Autor Tema: Euroleague Basketball  (Pročitano 32896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

paokmania

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2232
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #45 poslato: 27. februar 2018, 11:26:00 »
morao sam po tackama. ti si se nasao i tebi jesam odgovorio ali da drugi ukapiraju. a to da li bi ih ti ili neko drugi pobio ne znam. videli bi. ali me mrzi stvarno.
uostalom, kada god napisem nesto da mi je drago sto se popusili i slicno.. to je peckanje, prozivanje i tako to. ali to se radi i u stvarnom zivotu svakodnevno. samo sto se ovde glumi ludilo, pa sve svima smeta. tacno me zabole.

ja ne vredjam.. ako cemo da gledamo unazad par puta sam ja bio vredjan, pa nisam ni obratio paznju jer me nije doticalo. a samim tim ne secam se da li sam ikada rekao banujte ga (kao sto si ti recimo), kada god je neko napisao nesto lose o meni, o nekome drugom ili napisao neku glupost. da se razumemo i to za banovanje me zabole. to samo govori dokle je dosao forum.
''maestru'' samo odgovorio kao sam odgovorio, ali koliko vidim nigde ga nisam uvredio. kroz jednu konstataciju sam samo napisao da ne znam zasto je to tako. to nije uvreda.
« Poslednja izmena: 27. februar 2018, 11:28:51 od strane paokmania »
"KO JE PARTIZANOVAC NE TREBA MU JOS MNOGO DA BI BIO SRECAN." - Dusko Radovic
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Odg: Euroleague Bassketball
« Odgovor #46 poslato: 27. februar 2018, 11:34:35 »
Dajte ljudi neki paintball organizujte,10 na 10,crnobeli i crvenobeli tim,posle na cevape i pivo i gotovo.
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bojanredstar

bojanredstar

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1257
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #47 poslato: 27. februar 2018, 11:37:01 »
Ви то бановање схватате као да вам неко вади жив зуб, ја сам неколико пута био банован :)
Овде се више хтела скренути пажња да престанеш са ратовањем које траје већ пар дана, пиши о Песу и едиту, то нас све интересује :)
Волети Црвену звезду није мала ствар, озбиљно вам кажем!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Milos

paokmania

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2232
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #48 poslato: 27. februar 2018, 11:47:29 »
pa rekoh vec da nije do toga i da me zabole za ban. nije da sam krvno povezan sa forumom i da mi je od zivotnog znacaja.
kazem da koliko se ja secam, ranije se to nije trazilo. kao sad neko sebi daje za pravo da trazi od nekoga ban i sta ti ja znam. to vise deluje smesno. npr. na cavijevu konstataciju, banujte ga da ne citamo vise nebuloze, moze da se protumaci, banujte ga i to sto pise vise necemo citati, vise ne vazi, nije istina, nigde necu cuti i procitati slicno.
ne ratujem. ne mogu da prokomentarisem zvezdin poraz tamo gde treba, pa sam prokomentarisao ovde.

Citat: Milos;1491288
Dajte ljudi neki paintball organizujte,10 na 10,crnobeli i crvenobeli tim,posle na cevape i pivo i gotovo.

brate i sam znas da  se organizovao i fudbal dok je forum valjao, a i privatno se druzilo i druzi se. sada tesko da bi nasao nekog novog ponovo za slicne stvari.
"KO JE PARTIZANOVAC NE TREBA MU JOS MNOGO DA BI BIO SRECAN." - Dusko Radovic
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Milos

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #49 poslato: 27. februar 2018, 12:25:52 »
Ma znam sve sta mislis,poenta je da ako si istinski Partizanovac,da ga volis i kad se sve ovo desava,a na kraju krajeva nije bitno jel 1. 7. ili poslednji opet je to nama najbolji klub.

A sto se tice druzenja,ipak ima neku tezinu kad se skupimo uzivo pa diskutujemo o ozbiljnim temama.Vi se svi bukvalno nervirate na stvari na koje ne mozete da uticete,sljama ima u svakom delu drustva,ali i dobrih ljudi.Zato kazem idite na paintball ispraznite tu negativnu energiju pa posle na cevape.

