Autor Tema: PES 2017 Online - Čiteri  (Pročitano 30231 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

milosh-96

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 511
    • Pogledaj profil
    • http://www.sportzona.webs.com
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #30 poslato: 25. oktobar 2016, 17:26:24 »
Počeli su da ih banuju, konačno.

(sa FB strane pes-patch.com)
FC INTERNAZIONALE MILANO 1908
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LegionOfBoom, gorantz, Milos011, blackwhite

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #31 poslato: 26. oktobar 2016, 10:36:25 »
Citat: milosh-96;1446337
Počeli su da ih banuju, konačno.

(sa FB strane pes-patch.com)

Udri MILICIJO!

Samo nek nastave tako.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

InoMessi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 958
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #32 poslato: 26. oktobar 2016, 16:11:06 »
Svaka cast konacno da se stane u kraj citerima :)

Da barem EA moze stati u kraj citerima na PC verziji :(
 

bucoby

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #33 poslato: 27. oktobar 2016, 02:17:33 »
Ima ih mnogo i svaki dan mi izlaze,a sa naših prostora .KIKA. fc.bežanija,dva puta sam ga drao i pobegne pederko
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #34 poslato: 28. oktobar 2016, 10:46:24 »
Citat: shoninho111;1446273
https://www.konami.com/wepes/2017/report/2017/eu/en/?platform=ps4

popunis ovde sve ali moras da bas stavis tacno vreme tj sto blize moguce kada je izasao

samo me interesuje da li tamo gdje je moj nick upisujem user name koji mi je u igri ili onaj iz steama?
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #35 poslato: 28. oktobar 2016, 10:58:40 »
Citat: gorantz;1446625
samo me interesuje da li tamo gdje je moj nick upisujem user name koji mi je u igri ili onaj iz steama?
Onaj iz igre.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #36 poslato: 28. oktobar 2016, 21:29:49 »
Zelim da podelim sa vama do sada moje najgore iskustvo na Forumu.Posle odigranih 1500+meceva online iz iskustva mogu da vidim i osetim kad neko kontrolise lag.Upravo to mi se desilo veceras u ligi sa Admiral.Na pocetku utakmice neverovatno koliko kasne komande,bukvalno dok se prebaci igrac protivnik prosledjuje loptu dalje i primam tri gola nemocan na ocigledan lag runtime.Nakon prigovora za lag na poluvremenu,odjednom sve ide kao podmazano,protivnik prima dva gola i ne uspeva u napadu da stvori jednu priliku do kraja utakmice.Ovo je drugi put da je Admiral zvanicno optuzen,ukoliko meni ne verujete pozvacu igraca Macermareva sa sajta 11x11pesmanager.net da i on podeli iskustva sa vama.


click image upload
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djuksy, DM11

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #37 poslato: 28. oktobar 2016, 23:20:54 »
Danas je online bio ocajan, cak su i nekvo odrzavanje servera imali evo 10 minuta ne moze da mi nadje protivnika u divisions...nikako ne mogu da ustimaju ovaj pes :(

Sent from mTalk
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #38 poslato: 29. oktobar 2016, 00:17:29 »
Ja sam danas igrao i myclub i online divizn,prijateljske sa dm i nikakvog laga nije bilo. Jedini mec gde je veza uzasna bila je sa brajom,ali od pocetka do kraja, tako da to nije do servera.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #39 poslato: 29. oktobar 2016, 00:23:40 »
ne znam do cega je, kada sam odigrao 1 prijateljsku bila je OK, ovo ostalo sve uzas zivi. i koliko mogu da primijetim spaja me uglavnom sa likovima iz egipta, kanade...
 

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #40 poslato: 29. oktobar 2016, 01:08:28 »
Citat: LegionOfBoom;1446692
Zelim da podelim sa vama do sada moje najgore iskustvo na Forumu.Posle odigranih 1500+meceva online iz iskustva mogu da vidim i osetim kad neko kontrolise lag.Upravo to mi se desilo veceras u ligi sa Admiral.Na pocetku utakmice neverovatno koliko kasne komande,bukvalno dok se prebaci igrac protivnik prosledjuje loptu dalje i primam tri gola nemocan na ocigledan lag runtime.Nakon prigovora za lag na poluvremenu,odjednom sve ide kao podmazano,protivnik prima dva gola i ne uspeva u napadu da stvori jednu priliku do kraja utakmice.Ovo je drugi put da je Admiral zvanicno optuzen,ukoliko meni ne verujete pozvacu igraca Macermareva sa sajta 11x11pesmanager.net da i on podeli iskustva sa vama.


