navijaca, to mi je jedna od velikih zelja, zelim da postizem golove, da igram, da uzivam u crno-belim bojama i Evropi. Hvala Vozdovcu na svemu, necu zaboraviti ono sto su ucinili za mene, zaista im zahvaljujem na svemu, a navijacima Partizana obecavam svoj maksimum.''

*** Liga Evrope: Volfsburg - Partizan
Viljareal - Crvena Zvezda  ***


Super Liga Srbije (nakon 15.kola): Partizan odrzao cas fudbala vecitom rivalu!



Partizan je u 13.kolu docekao Crvenu Zvezdu, ekipu koja je na usamljena na samom vrhu i koja sve do ovog meca nije imala ni jedan poraz i primila je samo 2 pogotka a dala cak 23 pogotka. Pred prepunim i krcatim stadionom Partizan je velikom dominacijom savladao vecitog rivala i smanjio prednost Zvezde na -6.

11. kolo: Partizan - Backa 2:1
12. kolo: Odzaci - Partizan 1:6
13. kolo: Partizan - Crvena Zvezda 2:0
14. kolo: Radnicki Nis - Partizan 0:0
15. kolo: Partizan - Javor Matis 2:0


13. kolo (derbi): Partizan - Zvezda 2 - 0 - Tavamba opet koban po Zvezdu!



Partizan je od prvog minuta krenuo agresivno i sa velikim presingom, Zvezde je uspesno odgovarala pritisku sve do tog 30.minuta kada je novajlija u derbij, Petar Djurickovic postigao fenomenalan pogodak i rutinski savladao golmana Zvezde i doneo prednost Partizanu od 1-0, 15-tak minuta pre odlaska na odmor. Crvena Zvezda se posle tog primljenog pogotka malo probudila, pripretila 2 puta do kraja poluvremena ali nije to bilo nista ozbiljno po gol Kljajica. U drugom poluvremenu, ista prica kao i u prvom, veliki presing i velika dominacija Partizana. U 55.minutu veliku priliku propustio je Milic koji je izasao jedan na jedan sa Kljajicem i sutirao pored gola. Od tog trenutka, Partizan je krenuo jos jace i agresivnije na veoma dosta krutu i neorganizovanu odbranu aktuelnog sampiona. Sav taj presing se isplatio u 61.minutu kada je Tavamba na odlicnu asistenciju Drazica stavio tacku na ovu utakmicu i kao u proslem derbiju doneo pobedu Partizanu i veliko slavlje navijaca crno-belih! Do kraja utakmice, Partizan je mogao jos koji put da zatrese mrezu Zvezde ali je Manojlovic bio odlican i sprecio veliku bruku crveno-belih.
« Poslednja izmena: 2. jun 2017, 16:45:46 od strane napredpartizan »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Sneg_Veje, Stefan06

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #10 poslato: 2. jun 2017, 17:07:30 »
LIGA EVROPE: Nesrecna Zvezda, PSZ jedva, veliki Partizan!



Opet je Partizan jedina ekipa koju cemo imati priliku da nastavimo da pratimo u Evropi. Crno-beli su napravili veliko iznenadjenje, doneli veliku radost svim navijacima Partizana, i najbitnije od svega, predstavljaju Srbiju u pravom svetlu, napokon! Partizan je bio bolji u dvomecu sa nemackim prvoligasem Volzburgom i ukupnim rezultatom 3-4 savladao veoma jaku i organizovanu ekipu i tako obezbedio mesto medju najboljih 16 ekipa u Ligi Evrope!

San koji traje: Volzburg - Partizan 3:4 (2:2)

Ostale utakmice


N.Djokic: Potcenili ste nas, zato smo prosli!



''Velika je cast biti medju 16 najboljih ekipa na svetu. Presrecan sam i preponosan na ovaj tim, pokazali smo po ko zna koji put da smo ozbiljan tim, imamo niz od 20 utakmica bez poraza u svim takmicenjima, u Ligi Evrope jos nismo izgubili, pobedili smo Zvezdu, mislim da smo mnogo toga dobrog do sad uradili i tek cemo, nastavicemo u ovom ritmu. Nebitno mi je ko ce biti protivnik u sledecoj rundu, ali kad bih mogao da biram, voleo bih opet neke Nemce, toliko. A ovima koji su nas potcenili, otpisali i slicno, zelim samo da im porucim da smo bas zbog njih sada tu gde jesmo, medju 16 najboljih, veliki uspeh!''
« Poslednja izmena: 2. jun 2017, 17:28:17 od strane napredpartizan »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CoNe Delija, pumba

Stefan06

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #11 poslato: 3. jun 2017, 23:25:46 »
Odlično, prati se ! :thumbup:
'zvezdin dželat' :crazy::crazy:
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #12 poslato: 21. jun 2017, 14:23:49 »
VELIKI SOK ZA PARTIZAN! DJOKIC PODNEO OSTAVKU!



Crno-beli su u odlicnoj seriji, obezbedili nastavak igranja u Evropi, polako sustizu Crvenu Zvezdu na celu tabele a onda, kao grom iz vedra neba, Nikola Djokic prihvatio ponudu Reala iz Madrida i podneo neopozivu ostavku!

N.Djokic: Vreme je za nove izazove, odlazim da bih se vratio!



''Ne znam sta bih mogao da Vam kazem, osecam se cudno i veoma tuzno. Sa druge strane, srecan sam sto cu voditi jedan od najvecih timova na svetu. Rastanak dolazi u najgorem mogucem vremenu, taman smo stali na noge, ostvarili dobre rezultate u Evropi, pobedili vecitog rivala, dugo nismo izgubili, bas mi je krivo i zao ali Real Madrid ne moze da ceka. Ne bih duzio nesto, ne volim rastanke... Odlazim da bih se vratio!''
« Poslednja izmena: 21. jun 2017, 14:28:40 od strane napredpartizan »
 

napredpartizan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Iza svih tih nula...
« Odgovor #13 poslato: 21. jun 2017, 14:36:07 »
GOTOVO: Djokic novi trener Reala!



Price su se danas i zvanicno obistinile, sve je delovalo tako nestvarno ali ipak mladi strucnjak Nikola Djokic postaje novi trener Reala iz Madrida! On je jutros primljen kod predsednika Pereza i potpisao je ugovor na 3 godine, da Vas podsetimo da on dolazi iz beogradskog Partizana.