Citat: bojanredstar;1491289
Ви то бановање схватате као да вам неко вади жив зуб, ја сам неколико пута био банован :)
Овде се више хтела скренути пажња да престанеш са ратовањем које траје већ пар дана, пиши о Песу и едиту, то нас све интересује :)

I ja se slazem za edit,otuzno izgleda sekcija,bas sam pricao sinoc sa jednim bivsim adminom koji ne zeli biti imenovan i rekoh Darko zasto je edit sekcija tako mala.Bogu hvala ipak ima par zainteresovanih i dalje za zdravu pricu,pa bih se ovim putem javno zahvalio Darku i SuperAndrei za pomoc oko PS4 edita.Ipak Sasa Ilic i dalje vise lici na Zeljka Joksimovica u mom pecu na Soniju,ali Boze moj bolje i ovako da se igram nego nikako.
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: paokmania, bojanredstar

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #50 poslato: 27. februar 2018, 14:06:54 »
Citat: paokmania;1491278
jeste, ja sam tamo neki xavi mastro i tako ti slicni likovi. a inace je malo pi.ckasti to da trazis.
ali dobro, to su neke osnovne razlike.

to sto su tebi nebuloze to je do tebe i tvog shvatanja, odnosno nemogucnosti da shvatis. da li zato sto ne zelis, ne umes ili nisi dovoljan kapacitet za to, da se ne izrazim lose tipa, ogranicen, ne znam zaista.


Veliki kapacitet ne zna da stavi veliko slovo na pocetku recenice. Lupas gluposti konsatno, smorio sam se dok sam procitao sve, lepo su ti rekli giore, bolestan si od mrznje.
« Poslednja izmena: 27. februar 2018, 14:09:15 od strane Xavi Maestro »
XM.
 

paokmania

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2232
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #51 poslato: 27. februar 2018, 14:14:06 »
ko me poznaje, zna da uvek pisem malim slovima. forumi, esemesovi, mesendzeri i slicno. tako da jbg.
kao sto rekoh, razumem da ne mozes ili da ne zelis da shvatis iz nekog razloga i sta je tu je. idemo dalje. nemoj se obazirati na moje pisanije i muciti bzvz.

a to da li sam bolestan od mrznje, svako gleda iz svog ugla. sta ja tu mogu. po meni, niko ovde nije bolestan, vec shvata i prihvata ono sto zeli i sto je dobro za njegovu ekipu ili samog sebe. a to nije uvek dobro.
"KO JE PARTIZANOVAC NE TREBA MU JOS MNOGO DA BI BIO SRECAN." - Dusko Radovic
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #52 poslato: 27. februar 2018, 15:24:08 »
Mislim da je krajnje vreme staviti tačku na ovu raspravu. Jedina činjenica ovde jeste da u Upravama klubova sede i sedeli su lopovi. Da se razumemo, potpuno sam neutralan, čak sam blagi simpatizer crno-belih. Svakako da je Zvezda, pod sumnjivim okolnostima, pod Čovićem, od kluba koji se raspadao i borio za opstanak u ABA ligi došla do nestvarne dominacije u regionu i učestvovanja u Euroligi. Ali to se upravo sada radi i u Partizanu. Zašto to niko ne spomene? Pa ko je Ostoja Mijailović, ko su ljudi u Upravnom odboru, odakle su došli, šta su im bile kvalifikacije? Koliko je para ušlo u Partizan za ovih godinu dana, da ne kažem i tri, od teranja Duška Vujoševića? Ali to nikom od Grobara više ne smeta. Osvojen je Kup Koraća, možda dogodine upumpaju dovoljno para za EL i sve će se zaboraviti. Zato se mora okanuti nekih lažnih moralisanja. Ok, navijači Zvezde su prešli navodno da navijaju za FMP. Zašto Grobari puni morala ne oteraju napredne iz kluba, i onda časno u beton ligu? Jer su svesni odakle kaplje lova, jer odgovaraju, hoće se opet EL i dominacija, pa makar se sklopio pakt sa đavolom. A onda se po raznim forumima, komentarima, stranicama, lažno morališe. Što pre ljudi shvate da su Partizan i Zvezda državni klubovi koji služe za hipnotisanje mase, to će biti bolje. U jednom periodu odgovara dominacija jednih, u drugom periodu dominacija drugih.
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #53 poslato: 6. mart 2018, 19:20:09 »
Ne bih se slozio sa tobom.
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: paokmania

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Odg: Euroleague Bassketball
« Odgovor #54 poslato: 9. mart 2018, 22:26:57 »
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1833
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #55 poslato: 18. april 2018, 22:48:19 »
Kakva prva utakmica izmedju Olimpijakosa i Zalgirisa! Koliko preokreta, egal utakmica od pocetka do kraja, produzetak i kakva pobeda Zalgirisa! Sta radi Saras sa ovom ekipom, neverovatno!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Xavi Maestro

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #56 poslato: 26. april 2018, 22:56:06 »
Svaka čast Žalgirisu! 3-1 protiv Olimpijakosa!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Коста, Xavi Maestro

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #57 poslato: 27. april 2018, 10:46:04 »
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1833
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #58 poslato: 27. april 2018, 14:15:51 »
Dovoljno govori sta je uradio Jasikevicius podatak da u ekipi Zalgirisa jedino je Micic imao utakmice u plej ofu Evrolige, i to u Zvezdi.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Euroleague Bassketball
« Odgovor #59 poslato: 27. april 2018, 15:15:57 »
Toliko o pojmu trenera.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.