click image upload


Pre svega okaci ceo chat da ljudi vide kako si isfrustriran dok gubis:

https://s15.postimg.org/aqral0wnt/PES2017_2016_10_28_21_14_10_694.jpg

http://www.pes-serbia.net/threads/37502-S1-INTER-Admiral_Kolchak?p=1446691&viewfull=1#post1446691

Najgore moje iskustvo u vise od 2 godine igranja na ovom forumu si TI i tvoje nikada bezobraznije lazno klevetanje, bez rezona i zdrave logike.
 
Igrali smo mec u kojem za mene laga nije bilo, niti se jednom upalila ikonica sa strane, primio si 3 gola u prvom, mogao si jos, sve do kraja tekme. Dajes gol u 93. minutu za 2:3 i tu se mec zavrsava, zatim upadas u sizofreniju i paranoju i optuzujes me DA SAM STELOVAO LAGOVANJE SAMO TEBI U PRVOM POLUVREMENU. Ako ti je bilo neigrivo, mogao si da prekines mec, kao sto pise u pravilima i ponovili bismo ga nekom drugom prilikom!

Tvoje bezobrazno ponasanje se nastavlja sa spominjanjem slucaja macemareev. Kakve to veze ima sa ovim tvojim klevetanjem? Kada sam prekinuo konekciju u myclub-u, na pocetku novog izdanja pesa, ja sam svoju gresku priznao, podelio sa svima vama ovde. Izvinio sam vam se, kako vama, tako i igracu macemareev i u znak postovanja prema svima povukao se sa ranking kupa. I samo tvoje spominjanje ovoga daje verujuc utisak tvojoj paranoji i meni budi potrebu da se bespotrebno branim od nelogicnih klevetanja.

Pre svega bih te zamolio da se urazumis, da shvatis da se si jako lose i nefer poneo, a zatim da se iskreno izvinis za ovakvo ponasanje, kao sto sam se ja izvinio macemareevu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc, gustavo_fring, cvelenidza, Kamenorezac

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #41 poslato: 29. oktobar 2016, 09:21:06 »
Jos jednom ponavljam da se konekcija poboljsala naglo nakon moje primedbe na poluvremenu.Da je ostao isti nivo laga(bas u tome je problem sa run time chitom sto ne pokazuje lampicu) ne bih rekao ni rec vec bih normalno prihvatio poraz kao i svaki drugi iako u prvom pol nisam ni mogao da kontrolisem odbranu.

Mene iritira sto si ti mislio da ces sa 3:0 na pol lagano da zavrsis mec iako si u drugom stvorio samo jednu sansu i bio totalno nadigran sa normalnom konekcijom.Ovde je problem sto si ti stariji clan Foruma tj tvoja rec protiv moje,takodje ovaj sajt se predstavlja kao Forum sa nultom tolerancijom za citere(sto je macemareev i dokazao) i bas kao takav ne bi smeo posle prvog slucaja da ti dozvoli dalja takmicenja.

Dalje ako su tebi ljudi sa foruma poverovali da pustanjem YouTuba moze da se onako izadje iz meca,bez da ti pise poraz to je vec malo smesno iako je bio pocetak sezone ne znam zasto bi ti taj poraz zasmetao,jedan poraz manje vise.Tu se vec vidi problem ja sam siguran da ti to izlazenje nije prvo vec je za to potrebno i malo znanja da ti se ne pisu porazi.Moja najveca greska je sto nemam dovoljno dokaza tj nemam snimak,ali je problem sa Forumom sto si ti sa Macemaarevom odradio odlican Damage Control i nastavio dalje bez ikakve kazne.Ako neko uvazava i uziva u FairPlayu to sam ja sto mogu da potvrde i momci sa chata(Friendly) i iz repke i ne vidim razlog za izvinjenje i dalje potezanje teme.Ja nisam balavac koji juri pobede i ne prihvata poraze vec ovo vidim kao vid zabave.

PS.Da li bi se izvinio Macemarevu da nije doaso ovde na forum?


https://www.pesleague.com/player/legionofboom/
« Poslednja izmena: 29. oktobar 2016, 10:07:19 od strane LegionOfBoom »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #42 poslato: 29. oktobar 2016, 11:33:03 »
Legion niti ti treba vise dokaza, niti ce biti kakvog sudjenja! Sa tobom sam odigrao jedan mec u diviznu, kada mozda nisi ni znao da sam clan foruma ili da ucestvujem u takmicenjima, i utakmica je skroz bila fer i korektna. Sa admiralom sam odigrao malo vise meceva zbog lige koju igramo, i znam da njemu lag u njegovom stilu igre, sigurno ne ide u prilog. Ja do sada sa njim nijedan mec nisam imao primedbe na vezu. Ono sto se u ovoj situaciji potpuno slazem sa njim je to sto si trebao da prekines mec do 20og minuta ako ti je ne igrivo bilo, jer mislim da vam nije to bio poslednji rok za odigravanje meca. Ja licno, kada god mi je stalo do meca, prekinem ga ako nema uslova za igru ili nije poslednji dan za odigravanje, i u MNG i u Klasiku. Covek je napravio to sa Macermarevim, i to njemu na cast, ali nije fer sada svaki lag koji se oseti u igri da ga odma svi zaskacu. Posebno kada znamo da je moguce da bude i do servera. Lako je da pricam jer se ja oko meca nisam iznervirao, ali ako smatrate da ste zaista odrasli ljudi, popricajte na chatu o situaciji ili jos bolje odigjrate koju frendly da se malo bolje upoznate. Ne stajem ni na ciju stranu, i jedan i drugi ste super igraci, i super vam ide u ligama, skoncetrisite se na ostale meceve.

Sportski pozdrav Loki87
 

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #43 poslato: 29. oktobar 2016, 11:49:21 »
Citat: LegionOfBoom;1446756
Jos jednom ponavljam da se konekcija poboljsala naglo nakon moje primedbe na poluvremenu.Da je ostao isti nivo laga(bas u tome je problem sa run time chitom sto ne pokazuje lampicu) ne bih rekao ni rec vec bih normalno prihvatio poraz kao i svaki drugi iako u prvom pol nisam ni mogao da kontrolisem odbranu.

Mene iritira sto si ti mislio da ces sa 3:0 na pol lagano da zavrsis mec iako si u drugom stvorio samo jednu sansu i bio totalno nadigran sa normalnom konekcijom.Ovde je problem sto si ti stariji clan Foruma tj tvoja rec protiv moje,takodje ovaj sajt se predstavlja kao Forum sa nultom tolerancijom za citere(sto je macemareev i dokazao) i bas kao takav ne bi smeo posle prvog slucaja da ti dozvoli dalja takmicenja.

Dalje ako su tebi ljudi sa foruma poverovali da pustanjem YouTuba moze da se onako izadje iz meca,bez da ti pise poraz to je vec malo smesno iako je bio pocetak sezone ne znam zasto bi ti taj poraz zasmetao,jedan poraz manje vise.Tu se vec vidi problem ja sam siguran da ti to izlazenje nije prvo vec je za to potrebno i malo znanja da ti se ne pisu porazi.Moja najveca greska je sto nemam dovoljno dokaza tj nemam snimak,ali je problem sa Forumom sto si ti sa Macemaarevom odradio odlican Damage Control i nastavio dalje bez ikakve kazne.Ako neko uvazava i uziva u FairPlayu to sam ja sto mogu da potvrde i momci sa chata(Friendly) i iz repke i ne vidim razlog za izvinjenje i dalje potezanje teme.Ja nisam balavac koji juri pobede i ne prihvata poraze vec ovo vidim kao vid zabave.

PS.Da li bi se izvinio Macemarevu da nije doaso ovde na forum?


https://www.pesleague.com/player/legionofboom/



Опет настављаш са лажним оптуживањем, са дегутантним измишљотинама, не прихваташ пораз, ниси прихватио ни мој предлог да поновимо утакмицу, настављаш да помињеш ирелевантне ствари и још и њих параноишеш.
Срам да те буде!
 

LegionOfBoom

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 315
    • Pogledaj profil
Re: PES 2017 Online - Čiteri
« Odgovor #44 poslato: 29. oktobar 2016, 12:05:04 »
Nemam energije i zelje niti vremena da mracim dalje na ovu temu.Srescemo se u ligi ponovo Admiral ili friendly ako hoces pozz
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, Loki87, DM11